Магиня• 25 мая в 20:39
Собака отравилась
Ничем кроме корма не кормили, но сегодня рвала белой пеной, дала уголь активированный и водой поила. Больше пока не рвет но труситься((
круглосуточной ветклиники нет( чем помочь? или просто наблюдать? собака старая
Магиня
• 25 мая в 20:40
Ответ дляПутающаяся
Только искать ветеринарку или ветеринара.
Ентеросгель даю вдруг что.
за ночь ничего не случиться ?((
Путающаяся• 25 мая в 20:42
Ответ дляМагиня
за ночь ничего не случиться ?((
Так а я почем скажу, может все что угодно быть. Может и ентерит иили как его там. В идеале везти в клинику покапать. Сдать анализы.
Сіґеле-міґеле• 25 мая в 20:43
Воды побольше, чтобы пила, ложку паштета или что-то мясное, каплю для запаха, чтобы воду главное выпила, очень часто у собак в таких ситуациях обезвоживание.
Путающаяся• 25 мая в 20:44
Ответ дляРедиска Я
Моя мама горілкою собак всіх своїх лікує.
воно й видно
Томатико• 25 мая в 20:44
Альмагель, энтеросгель выписывают нашему, если что-то не то съел и рвет
Эспумизан, если еще и вздутие есть
Кукарачка• 25 мая в 20:44
Колега розповідав, що собаку його сусідів отруїли.
Розкидали таблетки від туберкульозу
Путающаяся• 25 мая в 20:45
Ответ дляРедиска Я
Шо воно вам може бути видно.
ви ж спочатку написали просто всіх, значить і вас в тч.
Кукарачка• 25 мая в 20:46
Ответ дляРедиска Я
Своїх?
Маю надію, у неї не питомник по 1000 дол за цуценя
Редиска Я• 25 мая в 20:47
Ответ дляКукарачка
Своїх?
Питомник
Редиска Я• 25 мая в 20:48
В вашому населеному пункті немає ветеринара?
В вашому селі чи сусідньому?
ПироженкА• 25 мая в 21:02
я своій давала воду зі шприца кожні 20 хв
також рвала та трусилась, набрала ій теплу грілку та відпоювала іі, також розвела в стакані стік атоксилу і також з водою чередувала кожні 20 хв
Король дивана• 25 мая в 21:07
Ответ дляsave
такие симптомы могут давать почки, надо к ветеринару.
И отравление обычное тоже....
Дайте ещё сорбент, ентеросгель если есть.
Если рвота не очень часто, то не все так плохо.
Наверняка• 25 мая в 21:11
Овсянку,прямо как кисель.В идеале отвар семя льна ,без косточек саму слизь .
Сіґеле-міґеле• 25 мая в 21:12
Ответ дляРедиска Я
Доречі, мені теж таке розповідали, при отруєнні так врятували собаку.
КокошинЭль• 25 мая в 21:15
Кліща не може бути? Мій так отравився, я виявилося піроплазмоз.
Я знаю що колють дексаметазон. Поїти по можливості. Мій їв хліб змочений водою, нічого іншого не їв, з руки.
А хоч подзвонити у якусь ветклініку для консультації?
Редиска Я• 25 мая в 21:17
Якщо чесно дивно, що немає вереринара.
Хоча б по телефону проконсультуватися.
Не танцую- но пою• 25 мая в 21:20
Ответ дляСіґеле-міґеле
Як? Додатково отруїти алкоголем?
Сіґеле-міґеле• 25 мая в 21:29
Ответ дляНе танцую- но пою
Як? Додатково отруїти алкоголем?
Цей випадок був в селі, думаю знаєте як там ставляться до котів і собак, пес з´їв чи крису чи мишу, і ледь не помер, варіантів вести в клініку небуло, або ризикнути і дати 50-100мл горілки або дивитися як тварина до ранку помре. Дали, собака жива і здорова досі.
В неті багато прикладів на цю тему, пишуть мішають горілку з яйцем, і так дають за два рази, короче кому дуже треба, шукайте інфу і давайте правильно.
Пишу_граммотно!• 25 мая в 22:06
Ответ дляРедиска Я
С яйцом сырым.
Метод проверен неоднократно.
Примарочка• 25 мая в 22:08
Ответ дляКокошинЭль
И у нас так же пираплазмоз начинался. Рвота пеной, судороги, трясло.
Редиска Я• 25 мая в 22:09
Ответ дляПишу_граммотно!
С яйцом сырым.
Метод проверен неоднократно.
Точно, яйце теж дає.
Вівчарці 14 років , вона її спасла так, років 5 тому.
І мушка, маленька риженька собачка, вже лікар не вірив ,що щось з неї буде, а мама спасла. Живе
Пишу_граммотно!• 25 мая в 22:11
Ответ дляРедиска Я
Точно, яйце теж дає.
Водку взбиваю с яйцом. Набираю в шприц и даю собаке. Спасала уже не раз.