Да Щас же• 26 мая 2025

Наши врачи самые лучшие

Чтобы там не говорили,но наши врачи топчики,правда найти их тот ещё квест,но в % соотношении их больше.
У меня много знакомых по-разным странам и я в этом убеждаюсь постоянно.
Одна в Болгарии,говорит что это дупеля просто.Вторая в Италии,та же история.Третьи в Тае,они там не лечатся.
Про Турцию рассказывали то же самое.
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Я страхи наслушалась про врачей в ЕС, вообще никаких проблем.Аиесли работаешь и имеешь страховку так вообще супер. Мне наоборот больше нравится
И как очередя?
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
Тем не менее, люди там живут, и живут долго.
Вот это логика
А кто не дожил?
автор Да Щас же • 26 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
У тата проблема з очима, складна. Він в селі живе. Було кілька операцій, кілька місяців стаціонарів різних. До слова німецькі лікарі не взялись за лікування, відмовили. Мовляв не зтикались з таким. Наші двоє врятували. Направлення, яке йому дали в сільській амбулаторії було дійсне по всій Україні.
А ми вже шукали лікаря і лікарню.
У кого лечитесь?Мы с мамой тоже с глазами намучились.
Несу добро людям• 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
И как очередя?
Какие?
автор Да Щас же • 26 мая 2025
Ответ дляБадабум
класно вам(
Да, спасибо.Но одна мне уже поставила палец вниз😁 Что движет этими людьми?
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Какие?
В Европе
Пишу з калідору• 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
Вот это логика
А кто не дожил?
Есть же статистика по странам, и в Европе она как бы выглядит лучше нашей.
Бадабум• 26 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
заздрість
і це нормально
наприклад якщо ви зараз напишете що ви відпочиваєте закордоном е й з чоловіком - і я вам заздритиму
автор Да Щас же • 26 мая 2025
Ответ дляВ гости звали?
Они как раз очень умные, и отлично разводят на деньги, при этом делая все криво-косо
Нет,достаточно глупая нация.И делают всё плохо.
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляПишу з калідору
На фб собирали деньги мужчине.
Активисту с беларуси. Который не мог вернуться из-за лукашенка и вынужден был 8 месяцев ждать очередь

Поищите о нем.

Интересно, он попадёт в статистику?

И да, выживают сильнейшие. Спарта
Доктор Хаос• 26 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
Да, у меня ребенок разбил голову и сидели ждали, кровь шла, сидели пару часов в Днепре на космичке
В Днепре вообще мало хороших врачей.
автор Да Щас же • 26 мая 2025
Ответ дляБадабум
заздрість
і це нормально
Нет,без мужа,с сестрой.Но здесь много турецких патриотов,и в самолёте летели штук 7.
Рассказница• 26 мая 2025
Ответ дляНевісточка ж
Тим не менш, смертність у них там навіть від хвороб ніяк не вища, значить, система працює, просто нам вона не зрозуміла
Напевне того що вони не пашуть так як наші, і їздять відпочивати по 3рази на рік, а в нас люди за все життя відпочинку не бачать
жінка незаміжня• 26 мая 2025
Наші майстри лікувати різну фігню, яка й сама пройде
А якщо щось серйозне, це гадання на кавовій гущі. В звичайних лікарнях навіть обладнання нормального нема.
І щоб попасти до хорошого фахівця- це удача і звʼязки.
В гости звали?• 26 мая 2025
Ответ дляРассказница
Я б ще додала, що багато активності у них. Ті ж німці в будь-яку погоду із своіми палками гуляють.
жінка незаміжня• 26 мая 2025
Ответ дляРассказница
Не тільки в цьому проблема. Наші старші люди не мають можливості і грошей лікуватися, а лікарі не зацікавлені в пацієнтах 60+
Ищу-брожу• 26 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
в Испании не факт что хорошая, я как-то амальгаму увидела на столе стоматолога
Ну ви узагальнюєте, одна пломба коштує декілька сотень євро, тому для бюджетних пропозицій може і цементні замішують, а сучасні кращі композити будуть ще дорожчими... гляньте на їх пенсіонерів - всі зі своїми білими зубами, а не так як у нас, шамкають, і пів рота без зубів. Окомі того, акцент великий робиться на гігієну і профілактику
Рассказница• 26 мая 2025
Ответ дляВ гости звали?
є час і гуляють, вони себе не перетруждають, є час і погуляти і книжку почитати, працюють по 3-4години в день, де в нас така робота по 3-4години працювати
Несу добро людям• 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
В Европе
Не сталкивалась вообще ни разу с очередями. К лечащему день в день всегда, остальное все максимум в течении недели.
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляНесу добро людям
А к узкопрофильному?

Какая страна и город? Ибо слабо верится
Крошечка-хаврошечка• 26 мая 2025
Ответ дляДа Щас же
Я не понимаю тех клоунов,которые летят в Турцию делать зубы.Турки очень глупые.
Говорят,что турки хорошо набили руку в стоматологии и пластической хирургии ( сиськи хорошо делают и недорого)
Рассказница• 26 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
та багато факторів, ну точно не від того довго живуть що лікарів по 1року чекають))))
Крошечка-хаврошечка• 26 мая 2025
Ответ дляБілка в колесі
За кордоном вже третій рік пішов. Лікую зуби там. В Україну не приїжджаю заради них. Все влаштовує
Я б приезжала, поскольку дома хорошая больница и контактные врачи,но дорого ездить и неудобно
жінка незаміжня• 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
А к узкопрофильному?

Какая страна и город? Ибо слабо верится
Якщо є невідкладні проблеми в здоровʼї - нема проблем. Якщо можна зачекати тоді й терміни можуть відкласти
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Откуда вы знаете, можно подождать или нет?
Без врача
Ищу-брожу• 26 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Ага, а в Європі антибіотик то ще треба заслужити, днів 10 похворіти, і тільки тоді випишуть... а в нас треба-не треба, є покази-нема, і самі призначають. Воно й може краще іноді, що дають шанс самому справитись, а не залічувати медикаментами з першого дня...
жінка незаміжня• 26 мая 2025
Ответ дляРассказница
Ніхто не чекає, якщо справа невідкладна
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Неотложные это какие?
Крошечка-хаврошечка• 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
В Европе
Там не тянут до последнего.а потом ой добрый вечер мне нужен врач сейчас. А пару месяцев можно и подождать.
Рассказница• 26 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
а якщо серце болить то невідкладна? подругу записали в польщі до кардіолога через 6місяців то вона зібрала речі і приїхала, бо за цей час і померти можна
турбували щоденні болі у серці