ПодругаМужа• 25 мая в 18:12
Порекомендуйте табір для підлітка
Дівчата, хто куди планує чи вже мав досвід відпочинку для дітей підлітків? Порекомендуйте, будь ласка, варіанти в межах України, буду вдячна.
Галя із Дарниці• 25 мая в 18:19
Ответ дляПечальки.нет
Артек, молода Гвардія
Ви з якої планети сигнали посилаєте?
Помеха справа• 25 мая в 18:21
Ответ дляПечальки.нет
Артек, молода Гвардія
Ваша гвардія вже трохи підстаркувата
Галя із Дарниці• 25 мая в 18:23
Ответ дляПомеха справа
Ваша гвардія вже трохи підстаркувата
І не кажіть. І піонЭри-герої туди ж
Чумачечая Весна• 25 мая в 18:33
Я своего тоже готова уже сдать, сил нет, даже если и голодный будет, он ест очень, очень ограниченное количество блюд
ПодругаМужа
• 25 мая в 18:36
Ответ длявАлнуюся сильнА
Для музикантів підлітковий цікавить? 12-16 років
На жаль не цікавиться музикою, більше спорт
Чумачечая Весна• 25 мая в 18:42
Ответ дляПодругаМужа
14 років
Поищите темы прошлгодние здесь или фейсбук, были какие то пару лагерей вменяемых вроде, но.. сами ж понимаете..
Хз как повезет с вожатыми и коллективом..
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 мая в 18:59
Ответ дляПодругаМужа
14 років
Донька відпочивала в Артек Прикарпаття та в Вест кемп. І там і там дуже сподобалося. Єдине, я б не рекомендувала відправляти дітей в 15-17 років. Був алкоголь, попри те, що вожаті начебто контролювали. В весь кемп навіть був огляд речей і конфіскація алкоголю і вейпів, але щось залишалося непоміченим. Думаю така ситуація в усіх таборах в групах такої вікової категорії
ПодругаМужа
• 25 мая в 19:24
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Дякую, подивилася Вест кемп - дуже цікаво по опису, подала заявку поспілкуватися детальніше
жижифреймут• 25 мая в 19:34
Ответ длявАлнуюся сильнА
Так
ПодругаМужа
• 25 мая в 20:53
Ответ дляLizavel
Вы подали заявку туда,где есть алкоголь?
Подала загальну заявку на те, щоб мені подзвонили для узгодження деталей.
А на рахунок вікових розподілень, ще подумаю, бо розумію, що з дітьми 6-10 моєму може бути не цікаво, але і курілки з алкоголем мене напрягають...
ГейТуда• 26 мая в 20:25
Моїй 14 років , цього року забронювали La La Wood в Шаян . Спробуємо . До цього були тільки під Києвом в 12 років в таборі, то не дуже зайшло ...