lilul990• 31 мая в 14:29

Хто має підписати позорний мир?

«Украина останется без Харькова, Сум, Запорожья, Одессы, Днепра и Николаева при отказе от мирного урегулирования».

Хто має підписати здачу областей і позорний "мир", коли війну по факту не програно? Хто ця людина?
Аніл• 31 мая в 14:32
Ого,як тут агентура працює. Підсаджує ’думки’ ТЦКненависницям!)
автор lilul990 • 31 мая в 14:34
Я так поняла, Йуля і Петя відмовились це робити
obuvka• 31 мая в 14:35
Яке цікаве питання від користувача зареєстрованого в березні 25-го року )
Екатерина27• 31 мая в 14:35
Ответ дляlilul990
А с какой радости их вообще рассматривали как подписантов? У нас есть президент, есть глава ВР. Причем здесь Юля и Петя?
TaFo• 31 мая в 14:35
ви?
автор lilul990 • 31 мая в 14:36

Голова комітету оборони рф
obuvka• 31 мая в 14:36
Ответ дляЕкатерина27
Методичка застаріла просто )
Love_Love_Love_• 31 мая в 14:37
Ответ дляlilul990

Голова комітету оборони рф
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 31 мая в 14:37
Хто при здоровому глузді з політиків українських віддасть територію кацапам?

Назвіть цю людину, прихильники договорняка
Манула• 31 мая в 14:37
Ответ дляlilul990
У нас є потужнік, хто, як не він?
Манюнайтед• 31 мая в 14:38
Запад с нами!@
Аніл• 31 мая в 14:38
Ответ дляobuvka
Тепер цікаво да срачем спостерігати буде. Цікаво і сумно(
Success2013• 31 мая в 14:38
Ответ дляМанула
У нас є потужнік, хто, як не він?
Потужнік на потужніке,не осилит,ему и так тяжко,в люди для него это ресурс
Falcon82• 31 мая в 14:38
Хтось підпише. А потім гарно житиме там, де нас не буде

82 депутати Зеленського зареєстрували законопроєкт про легалізацію корупційного майна — №13271-1. Голосувати його збираються наступного тижня.

Законопроєкт забороняє НАЗК перевіряти майно посадовців, набуте, або після їх звільнення, або до признечення.

Це означає, що наступного дня після звільнення депутати Зеленського закупляться дорогими тачками і нерухомістю (передбачаю – за кордоном).

І забрати в них це майно найефективнішим способом – цивільною конфіскацією – стане майже неможливо. Принаймні, якщо вони проголосують свій законопроєкт №13271-1.

Якщо ви сумнівалися про щомісячні конверти для “слуг народу” — ось вам явка з повинною.

Цей же законопроєкт «слуги» Зеленського тягнуть і для себе, і для бусінок, яким Офіс Президента має гарантувати безпеку від САП.

Черговий весільний фотограф (чи незамінний менеджер Єрмака) перед призначенням вкаже у декларації 10 млн дол. подарунку від бабусі. А після призначення обросте лакшері майном, яке пояснить тим самими подарунком (а не вкраденими на посаді грошима).

Це якщо раптом у вас була ілюзія про пріоритети депутатів Зеленського на порозі літнього наступу ворога.
Светика• 31 мая в 14:39
Останній українець подпишет, кто ж еще.
obuvka• 31 мая в 14:40
Ответ дляlilul990

Перекладач криво написав . Не «глузду» а «глузді» . Зовсім не «паліво»😆
автор lilul990 • 31 мая в 14:40
Ответ дляFalcon82

Росіяни тролять американців. Ніхто, навіть бивші регіонали, такого не підпишуть
Aesonne• 31 мая в 14:44
Удалено администрацией...
spart-5037• 31 мая в 14:44
Ещё и не то подпишут, когда время придёт. Нас не спросят. А кто, вообще не важно. Найдут. Поживем- увидим.
VivaForever• 31 мая в 14:44
Ответ дляlilul990
А в них є це право?
автор lilul990 • 31 мая в 14:46
Ответ дляspart-5037
Це просто кацапське трололо. Вони знають шо у нас це ніхто не підпише. І виграють час для наступу
Манула• 31 мая в 14:46
Ответ дляlilul990
Дай Боже, якщо буде угода про припинення вогню. Її може підписати хтось із військових. Далі вибори, якщо їх виграє якийсь ставленик кремля, то і підпише ...
автор lilul990 • 31 мая в 14:47
Ответ дляМанула
Даже регіонали не підпишуть. Та навіть Арестович. Це нереально
Just a crow• 31 мая в 14:48
Так и хочется ответить, а х*й его знает.
Сейчас и сегодня в нашей жизни происходит много событий, которые хочется отодвинуть в сторону, а они, как на зло происходят рядом, особенно по ночам.
Поэтому ждать от тех кого выбрали добра, я считаю пока не стоит, надо самим меняться, именно этого, они избранные нами же, от нас ждут, а мы, всё ни как.
Ходим вокруг да около, а понять чего от нас хотят всё не можем.
Вот поэтому и не заканчивается этот беспредел.
автор lilul990 • 31 мая в 14:48
Кацапи тролять трампа. Це єдине пояснення цих тупих разводок.
Nathalie27• 31 мая в 14:48
Ответ дляlilul990

Голова комітету оборони рф
Забув про Херсон, чи про те, що Запоріжжя вже вписано в їхню «конституцію»?
автор lilul990 • 31 мая в 14:49
Ответ дляNathalie27
Та це разводка на лоха.
Nathalie27• 31 мая в 14:49
Ответ дляlilul990
У них хіба є на це повноваження?
Gipotenuza• 31 мая в 14:50
Любой, кто хотя бы час побывал под бомбежкой и не имеет прибыли с этой войны
Falcon82• 31 мая в 14:53
Ответ дляlilul990
Війна не має закінчуватись. На для цього російський ВПК працює в три зміни, а наші отримали дозвіл на далекобій.