ПодругаМужа• 25 мая 2025
Порекомендуйте табір для підлітка
Дівчата, хто куди планує чи вже мав досвід відпочинку для дітей підлітків? Порекомендуйте, будь ласка, варіанти в межах України, буду вдячна.
Галя із Дарниці• 25 мая 2025
Ответ дляПечальки.нет
Артек, молода Гвардія
Ви з якої планети сигнали посилаєте?
Помеха справа• 25 мая 2025
Ответ дляПечальки.нет
Артек, молода Гвардія
Ваша гвардія вже трохи підстаркувата
Галя із Дарниці• 25 мая 2025
Ответ дляПомеха справа
Ваша гвардія вже трохи підстаркувата
І не кажіть. І піонЭри-герої туди ж
Чумачечая Весна• 25 мая 2025
Я своего тоже готова уже сдать, сил нет, даже если и голодный будет, он ест очень, очень ограниченное количество блюд
ПодругаМужа
• 25 мая 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Для музикантів підлітковий цікавить? 12-16 років
На жаль не цікавиться музикою, більше спорт
Чумачечая Весна• 25 мая 2025
Ответ дляПодругаМужа
14 років
Поищите темы прошлгодние здесь или фейсбук, были какие то пару лагерей вменяемых вроде, но.. сами ж понимаете..
Хз как повезет с вожатыми и коллективом..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 мая 2025
Ответ дляПодругаМужа
14 років
Донька відпочивала в Артек Прикарпаття та в Вест кемп. І там і там дуже сподобалося. Єдине, я б не рекомендувала відправляти дітей в 15-17 років. Був алкоголь, попри те, що вожаті начебто контролювали. В весь кемп навіть був огляд речей і конфіскація алкоголю і вейпів, але щось залишалося непоміченим. Думаю така ситуація в усіх таборах в групах такої вікової категорії
ПодругаМужа
• 25 мая 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую, подивилася Вест кемп - дуже цікаво по опису, подала заявку поспілкуватися детальніше
жижифреймут• 25 мая 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так
ПодругаМужа
• 25 мая 2025
Ответ дляLizavel
Вы подали заявку туда,где есть алкоголь?
Подала загальну заявку на те, щоб мені подзвонили для узгодження деталей.
А на рахунок вікових розподілень, ще подумаю, бо розумію, що з дітьми 6-10 моєму може бути не цікаво, але і курілки з алкоголем мене напрягають...
ГейТуда• 26 мая 2025
Моїй 14 років , цього року забронювали La La Wood в Шаян . Спробуємо . До цього були тільки під Києвом в 12 років в таборі, то не дуже зайшло ...