Мавка• 22 апреля в 15:34
Армрестлінг Черкаси (допоможіть знайти тренер)
Дівчатка, хто з Черкас (або Сміла). Дайте, будь ласка, контакти людини або спорт-закладу, де можна періодично брати уроки армрестлінгу. Ми не місцеві, а син дуже хоче займатися. Тренується сам по урокам з ютубу, тік-току, активно займається спортом. Хотілось би хоч інколи "показуватись" експертам, щоб його наставили, допомогли, дали якісь поради. Погуглила дві спортшколи, але ті телефони, що вказані на сайті, неактивні
Вумна вутка• 22 апреля в 15:45
Так в інеті ж є інфо.
Але мені не зрозуміло, чому можна навчитися по ютубу,це ж техніка і правила, це має постійно контролюватися тренером, так у будь-якому спорті
Мавка
• 22 апреля в 15:51
Ответ дляВумна вутка
Так в інеті ж є інфо.
номер, шо там написаний, неактивний. не можу додзвонитися. ми проживаємо не в місті, тому займатися з тренером тут нема можливості (питала, лише боротьба і все)