Голубая фишка• 25 мая в 10:22

Зі святом Київ!

Величне місто Київ має тисячолітню історію, воно завжди було серцем України та символом її незалежності та духу.
Зі святом, Києве! Мужньо витримав ти багато подій, бачив людей, які творили історію України. Тож прийми наші вітання на твою честь! Живи та квітни. Мира, перемоги!
І хай тобі сьогодні важко, тримайся, твій народ разом с тобою.
Сама купляю квіти• 25 мая в 10:31
Зі святом! Хай згине вся до єдиного нечисть, що нищить Київ і Україну
Интимная• 25 мая в 10:32
Особенно много коррупционеров Киев расплодил.
Козачка• 25 мая в 10:34
Да какое там свято..
Раньше народ гулялл,бухал в этот день а вечером всегда салют а сейчас все не то война
tarveldy• 25 мая в 10:34
вистоємо!
Интимная• 25 мая в 10:38
Ответ дляКозачка
Да какое там свято..
Удалено администрацией...
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 мая в 10:39
да, давайте попросим все нашу родную землю прекратить войну, остановить русских и чтобы все вернулись с войны
Стрекозей• 25 мая в 10:43
Ответ дляИнтимная
при этом, кого не тронь среди них, так большинство приезжие, но уже заявляют себя коренными и власть имеющими.

понавозили коррупции, а потом славный город обвиняют, что он её плодит.
Бабуся Бетман• 25 мая в 10:45
Із святом, Київ та кияни Миру нам! Миру Україні!
Наташа_32• 25 мая в 10:46
Ответ дляКозачка
Да какое там свято..
Шахеди, ракети, балістика та ще різна хрень! Ось що замість салюта летить. Цікаво, а сьогодні знову буде? Це жах!
Интимная• 25 мая в 10:49
Ответ дляСтрекозей

Удалено администрацией...
Стрекозей• 25 мая в 10:52
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Город создают люди, а город-столицу заполонили варвары, которые его не любят и не ценят. Из города-сада стал пустыней асфальтно-многоэтажной на каждом шагу.
Мадам Подлинник• 25 мая в 10:52
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Мадам Подлинник• 25 мая в 10:53
Ответ дляtarveldy
вистоємо!
Обов´язково. Українське сонце зійде...
Интимная• 25 мая в 10:54
Ответ дляМадам Подлинник
Удалено администрацией...
Мадам Подлинник• 25 мая в 10:55
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Интимная• 25 мая в 10:55
Ответ дляtarveldy
вистоємо!
Удалено администрацией...
Интимная• 25 мая в 10:56
Ответ дляМадам Подлинник
Удалено администрацией...
Вот Она Я• 25 мая в 10:57
Мрію поповнити ряди киянок 🥰
Бабуся Бетман• 25 мая в 10:57
Ответ дляНаташа_32
Ну сьогодні об´єктивно менше вже було. Значить запаси закінчилися. Сьогодні швидше за все будуть одні шахеди звичайними партіями.
Бабуся Бетман• 25 мая в 10:58
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Навіщо їй твої таблетки?
Мадам Подлинник• 25 мая в 10:59
Автор, закрийте тему, налізли матрьошки в тему
Бабуся Бетман• 25 мая в 10:59
Ответ дляВот Она Я
Мрію поповнити ряди киянок 🥰
Приєднуйтеся) Я тут вже 10 років і впевнена що це було дуже правильне рішення
автор Голубая фишка • 25 мая в 11:02
Дівчата ви ж україночки. Ви не кажете на дні народженні про вади, про які друзі оточують, про те де пил побачили, про якісь недоліки.
Це свято міста України.
tarveldy• 25 мая в 11:17
Ответ дляГолубая фишка
Це свято міста України.
Так це не українки і тим паче не киянки, це кацапське бидло працює , їх кількість на форумі лякає
Бодіпозітівна• 25 мая в 11:24
Ответ дляМадам Подлинник
Навіщо тему закривати? Нехай матрех закриють.
Зі святом, кияни! Будемо жити! Київ вічне місто, його нікому не здолати!
Мадам Подлинник• 25 мая в 11:25
Ответ дляБодіпозітівна
На жаль, їх не закриють..одну закрили на їх місці 2 вискочило...і паганяти тут
Шотуткоїться?• 25 мая в 11:28
Ответ дляНаташа_32
Я в подвал
Интимная• 25 мая в 11:40
Ответ дляСтрекозей
Удалено администрацией...