Бабка-байкерша• 27 мая в 10:08

Порадьте, будь ласка, телефон для пенсіонерки

У мами щось з телефоном, наразі в неї umidigi bison - протиударний, бо бува роняє. Але почав глючити. Ще подивлюсь, що там з телефоном, звісно, але вже думаю що можна взяти на заміну. Із запитів - має бути плюс-мінус нормальна камера, бо фоткає речі для ОЛХ, та можливість дивитися тіктоки. Ну і не дуже дороге, 5-10 тис, щоб не шкода було як розіб´є. Дівчата, можливо ви дітям купуєте такого плану телефони - поділіться марками, будь ласка
Мerida• 27 мая в 10:09
Улефон? Не знаю сколько стоит. Но противоударный
Nat_C• 27 мая в 10:12
Взяла до офісу такий.
Samsung Galaxy A06
Чудово працює, всі месенджери.
Файна_зупка• 27 мая в 10:13
Я своей маме этот купила, она довольна
https://bemobi.com.ua/blackview-bv-7300-black
автор Бабка-байкерша • 27 мая в 10:23
Ответ дляФайна_зупка
Я своей маме этот купила, она довольна
там реально акум 15000? Бо шось прям багато
Оно само купилось• 27 мая в 10:31
На минулому тижні замовила для мами Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 14 6/128GB.
Файна_зупка• 27 мая в 10:48
Ответ дляБабка-байкерша
Пишут что многие покупатели ценят длительное время работы батареи и функциональность.
Возможно он реально 15000, я уже и себе такой мечтаю.
Вам телефонограмма• 27 мая в 10:59
У нас Реалми
Нормальная камера и у дочки падал и все ок.
Мне нравится больше, чем Сяоми
автор Бабка-байкерша • 27 мая в 11:50
Ответ дляФайна_зупка
та китайці можуть що завгодно написати, а цікаво, як на практиці. І це ж в нього вага має бути велика як у павербанка?
Файна_зупка• 27 мая в 16:22
Ответ дляБабка-байкерша
Вес и правда в нём не пушинка.
В данном видео можно увидеть обзор