Доброго дня. Буду дуже вдячна,якщо хтось зможе підказати де більш безпечно на морі в Одеській області. Розумію,що це питання умовне,але ті хто там живуть точно знають де бувають прильоти постійно і де більш менш спокійно. Саму Одесу не розглядаю,бо розумію,що там постійно неспокійно,але може є населені пункти де ситуація більш краща. Дуже дитина проситься на море. Будь ласка,порадьте,можна в особисті. В залежності від населеного пункту вже буду шукати проживання
Графиня Шезвездицкая• 26 мая в 12:56
У нас нет безопасных мест: сегодня не прилетело-прилетело завтра.
Итак по всей области
Natabond76• 26 мая в 13:00
Болгарія, Чорногорія, Туреччина, Єгипет на крайній випадок. Не наражайте дитину на небезпеку.
Tatkka-4bcf• 26 мая в 13:00
Послухаю,так хочеться на наше море.В Болгарії були,але дуже важка дорога
lisenok_8282• 26 мая в 13:12
теж плануємо море в цьому році, але поїдем в саму Одесу. Це велике місто, де є хоча би паркінги підземні і укриття. а в маленьких курортних селах хіба шо в морі ховатися.
Ответ дляRemensa
Марафон показував,що Затока готується до сезону. Сюр якийсь
Дуже сумнівно. Ну готується і це ж не значить, що сезон буде .
В Коблево не допускали до пляжу в мин сезоні, а в готелях будь ласка живіть. Звичайно місцеві знаходили спосіб підійти до моря, але це не напряму
Ответ дляZanka_
А люди самі це не можуть з´ясувати і прийняти обгрунтоване рішення? Чи в Києві й інших містах всі прям в укриття ходять, а не в кращому випадку в коридор виходять і то переважно вже коли щось десь вибухає
Якщо власник відкриває базу відпочинку, то несе відповідальність за тих, хто там відпочиває.
Ответ дляRemensa
Відповідальність в першу чергу несе ща себе сама людина, якщо їй хочеться ризикнути і хоч так побути на морі, чому б і ні, головне, щоб надавали правдиву інформацію
Автор , якщо вже так кортить їхати, то я б радила подивитися на Лебедівку або Миколаївку . Ми теж не були на морі з 20 року , але я не готова ризикувати життям , хоча ми з Києва , нам тут кожну ніч весело... Закордон довго їхати. Тому Карпати наше все , з початку війни кожне літо на 2 тижні їдемо відпочити . Цього року дитині ще додатково табір забронювали в Шаян...Будемо купатися в басейнах і Спа...
Ответ дляLanaV77
Дуже дякую, Вам гарного відпочинку