marimagdali• 26 мая 2025

Що берете на моря дітям від ротовірусу?

?
автор marimagdali • 26 мая 2025
Svet-3694• 26 мая 2025
А шо. У троляк є діти??
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляSvet-3694
А шо. У троляк є діти??
а шо тільки шоколадно мертветчуківські троляки плодяться?
Natal_ka91• 26 мая 2025
По темі - сорбенти, ентерол, Хумана електроліт, креон/панкреатин, тест-полоски + Глюкоза чи інші розчини від ацетону. Протирвотне
Svet-3694• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Дивно. Дивно
Я думала троляки без женілок. Ну манька, ти дайош.
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляSvet-3694
Дивно. Дивно
Удалено администрацией...
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляSvet-3694
Дивно. Дивно
най мертветчук підніме вам зарплату і теж полетите кудись на відпочинок
Svet-3694• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Удалено администрацией...
Закусуй хоч ту бояру.
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляSvet-3694
Закусуй хоч ту бояру.
Кидайте солі
Черный Ловелас• 26 мая 2025
Бабушку берете на видпочинок? или оставляете телемарафон смотреть?
tanitabonita• 26 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Про тест-полоски дякую - нагадали. Глюкози не беру, мабуть достатньо буде coca-cola в готелі, а от пляшечку Рео буду брати. Ношпу обов´язково від болі в шлунку, ніфуроксазид, бетаргин.
автор marimagdali • 26 мая 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
а зачем мне ваша бабушка ?
Черный Ловелас• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
а зачем мне ваша бабушка ?
то ваша которую вы в каждый пост тулите.
Natal_ka91• 26 мая 2025
Ответ дляtanitabonita
Так, про ніфуроксазид забула, і бетаргін теж класна штука, лікар-інфекціоніст теж прописувала їх. Глюкоза саме в ампулах нас якось класно витягнула, але тут треба бути впевненим, що в дитини все ок з глюкозою в загальному
tanitabonita• 26 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
При ацетоні дуже круто помагає відвар з ізюму, от просто на очах починає падати ацетон. Але на відпочинок такого не візьмеш.
Ще читала тут на Порадниці, що за кілька днів до поїздки можна починати давати дитині і самій пити ентерол в мінімальній дозі. Не знаю наскільки це дієво, так не хочеться зіпсувати відпустку цим ротавірусом.
gaga-48ba• 26 мая 2025
Це ви тут на море заробили?Пишеться ’ротавірус’, це не від слова ’рот’ , а від слова ’колесо’.
Marina444448• 26 мая 2025
Смету, Энтерол, Регидрон, полоски на ацетон, бетаргин. Раньше брала ещё антибиотики, но потом поняла что если дело дойдет до антибиотиков, то мы уже будем в больнице, так что не трачу деньги.
pupsi4ek• 26 мая 2025
Берем медстраховку
pupsi4ek• 26 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
А Зєлька добре платить?
Lightg• 26 мая 2025
ми розумні, зробили вакцину до 6 міс. В результаті коли всі лежали і блювали, вибачте, два дні, в дитини один легкий епізод рвоти і після цього жодних симптомів