Я инженер, меряю от 1• 26 мая в 01:49

Я, знайомий і шахи

Є в мене знайомий. Любить шахи. Прямо дуже. Особливо вигравати. І, звісно ж, в мене - бо яка ще перемога рахується, якщо не над жінкою, яка просто хотіла спокійно попити каву з фігурами?
Граємо часто. То я виграю, то він, іноді - нічия. Але виявляється, що програш або навіть нічия - це коли я не виконала свою головну функцію: підняти йому самооцінку.
Сьогодні він двічі програв і раз була нічия. У нього вже обличчя, ніби я забрала в нього ферзя, гаманець і сенс життя.
А я, наївна, думала, що ми просто розважаємось. Програла - ну, буває. Він програв - драма, потреба в реванші, ще партія, ще… Ну як діти, тільки дорослий і з комплексами.
І от думаю - як тактовно повідомити, що в мене шаховий декрет? І що мій вихідний - це не день відкритих поразок для чоловічого его?
Дівчата, ви теж таке проходили? Це точно про шахи? Бо схоже, що тут гра зовсім не на дошці.
Всех в сад• 26 мая в 01:52
Уметь достойно проигрывать- наличие силы духа
автор Я инженер, меряю от 1 • 26 мая в 01:53
Ответ дляВсех в сад
Він вигравав теж і не раз
Я такая - жду трамвая• 26 мая в 01:53
Ужас какой то 🤦🤣
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ужас какой то 🤦🤣
Та не кажіть, мало смайлів
Всех в сад• 26 мая в 01:53
Вообще,шахматы довольно показательная игра.Такая себе мини-версия жизненного пути ..
Я такая - жду трамвая• 26 мая в 01:54
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Та не кажіть, мало смайлів
Боже, как остро. Я прям поражена и повержена безвозвратно 🤣
Однозначная• 26 мая в 01:55
Скільки пафосу... ’Петро, в мене немає настрою/бажання грати. Іншим разом’. Все. Чи у вас новелу не напишеш - діла не буде?))
автор Я инженер, меряю от 1 • 26 мая в 01:56
Ответ дляОднозначная
Ви теж хочете пограти?)
Алесс• 26 мая в 01:56
Поиграйте с ним в чапаева)😂
автор Я инженер, меряю от 1 • 26 мая в 01:57
Ответ дляАлесс
Поиграйте с ним в чапаева)😂
Зараз Джага Джага прийде і розкаже, що робити обом
Однозначная• 26 мая в 01:57
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ви теж хочете пограти?)
В мене є з ким, але немає ваших проблем сказати ротом, коли не хочу)
Ответ дляОднозначная
Питання не в цьому)
Меня много• 26 мая в 01:58
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Он сейчас занят, девушку с козявками приглашал к себе в соседней теме
автор Я инженер, меряю от 1 • 26 мая в 01:58
Ответ дляМеня много
Вау
Однозначная• 26 мая в 01:59
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Питання не в цьому)
Ви про того коня, з яким граєте, напридумували, і хочете видати бажане за дійсне..
Завжди недо...• 26 мая в 02:00
У меня нет таких знакомых и играть я не умею. Как-то бм показал как ходит какая фигура и.т.д, я просила научить. И мы несколько раз играли. Я честно пыталась думать, но аж мозг заболел пока я думала как лучше сделать ход, короче шахматы явно не мое..

Но если бы было мое, я бы сделала все, чтобы выигрывать все время)))
Басина• 26 мая в 02:06
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Наступного разу скажіть, що у вас голова болить
Мафиозная• 26 мая в 02:56
Мы так в преферанс с соседом играли, я думала мы просто приятно проводим время, а его прям ломало, когда я чудила и ломала ему игру)) даже поступало предложение играть на деньги, чтоб я ощутила всю серьезность ситуации))
Допоможіть знайти• 26 мая в 03:07
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вау
В мене мій чоловік актуальний на зорі відносин, побачив дошку шахову і перепитав чи я вмію грати? Я ствердно кивнула.
Нагнула його легесенько всі партії в суху, поступово даючи фору від легкої фігури до ферзя. Грати то я вмію, просто в далекому минулому кмс, але це ж не бозна яке звання, тому я й сказала, шо грати вмію)
Ну, та й нікому писок не перекривився, всі лишились при своїх стратегіях
А шо з вашим робити не знаю, навіть шахи спокійно не пограєш,
БезникаяЯ• 26 мая в 04:04
Ви чітко розумієте для чого це йому. А для чого це вам не хочете собі признатися, хоча знаєте. А нам тут вгадуй) не буду оригінальною- шукайте іншого
КонФФетОшка• 26 мая в 07:20
Так дивіться, як він вас шикарно з шахів підтягнув!
Несемо світло разом• 26 мая в 08:08
Ох у меня отец такой был. Помню как играл с тогдашним парнем сестры, пока ждали ее, то все сидели по горам тихо. Шашки или карты летали по всей хате, если он проигрывал. Зять быстро понял что к чему и часто ему специально проигрывал, иначе отец из злости мог даже сестру не пустить гулять.
КонФФетОшка• 26 мая в 11:49
Ответ дляАлесс
Поиграйте с ним в чапаева)😂
Сковорідкою