Який краще крем з лінійки ля рош позе або medi peel ? 41 рік,є заломи ,шкіра тьмяна,тип комбінований.або взагалі який спробувати в цін .диапазоні 1000-1500 грн
princess of wonderland• 25 мая 2025
Посмотрите Bielenda mezo голубой или у девочек распив закажите, отличная Anna Lotan Gold
annnnnnnnni• 01 июня 2025
Научно доказано что ретинол помогает в форме тритеноин, ратинал и бакучиол. А так же любое хорошее увлажнение и спф