Завтра не пью• 26 мая в 13:45

Хто був відмінником в школі, гарно вчився і не зміг заробити $100000 до 40 років

Купити декілька квартир, машин
Хто не зміг цього зробити? Хто теж гарно вчився але це ніякого ефекту не дало?
БлинчикБезСметанки• 27 мая в 11:17
Ответ дляШкідлива молекула
Не зрозуміли ви, вам одне, а ви інше. Нагадує сперечання з прихильниками пласкої землі, коли всі аргументи зводяться на нівець небажанням сприймання фактів.
Ви досі стверджуєте, що були відмінниця?
Сонечка, я то відмінниця, але справа не в мені, ви продовжуєте товкти воду в ступі. І лікар, і вчитель отримують вкрай низьку зарплатню, при цьому робочий день до 17-18, їм вночі ті додаткові уроки проводити, а лікарю як і де заробити, якщо пацієнт не принесе??? Ви суті не розумієте, а продовжуєте наполягати на дурницях. Я вам бажаю провчитися 9 років, отримати мінімалку і підробітки’ шукати ночами.
Шкідлива молекула• 27 мая в 11:24
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я вам не сонечка, навчиться вже спілкуванню. Переважна більшість з написаного вами - брєд нерозумної людини. І так, ви дійсно товчете воду у ступі. Вам безліч разів написали, як і що робити, а у вас тільки хабарі та воровство.
І знову, відмінниця ви наша. Ви така ж відмінниця, як і одна форумчанка тут: ’я інженер, закінчила КІСІ , і мірять треба від одиниці’.
У поліклініці у сімейного лікаря далеко не мінімалка! Не розповідайте казки!
БлинчикБезСметанки• 27 мая в 11:26
Ответ дляШкідлива молекула
Всім шампаньського• 27 мая в 11:29
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я в 18 почала працювати і паралельно вчиламь. В 25 купила однокімнатну квартиру в Києві (щоправда, батьки допомогли). Дивно, що вам наставили смайликів. Чомусь це не вписується в картину світу порадниць
Я вас дуже розумію. В картині світу середньостатистичної порадниці взагалі є тільки те, що відбувалося лише з нею ) інші світи заборонені
Саме так. Мені пощастило, що в 15 мене взяв на роботу дуже добрий чоловік та навчив, дав хорошу зарплатню, не ображав, не було ніякого інтиму та натяку на це. Та й я була така мала, худа обірванка, виглядала на 12.
А далі просто вже мене саму несло вибратися зі злиднів, я працювала, як скажена, вивчила комп, і в 21 вже була директором відділу продажів, дизайнером і всім на світі. В 18 одразу здала на права екстерном та купила машину.
І гарно заробляла далі. Тому й заробила на гостинку з допомогою свого директора, який був дуже доброю людиною. Як батько мені. Нажаль, він загинув в 2006му...

Нехай в вас та в усіх все буде добре!
Лиса Патрикевна• 27 мая в 19:49
Ответ дляВсім шампаньського

Нехай в вас та в усіх все буде добре!
Дякую!!! І Вам бажаю, щоб все було добре.