Слушайте, а помните людей, которые пол года назад громче всех орали, что нужно договариваться, и что лишь бы Зеленский все не сорвал? Что сейчас с лицом у тех, когда РФ отказалась от переговоров и хочет наступать на другие области?
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А зачем же наших пленных возвращают?Должны же были в расход пустить
Потому что наши поенные это их обменный фонд. Вы не понимаете?
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Этих категорий не две,а намного больше.Жены тцкунов и высоких военных чинов,псевдоволонтеры и остальные прихлебатели из корыта.Для них война мать родна
Но эти категории не будут тут открыто кричать. Они понимают, что они маркитанцы. Они хотят продолжения войны, но на тихую
Ответ дляLudaSHS
Так
І нічого не вийшло, пуйло все одно пішло війною, не дивлячись на Розмінування, шатли в Крим, і інші від Слуг зелених.
І це зараз повторює Трамп, а в результаті за ці 4 місяці Трампа терор населення України зріс, ця ніч тому приклад.
Нажаль навіть переговори як будуть ще, говорильні різні, не зупинять терор, пуйло припиняє коли хоче, на паску, 9 травня.
Удалено администрацией...
Ответ дляmavka.cy
хто такі ракушки і чим ви відрізняєтесь?
Це просто жах. Я іноді заходжу сюди і очі на лоба лізуть. І головне це ж звичайна практика групки, що більше всіх тут репетують про те, що їх ображають і банять. Їх вже ігнорують здебільшого, але вони все одно хамлять і переходять на особистості. Форум перетворився на чат 20 ждуніх і 5 матрьошок.
Mira29-c3c3• 25 мая 2025
Ответ дляHelenny
Ого, мою тему про капітуляцію, за яку в цій темі так топлять, знесли за 2 хвилини.
Ще раз зрозуміло з контингентом.
Оце так дожилися .
Ждунихам і сепаркам тут ’зелене’світло.
Путін буде наступати ще до осені. Так вони з трампом домовились
Потім трамп требує виборів в Україні і оголошує шо виходить з Європи. Я зробив усе шо міг. Самі розбирайтесь.
Як тільки в нас виграє проросійський кандидат, він відкриває кордони, дає виїхати всім бажаючим
Європа закривається від нас і готується до облоги. Путін готується окупувати все те шо він хоче в Україні а потім іти далі
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Чоловік військовий, всі інші мобілізовані.
Мені виїхати заважає почуття відданості чоловіку. Я сама в минулому військова.
Коли чоловіка привезли на операцію, то я була поруч, підтримувала, допомагала, виходжувала, а не дзвонила з-за кордону спитати як справи.
Mira29-c3c3• 25 мая 2025
Ответ дляFilomena
І адміни нічого з цим не роблять
Perfect look• 25 мая 2025
Ответ дляМанула
Так і є. Дають по чайній ложці, щоби самім за декілька років наростити та укріпити свою обороноздатність ...
бидон мог дать нам тамагавки, просто поставить ультиматум или раша прекращает террор или им разносится всё, но нет, цели закончить не было, изображал, что боится ядерки раши, при этом приняв финов и шведов в НАТО, за что раша тоже ядерной грозилась, тут он не боялся. Просто цель была война, а не ее окончание. Поставили рыжего и поимели наши ресурсы, после этого обстрелы стали еще больше и ужаснее, хорошие партнеры, ничего не сказать. Больше на рэкет похоже
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Скоріш за все там не знають про це.
Колеги чоловіка деякі з тих регіонів пропали разом з дружинами і дітьми. Декого ледь витягли. Одну маму просто мобілізованого (сусіди здали) спочатку шукали (вона ’на підвалі’ була місяці три), потім з великим трудом вивозили, а зараз вже рік лікують.
Комусь повезло, як в тому випадку що ви написали, а комусь ні.
Ответ дляPerfect look
Ну да, договариваться нельзя, а какой выход вы видите ?
Разрушенная полностью страна с такими обстрелами и наступлениями ? Под Харьковской областью уже 50 тыс. накопили, под Сумской 70 тыс., каждый день сотни дронов и ракет и что у нас им в ответ ? бусификация. То как же видите победу ? Победа это всех уложить и разрушенная страна ?
що таке 50 та 70т? стоять на кордонах?
Ответ дляlilul990
Все більше схиляюсь, що це схоже на правду ...
трумп вже навіть не згадує про жахливий терор по українським містам ...
МаргариткаW• 25 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Perfect look• 25 мая 2025
Ответ дляМанула
До речі, пишуть, що він зараз з Оленою та дітьми зараз десь на закордонних курортах відпочиває. Може фейк звісно, але хз ...
Вы бы реально удивились, если бы это было так ?)
МаргариткаW• 25 мая 2025
Ответ дляPerfect look
А за что мы отдали наши ресурсы ? Кто-то вообще в курсе ?
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 25 мая 2025
Ответ дляOllka
Тому що такі вимоги, їм своїх теж потрібно поміняти. В цьому є їх вигода.
Але зрівняйте стан їх полонених і наших.
Нам же рассказывают,что это чмобики и России они не нужна,там даже рады,что от них избавились.Врут?
Perfect look• 25 мая 2025
Ответ дляlilul990
Очень похоже на правду (
Ответ дляМанула
Ті з військових хто каже шо росії не світить окупація сум, Харкова чи Дніпра...
Так їм на даному етапі це і не треба. Вони готують плацдарм для нападу
Маска-0b9f• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
В открытую это значит под свом именем и фамилией. А на анонимном форуме почему бы и не покричать.
Ответ дляЕкатерина27
„Любить войну могут только спекулянты, генералы, штабные и проститутки. Им в военное время жилось как никогда, и нажиться они тоже сумели как никогда.“
Хемінгуей був правий.
Ответ дляМанула
Не знаю щодо відпочинку, але те що катається по Італіям за наш з вами рахунок то є дійсний факт. Звісно клоун то така в світі серйозна фігура, що без нього зі скумбрією ні поховати папу римського, ні нового призначити.
Те, що в Україні масивні обстріли, і треба бути зі своїм народом, то звісно пох йому та їй.
Ответ дляcheryl
Удалено администрацией...
Я щодо технології, до ілюзії що пуйло б не пішов війною.. якби.. ,що з пуйлом треба дружити, прихід Зелених на ній був впроваджений і йшли по ній, тому оте все- шатли, дружба, закриті ракетні програми, все йшло по програмі і привело до протилежного - масштабної війни.
Щодо Сша і Трампа.
Є числені архівні дані, що саме Сша нагнуло Кравчука, як він згадував - руки викрутили в епоху руйнування срср. Так, юридично там халепа, розвод.( по бумагам.
але етично -морально, саме на Сша як гігемону, поліцейському світі тоді лежить вина згодовування нашого потенціалу захисту руському ведмідю, аби задобрити
Якби тоді не лишили нас захисту, то і війни б не було і так з керманичей наших вину не складаю. Але Сша винні теж
Гаранти територіальної ціності
Ось якось так
Тому Трамп як президент Сша , країни яка нас розуружила теж має др цього справу.
Але гірше те, що воно зараз робить
Щодо Антимайдану і Портнова- то ці все робили в унісон з руськими. І роблять, вертикаль Портнова живе досі, той самий внутрішній фронт.
Не здивуюся як , ну раптом, будуть вибори то і когось з цієї вертикалі оберуть - якось Лєшу любителя рашки.
Щодо Сша і Трампа.
Гаранти територіальної ціності
Ось якось так
Але гірше те, що воно зараз робить