Завтра не пью• 26 мая 2025

Хто був відмінником в школі, гарно вчився і не зміг заробити $100000 до 40 років

Купити декілька квартир, машин
Хто не зміг цього зробити? Хто теж гарно вчився але це ніякого ефекту не дало?
Prervana• 26 мая 2025
Хорошее образование это не всегда про заработок. Это про круг общения скорее. Строитель на заливке бетона с 5 классами за плечами заработает зачастую больше, чем отличник с магистратурой
100pudov• 26 мая 2025
40 ще немає, трохи менше $100000 заробляю кожен рік
Всім шампаньського• 26 мая 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Яка брехня...
Легко говорить на все бред и брехня.
Но истории действительно бывают такие. И это правда. К сожалению, жизнь была трудная, но я довольна своей судьбой.
И вам все это доказывать совершенно неинтересно. Ваша картина мира только ваша
БлинчикБезСметанки• 26 мая 2025
Ответ дляНехай щастить
Відкласти 100 000 за 20 років-це по 400 дол/міс. Не така й нереальна сума.
Ага, особенно с зарплаты врача или учителя
Йосип_молодий• 26 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Я в 15 лет пошла работать и в 22 купила квартиру в Киеве, гостинку за свои. Чуть одолжила у босса и отдала через год
А сейчас вам сколько лет? Сколько тогда квартира стоила в Киеве?
Ку ка ку ка ку• 26 мая 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Чим ви заробили собі за рік на квартиру у 20 то років без освіти?
Можете не відповідати)))
В мене сусід - сантехнік. З освітою ПТУ та відповідним кругозором. Жінка - йому під стать. Жінка не працює. Двоє дітей.
Квартири у нас однакового планування по 140 м2 в новобудові центральної частини Киева.
У нас з чоловіком по дві вищі освіти. Одна дитина, яку я народила ближче до 40 років, бо до цього будували свій статок.

Так що і без освіти можно заробляти на рівні.
Козачка• 26 мая 2025
100 тысяч на описанное вами не хватит.
Не против• 26 мая 2025
Ну добре ми з чоловіком заробили цю суму
Я відмінниця, мої там 70%
Але у нас її нема на руках, нема навіть машини
Спочатку ми взяли іпотеку на першу квартиру, її закрила я
Потім купили ще дві маленькі студії і здавали пару років
Потім продали нашу першу квартиру, продали студії та купили велику квартиру
І навіть ремонт ще не зробили
Це не такі шалені гроші
66сезон666серия• 26 мая 2025
Я була не тільки відміннецею, а й красунею. Тому хватило розуму гарно вийти заміж, щоб не прийшлось все самій робити.
Всім шампаньського• 26 мая 2025
Ответ дляЙосип_молодий
45. Гостинку на чоколовке купила за 7,4 тыс тогда. Двушку через пару лет - за 14
Менее Более• 26 мая 2025
Якщо так думати то не ходіть взагалі в школу ....це ж не дає 100000
Раздражевская• 26 мая 2025
Я, стала звичайним лікарем в смт, вже 2й раз впо
Не худа ні разу• 26 мая 2025
я не заробила) але заробив чоловік. Якби була тупою, то навряд чи була б з чоловіком, йому більше подобаються розумні, а краса не вічна)
Смурфетта• 26 мая 2025
я хорошо училась в школе, потом в университете, потом успешно прошла стажировку в очень хорошей компании и с тех пор ни в чем себе не отказываю. Муж - мой одногруппник, у него тоже все хорошо сложилось, хотя закончить с отличием ему помогла я. К 30 годам у нас была своя квартира в Киеве, в 35 муж купил машину своей мечты новую из салона
Кручу хвости• 26 мая 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
А хто зміг?
Хм. А чого така дивна реакція?
parfummaniak• 26 мая 2025
Відмінники як правило не роблять кар´єру
Замрійлива• 26 мая 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
І ще мінімум 2 квартири, і мінімум дві машини
то питання терміну ’заробили’ так і не розкрите.
Підозрюю, що автор таки не знає скільки нулів в мільйоні
Швидкоруч• 26 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
При чем вообще ’хорошо учиться в школе’ к заработать? Я вот училась на 4, в вуз поступила впервые вообще в 20 лет,
а в 21 год у меня была машина, в 22 - квартира в Киеве.а сейчас в 45 - бизнес, 2 дома, 3 квартиры, хороший доход. И главное - много времени на себя, семью и спокойная жизнь
Ви на перше авто повністю самі заробили? Де жили в цей період?
Кручу хвости• 26 мая 2025
Автор напевно хоче почути історії про відмінників - суцільних невдах?
Хочете почути, що знання нічого не дають?
Дають!
Звісно до атестата з відзнакою потрібно ще додати бажання далі вчитися, набувати досвіду, не лінуватися вдосконалюватися і працювати.
Всім шампаньського• 26 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Ох, як згадаю...
Знімала вугол в 1к квартирі в бабусі, яка обкрадала мене та інших жителів (вона ще 2 койки здавала)...
Машину першу купила за 1,3 тис копійку 1971 року
Я не тону• 26 мая 2025
Ответ для66сезон666серия
ви так пишете, наче ваша зовнішність - це ваша заслуга. пишете з помилками при тому і з відсутністю логіки.
Кручу хвости• 26 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Быть человеком тихим задротом заучкой, не показатель успеха. Важнее быть середнячком, но уметь общаться, крутиться, и быть с подвешенным языком
Довольно странные показатели успешности/неуспешности)
Нехай щастить• 26 мая 2025
Ответ для66сезон666серия
Це в якій школі таких неграмотних відміннЕць навчали?
Швидкоруч• 26 мая 2025
Мій чоловік з червоним дипломом купив будинок в обл.центрі. Все зароблено з нуля. Ні мої, ні його батьки ніколи нам не давали ні копійки. Жили ми на зйомі. Він здатен і на більше, але став надто дипресивним, став казати про низенність всього матеріального і все в тому роді. Я маю золоту медаль зі школи. В цілому ’діла йдуть не те шо х@йово, але нельзя сказать, шо хорошо’(с)
Кручу хвости• 26 мая 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну задолбали везде тулить врачей и учителей!
И да, и врач, и учитель могут очень хорошо зарабатывать, если стремятся и прилагают к этому усилия.
Швидкоруч• 26 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Далеко не всі відмінники задроти. Є реально дітям заходять науки, їм це цікаво і легко. Я знаю таких.
Швидкоруч• 26 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Ох, як згадаю...
Оце у вас досвід. Головне, що впоралися і все добре.
ТрамвайGirl• 26 мая 2025
Я хорошо училась. Много квартир не купила, в заначке 100 тыс $ нет, но я бы не сказала, что мне это ничего не дало. Квартира одна в Киеве есть, машина тоже есть, сбережения, хоть и не 100 тыс$, но тоже есть
Правда, у меня есть еще время до 40
Клин_Кляйн• 26 мая 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку

До чого тут ви, які працювали вдвох з чоловіком десятки років, до 20 річної дівчини, яка заробила на квартиру за рік?
Люблю порядок• 26 мая 2025
Ответ дляКручу хвости
У меня были в группе отличники, это люди заучки, люди исполнители, им сказали выучить, они выучили-все, шаг в право шаг в лево человек теряется. Были хорошисты, которые умели в случае возникновения проблем, умели выкручивать, решать их и отстаивать свою точку зрения. Так вот вторые успешные люди, первые офисные исполнители , иногда даже за небольшую плату