Планшетница• 25 мая 2025

Не можу зʼєднати телефони між собою після оновлення

Дівчата, поможіть, будь ласка. Маю два айфона, оновила на обох операційні системи, і тепер ніяк не можу їх зʼєднати між собою. Раніше я включала на одному власну точку доступу, а на іншому вай-фай, і все працювало. Тепер ніяк не виходить , ні по цій схемі, ні через блютус. Що ж робити?
сладкий_ноябрь• 25 мая 2025
Що значить зʼєднати між собою?
Україна наше все• 25 мая 2025
Перегрузіть обидва, увімкніть вай фай та блютус.
автор Планшетница • 25 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що значить зʼєднати між собою?
Роздати інтернет з одного на інший
автор Планшетница • 25 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Перегрузила, дякую, але не помогло
сладкий_ноябрь• 25 мая 2025
Ответ дляПланшетница
Перегрузила, дякую, але не помогло
Другий телефон не бачить телефон, кий роздає інтернет ?
Трахтибидох• 25 мая 2025
То заново введіть пароль. Попередньо подивіться, чи на телефоні є дозвіл на роздачу. Ви десь щось не бачите. Зробіть це як вперше, з самого початку.
Україна наше все• 27 мая 2025
Привіт, у вас щось вийшло?
Сьогодні і у мене таке трапилось, не можу роздати ні на один з трьох гаджетів.
автор Планшетница • 28 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Привіт, у вас щось вийшло?
Привіт)
Ні, не вийшло (
Нічого з порад не спрацювало
Думаю сходити на сервіс, порадитись
Якщо сходите перша, відпишіть , пліз, що сказали , дякую!
Україна наше все• 28 мая 2025
Це через оновлення. Знайшла це, але ще не робила, хочу щоб чоловік цим зайнявся, коли буде час, він вміє.
https://support.apple.com/uk-ua/119837

Або скидати оновлення з 18 версії назад до 17, це треба телефон до компа підключати, там дещо робити.
автор Планшетница • 30 мая 2025
Привіт!
Сходила я в майстерню , годину майстер протестив ті телефони, по ітогу нічого з того не вийде, треба чекати нове оновлення поки вийде , це баг
автор Планшетница • 30 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
https://support.apple.com/uk-ua/119837

Каже, що зараз всі жалуються