vetalina• 26 мая в 12:55

Де більш безпечно в Одеській області?

Доброго дня. Буду дуже вдячна,якщо хтось зможе підказати де більш безпечно на морі в Одеській області. Розумію,що це питання умовне,але ті хто там живуть точно знають де бувають прильоти постійно і де більш менш спокійно. Саму Одесу не розглядаю,бо розумію,що там постійно неспокійно,але може є населені пункти де ситуація більш краща. Дуже дитина проситься на море. Будь ласка,порадьте,можна в особисті. В залежності від населеного пункту вже буду шукати проживання
svr_2008• 26 мая в 12:56
Також цікавить
Графиня Шезвездицкая• 26 мая в 12:56
У нас нет безопасных мест: сегодня не прилетело-прилетело завтра.
Итак по всей области
Len00K• 26 мая в 12:58
То відвезіть дитину в Болгарію, як проситься
Natabond76• 26 мая в 13:00
Болгарія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет на крайній випадок. Не наражайте дитину на небезпеку.
Tatkka-4bcf• 26 мая в 13:00
Послухаю,так хочеться на наше море.В Болгарії були,але дуже важка дорога
ok1904• 26 мая в 13:09
В минулому серпні відпочивала в Аркадії. Було тихо навіть на д.незалежності без тривог.
lisenok_8282• 26 мая в 13:12
теж плануємо море в цьому році, але поїдем в саму Одесу. Це велике місто, де є хоча би паркінги підземні і укриття. а в маленьких курортних селах хіба шо в морі ховатися.
Remensa• 26 мая в 13:15
Марафон показував,що Затока готується до сезону. Сюр якийсь
автор vetalina • 26 мая в 13:18
на жаль,не маю можливості їхати за кордон,тому лише Одеса залишається
Zanka_• 26 мая в 13:21
Ответ дляRemensa
А які варіанти для тих, в кого це був основний спосіб заробітку?!
наталия74• 26 мая в 13:21
Теж цікавить це питання.Хочу зняти якесь житло на 1-2 місяці Це реально,щоб не дорого?Де шукати житло,крім Олх?
ok1904• 26 мая в 13:22
Ответ дляRemensa
Дуже сумнівно. Ну готується і це ж не значить, що сезон буде .

В Коблево не допускали до пляжу в мин сезоні, а в готелях будь ласка живіть. Звичайно місцеві знаходили спосіб підійти до моря, але це не напряму
Remensa• 26 мая в 13:23
Ответ дляok1904

Знайдуться люди,які поїдуть. Автор же питає.
Remensa• 26 мая в 13:25
Ответ дляZanka_
А про безпеку людей вони ж подбали?
автор vetalina • 26 мая в 13:31
Мене більше цікавить, щоб проживання було більш безпечніше, бо якщо тривоги то ніхто на пляжі звісно не буде. По карті велекий населений пункт Чорноморськ,але так розумію,що там також неспокійно.
автор vetalina • 26 мая в 13:32
Ответ дляRemensa
ні разу не були в Одесі,взагалі не розумію що та як, чула, що багато їдуть в передмістя відпочивати, наче спокійніше,але чи так це насправді
HupBaHa• 26 мая в 13:51
Ответ дляvetalina
Я и в самой Одессе отдыхала, все ок
Alli_k77• 26 мая в 13:55
рассмотрите новострои с паркингами,
marata• 26 мая в 14:12
Ответ длянаталия74
У нас і недорого на 1-2 місяці - це нереально)
автор vetalina • 26 мая в 15:02
Ответ дляAlli_k77
рассмотрите новострои с паркингами,
дякую буду дивитися
автор vetalina • 26 мая в 15:02
Ответ дляHupBaHa
Я и в самой Одессе отдыхала, все ок
підкажіть де відпочивали?
Zanka_• 26 мая в 15:06
Ответ дляRemensa
А про безпеку людей вони ж подбали?
А люди самі це не можуть з´ясувати і прийняти обгрунтоване рішення? Чи в Києві й інших містах всі прям в укриття ходять, а не в кращому випадку в коридор виходять і то переважно вже коли щось десь вибухає
HupBaHa• 26 мая в 15:07
Ответ дляvetalina
підкажіть де відпочивали?
Сняла жилье у частников, Киевский район
Remensa• 26 мая в 16:24
Ответ дляZanka_
Якщо власник відкриває базу відпочинку, то несе відповідальність за тих, хто там відпочиває.
Zanka_• 26 мая в 16:33
Ответ дляRemensa
Відповідальність в першу чергу несе ща себе сама людина, якщо їй хочеться ризикнути і хоч так побути на морі, чому б і ні, головне, щоб надавали правдиву інформацію
LanaV77• 26 мая в 20:22
Автор , якщо вже так кортить їхати, то я б радила подивитися на Лебедівку або Миколаївку . Ми теж не були на морі з 20 року , але я не готова ризикувати життям , хоча ми з Києва , нам тут кожну ніч весело... Закордон довго їхати. Тому Карпати наше все , з початку війни кожне літо на 2 тижні їдемо відпочити . Цього року дитині ще додатково табір забронювали в Шаян...Будемо купатися в басейнах і Спа...
автор vetalina • 27 мая в 10:09
Ответ дляLanaV77
Дуже дякую, Вам гарного відпочинку