Доброго вечора! Переоформлюю половину будинку дідуся і бабусі,зі свого батька на себе. Подавала документи нотаріусу,а технічного паспорту на дім немає. Чи можна його відновити в БТІ,чи обов´язково викликати спеціалістів,щоб знову виїжджали і робили заміри. Дякую за відповіді!
Робот Вертер• 25 мая 2025
Миколаївська область. При оформленні спадщини все робили повністю з нуля. Не знаю чи була раніше тех документація.
Ответ дляPrervana
Нотариусу техпаспорт не нужен. Он может проводить сделку и без него, если стороны согласны. Техпаспорт не является правоустанавливающим документом. Оценку вы сделали?
Нотаріус вимагає техпаспорт, незнаю чому. Оцінку не робили.
Карамелька• 25 мая 2025
Ответ дляОльга Венжега
Вы в наследство вступаете,правильно?Да,выезжает замерщик(договаривайтесь) и делает 2 бумажки для нотариуса.Сходите в БТИ,Вам расскажут все.4500 стоило
ДинамоКит• 25 мая 2025
Ответ дляPrervana
У меня так же нотариус просил тех паспорт
Я Головна• 26 мая 2025
И у нас нотаріус просил тех паспорт. Просто пошли в БТИ и сделали новый. Два дня, 2 тыс грн и паспорт на руках. Но это не Киев.
Я не Тролль• 26 мая 2025
Ответ дляОльга Венжега
Коли я оформляла спадщину на будинок то теж вимагали техпаспорт, в мене був але ще за 1985 рік, сказали що треба новий. Чоловік оформляв нещодавно квартиру то теж робив новий техпаспорт, бо був ще якийсь старий, а там нові правила.