Love_Love_Love_• 25 мая 2025

А ви знаєте що таке фінський млинець? Класна ідея для сніданку

Вперше таке зустріла, потрібно буде спробувати . Можна різних форм і з різними начинками.
https://cookpad.com/ua/recipes/24170088-pannukakku...
Елена 1• 25 мая 2025
Я готовила ,получилось вкусно и быстро
Мои съели даже без начинки
Я не Сірожа• 25 мая 2025
Щось середнє між резиновими оладками і омлетом.
Цей рецепт ще в минулому році дівчата, які зараз в Скандинавії, сюди принесли.
Що скажу - цей рецепт вчергове підтверджує, що випічка - не скандинавська тема. Не смачно.
Seehund• 25 мая 2025
Я сейчас обычные блины пеку.)
GarnoKvit• 25 мая 2025
Фу. Резиновий
Merilyn• 25 мая 2025
Я тоже готовила супер
il-mari• 25 мая 2025
готовила 2 раза, не понравилось..
Апель-синка• 25 мая 2025
Моя мама налистники с земляникой делает намного вкуснее.
Кстати, и название паннукаккку - пану дали каку )))
Люблю море• 25 мая 2025
Даже вид не очень
Zvezdochkina• 25 мая 2025
Ответ дляАпель-синка
Кака в шведском - это печенье, если что.

А панкейк в англ это что?
Zvezdochkina• 25 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
В Швеции такое не готовят.
А вот булочек очень много разных пекут.
Традиционных так сказать.
Но они именно булочки. Не пирожные с кремом.
Merlana• 25 мая 2025
Мне не понравилось
Еленка14• 25 мая 2025
Напекти звичайних наших млинців і крути-згортай-ріж-запікай як тобі заманеться. Дозволяю взяти квадратну сковороду
Allaif• 25 мая 2025
Я декоди печу, коли лінуюся звичайні млинці робити. Він резиновий -це факт, але змащую його маскарпоне зі збитими вершками, додаю лохину або полуницю і можна їсти.
Witty• 25 мая 2025
11 рочків в Фінляндії, не знаю такого 😂
Witty• 25 мая 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Випічки тут валом і дуже смачної. Але оце - то скоріш тема з кордону з рашкою або з часів, коли це була дуже бідна країна і їли що могли. У них купа гидотної ’традиційної’ кухні, яка присутня на якихось святах: різдвяна риба, яка схожа на манку в дитячому садку, великодня мемма з виглядом і смаком дитячої несподіванки, пироги з ріпою і т.п.
Я не Сірожа• 25 мая 2025
Ответ дляWitty
Так, я мала на увазі саме традиційну випічку. Не те, щоб я величезний знавець скандинавської кухні, але випічкою цікавлюсь, і завжди шукаю щось цікаве в кухнях світу. Так от в Скандинавії дуже скудненько саме з традиційною випічкою.
В тому, що там море пекарень з смачною французькою, турецькою або ще якоюсь випічкою навіть не сумніваюсь.