?
Ответ дляSvet-3694
А шо. У троляк є діти??
а шо тільки шоколадно мертветчуківські троляки плодяться?
Natal_ka91• 26 мая 2025
По темі - сорбенти, ентерол, Хумана електроліт, креон/панкреатин, тест-полоски + Глюкоза чи інші розчини від ацетону. Протирвотне
Ответ дляNatal_ka91
Ответ дляSvet-3694
Дивно. Дивно
Я думала троляки без женілок. Ну манька, ти дайош.
Удалено администрацией...
Ответ дляSvet-3694
Дивно. Дивно
най мертветчук підніме вам зарплату і теж полетите кудись на відпочинок
tanitabonita• 26 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Про тест-полоски дякую - нагадали. Глюкози не беру, мабуть достатньо буде coca-cola в готелі, а от пляшечку Рео буду брати. Ношпу обов´язково від болі в шлунку, ніфуроксазид, бетаргин.
Ответ дляЧерный Ловелас
Бабушку берете на видпочинок? или оставляете телемарафон смотреть?
а зачем мне ваша бабушка ?
Черный Ловелас• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
а зачем мне ваша бабушка ?
то ваша которую вы в каждый пост тулите.
Natal_ka91• 26 мая 2025
Ответ дляtanitabonita
Так, про ніфуроксазид забула, і бетаргін теж класна штука, лікар-інфекціоніст теж прописувала їх. Глюкоза саме в ампулах нас якось класно витягнула, але тут треба бути впевненим, що в дитини все ок з глюкозою в загальному
tanitabonita• 26 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
При ацетоні дуже круто помагає відвар з ізюму, от просто на очах починає падати ацетон. Але на відпочинок такого не візьмеш.
Ще читала тут на Порадниці, що за кілька днів до поїздки можна починати давати дитині і самій пити ентерол в мінімальній дозі. Не знаю наскільки це дієво, так не хочеться зіпсувати відпустку цим ротавірусом.
Marina444448• 26 мая 2025
Смету, Энтерол, Регидрон, полоски на ацетон, бетаргин. Раньше брала ещё антибиотики, но потом поняла что если дело дойдет до антибиотиков, то мы уже будем в больнице, так что не трачу деньги.