Кракадэ• 25 мая 2025

дитина впала. треба прививку від правця?

дитина впала на вулиці, вище верхніх зубів йшла кров.
я не бачила землі чи бруду на рані, але не бачила коли падала.
з губи кров не йшла, лише з десен.
питання:
1) треба прививку від правця? має всього дві інфанрікс гекса, більше не ставили, бо була важка реакція.
2) до стоматолога також треба? там ж може тріщина бути.
фото прикріплю в коментарях. але на фото вже зупинили кров.
Хома з пастою• 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Якому байдуже на дитину і який важку реакцію на щеплення навіть не записав в карточку 99%.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Зараз батьки дитині самі обирають педіатра. Навіщо такого обрали?
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
я серйозно і це не смішно
Ржуть, тому що ви безпідставно панікуєте.
Вам слід побільше узнати про щеплення, чому дуже багато людей відмовляються від щеплень собі і дітям, які шляхи передачі хвороб, скласти алгоритм дій що ви будете робити в різних ситуаціях.
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus

Книга «Безжальна імунізація»
http://www.privivok.net.ua/bi-2

Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
https://1796web.com/privivki.htm

Интересная статья «Если бы медики работали банкирами» http://www.afanas.ru/privivki/meddoc.htm

Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга «Ну подумаешь укол»
https://amantonio.livejournal.com/20771.html

Сайт Захара Мілютіна:
https://bezdoz.info/статистика/

Что делать, если у ребёнка осложнение от прививки:

А за цим посиланням шанувальники вакцинної історії можуть завантажити повний (52 сторінки) текст датованого 1889 роком звіту для Британського парламенту з красномовною назвою
«Вакцинація доведена неефективною та небезпечною сорока п´яти роками зареєстрованої статистики»:
https://archive.org/details/b2136140x/mode/2up?vie...
Like-995b• 25 мая 2025
Я недавно укололась чем- то до крови, убирала на кладбище у мамы, сажала цветы, что там было так и не поняла, но так как в прошлом году по совету семейного обновила прививку от столбняка не парилась вообще. Вы можете в травмпункт любой подъехать и вколят ребенку анатоксин ( если он есть)
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
просто якщо я приїду на швидку (а ми не в Україні), і скажу, що є не всі прививки - то нам ж зразу поставлять і не будуть навіть розбиратись
То говоріть, що всі є. Якщо ви боїтесь правця, то для щеплених і нещеплених все однаково. Просто нещеплених ще й вакцинують додатково (просто тому, що ви попались - приїхали до лікарів, а їм треба покращувати статистику по вакцинації).
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Яка країна?
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Як завжди, лікарі ні при чому, батьки самі винні, якщо у їхньої дитини проблеми після визиту до лікаря.
Не в Україні автор.
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Яка країна?
Польща
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Польща
То там люди ще самі вирішують, що робити з своїми тілами і тілами своїх дітей.
Але теж лікарі нав´язують щеплення. Будьте обережні.
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
ми їдемо на швидку і запитаю про цю рану, може щось підкажуть...
ризикувати щодо парвця боюсь....
А газову гангрену боїтесь? Чи навіть не чули про таку хворобу?
Газова гангрена така ж рідкісна хвороба, як і правець. І розвивається в таких же умовах - в глибоких ранах без доступу кисню.
Але правець розрекламований, тому що є вакцина від правця, щоб всі боялись і кололись.
В світі сотні хвороб, щеплення роблять від 10+ хвороб. А люди бояться тільки тих хвороб, якими їх залякують (примушуючи зробити щеплення).
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
скільки часу є на сироватку?
*Імуноглобулін одразу (протягом 24 годин).
*Анатоксин (вакцина) - треба читати інструкцію, розділ про екстренну профілактику. АДП-М – не раніше третього та не пізніше дванадцятого дня після травми до 20 днів із моменту отримання травми:
https://www.phc.org.ua/news/instrukciya-z-ekstreno...
-Ань-• 25 мая 2025
Ось таку статейку склепали в лютому 2022. Війна війною, а колотись не забувайте.
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
https://www.who.int/ru/news/item/13-09-2019-who-ca...
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ.
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Якого такого? Звідки батькам заздалегіть знати, що то за особа працює педіатром?
Тільки на власному досвіді.
Можна відгуки почитати, але відгуки пишуть батьки, які не мають медичної освіти, просто пишуть свої суб´єктивні враження.
Лакмусовим папірцем на ’нормальність’ лікаря є його реакція на відмову від щеплень.
Лялькодзьоб• 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Ссилка на офіційний сайт ВОЗ.
Перестаньте писати ахінею.....як кумарять ці експерти.....
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
В ВОЗ ще ті експерти... Але навіть вони ’стурбовані’, що при наданні медичної допомоги лікарі занадто багато шкоди наносять пацієнтам.
Навіть придумали Всесвітній день безпеки пацієнтів, відзначається 17 вересня.
Лялькодзьоб• 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Я не про конкретно той коментар, а про всю вашу демагогію проти вакцинації
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
*Не читайте.
*Зверніться до лікаря.
*Свій варіант.
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Ми були на швидкій. Відправили додому.
Сказали, що навіть не мають від стовбняка нічого і що з цим до сімейного
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Ми були на швидкій. Відправили додому.
Побачили, що ранка абсолютно безпечна щодо правця і відправили додому.
Мабуть ви така перелякана була, що легше було сказати, що нема (для вас нема, бо вашій дитині не потрібна екстренна профілактика правця).
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Там дійсно нема. Сказали, що є лише від сказу..
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Пояснили вам, що в такій рані не може бути правця?
Хома з пастою• 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Не в Україні автор.
Тобто на українському форумі ми повинні додумуватись до цього самі, що автор не в Україні?
Хома з пастою• 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Тільки на власному досвіді.
Є багато варіантів дізнатись який лікар.
Принаймні у нас в Україні декларацію можна переписувати багато разів. Не сподобався лікар - шукаємо іншого.
Навіть в селі є вибір - ходити до свого або поїхати в сусіднє до іншого.
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
Так. Але нас не зареєстрували. Тому такоє...
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Полегшили лікарі собі роботу. Заспокоюйтесь.
І зверніть увагу на мої ссилки. Страх і паніка там, де мало знань.
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Нашого цвіту по всьому світу. Можна прочитати всі коментарі автора, перед тим як щось радити. Є така функція на сайті, тільки коментарі автора:
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-91115986
автор Кракадэ • 25 мая 2025
Ответ для-Ань-
я б вже зробила цю третю прививку і мала спокій.
бо тоді робили 6компонентні, а правець мені найстрашніший
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляКракадэ
Щеплення це не гарантія відсутності правцю. Треба робити свідомий інформований вибір, керуватись повною достовірною інформацією, а не страхом.
Ось вам трохи статистики по правцю від МОЗ України:
https://bezdoz.info/2019/02/20/статистика-по-правц...
-Ань-• 25 мая 2025
Навіть перехворівші правцем не отримують стійкий імунітет і можуть знову захворіти правцем. А ви в щеплення вірите.
-Ань-• 25 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Ви не написали про найкращий варіант - не заключати декларацію взагалі ні з яким лікарем. Звертатись за медичною допомогою, а не за медичними послугами.