Завтра не пью• 26 мая в 13:45

Хто був відмінником в школі, гарно вчився і не зміг заробити $100000 до 40 років

Купити декілька квартир, машин
Хто не зміг цього зробити? Хто теж гарно вчився але це ніякого ефекту не дало?
Всім шампаньського• 26 мая в 17:14
Ответ дляНенька наша
Непогано, удачі вам. Просто я сказала, що ’доки не надумаєш на пенсію, в бізнес навіть не звати’. Бо то трешак в умовах України. А описане вами воно і не бізнес, вибачте. Хороший варіант для спокійного життя, теж дивлюсь в цей бік
Да. На пенсию даже не думаю рассчитывать. Да и вот с тех пор, как война случилась, никаких планов больше,чем на 3 месяца. Четко стало видно, что все, что было, может исчезнуть в любой момент. Пока просто везёт и живём здесь и сейчас.
Будьте здоровы, счастливы и мирной нам всем жизни поскорее
Замурмишка• 26 мая в 17:21
Ответ дляЛюблю порядок
Быть человеком тихим задротом заучкой, не показатель успеха. Важнее быть середнячком, но уметь общаться, крутиться, и быть с подвешенным языком
+++, я именно тот задрот-заучка, к 42 годам добилась ровно нифига. Потому что тютя, мямля, трусло, зависима от чужого мнения, заранее уверена в неудаче, тихоня, инертная, неуверенная.
Люблю порядок• 26 мая в 17:25
Ответ для66сезон666серия
А как же тихие задроты двоечники или общительные отличники? У вас странные стереотипы.
Такие тоже есть, я про большую часть
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 17:25
Ответ дляНенька наша
А куди поділись? Чому вимагати? Надавати оплачувані додаткові послуги. Я це в своєму дитинстві пам´ятаю, були безкоштовні пломби цементні і полімерні на гроші, бо полімерні не фінансувались клінікою і апарат стоматолог придбала сама))) Давно то було, але якась така аналогія
Вы такая смешная, никакой логики , из серии ’,в огороде бузина, а в Киеве дядька’.
Ненька наша• 26 мая в 17:28
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну то що ж я можу зробити, якщо в написаному мною ви не бачите логіки - це ж ваші проблеми.. Тим часом вчителі і лікарі заробляють собі за схемою надання додаткових послуг і горя не знають
Прокачую сідниці• 26 мая в 17:29
Ответ дляПопихтю та й годі
А хто зміг?
Я
Нічний дожор• 26 мая в 17:30
Гарно вчилася. Першу квартиру придбала в 26. Другу квартиру в 30.
Машина,особистий водій, подорожі. На все заробила сама завдяки своєму розуму.
Червона калина• 26 мая в 17:30
просиживают ли здесь штаны такие...
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 17:31
Ответ дляНенька наша
Це все тільки у вашій фантазії, реальність -10000 грн і майже жебрацьке існування
Ненька наша• 26 мая в 17:34
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Безумовно. Тому люди заробляють додатково і я навіть знаю цих людей. До чого тут фантазії. Я ж не з лісу, є знайомі вчителі, лікарі і люди багатьох інших професій.
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 17:35
Ответ дляНенька наша
Ага, в мене теж багато знайомих лікарів, вчителів і в них навіть на відпустку грошей немає
Ненька наша• 26 мая в 17:37
Ответ дляЗамурмишка
Тобто якби ви погано вчились, то досягли б більшого?)))
Ненька наша• 26 мая в 17:38
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну то сидять на голу ставку, звідкіля ж у них будуть гроші.
Замурмишка• 26 мая в 17:38
Ответ дляНенька наша
Скорее всего да, при условии что у меня был бы другой характер
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 17:39
Ответ дляНенька наша
Так, а все решта, що ви пропонуєте,- це незаконное отримання , хабарі, ви точно не сповна розуму
Ненька наша• 26 мая в 17:39
Ответ дляЗамурмишка
При умові, що у вас був би інший характер, медаль вам, думаю, не заважала б. Вибачте. Але ’нічого не досягла, бо гарно вчилась’ звучить смішно
Папина дочка• 26 мая в 17:40
Ответ дляВсім шампаньського
Я в 15 лет пошла работать и в 22 купила квартиру в Киеве, гостинку за свои. Чуть одолжила у босса и отдала через год
Ртом одалживали?
Ненька наша• 26 мая в 17:42
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Саме тому ви та ваші знайомі - бідні. А мої знають, як без хабарів заробити. Хабарі... Нічого крім хабарів не знають і не вміють і всіх туди ж, в своє болото. Є інший світ, але вам туди не треба, очевидно, якщо ви не уявляєте як без хабарів заробити
Замурмишка• 26 мая в 17:45
Ответ дляНенька наша
Я такого не писала, Ви трохи перекручуєте. Автор запитала чи є відмінники, які нічого не досягли? Я написала що так, я. Відмінниця в школі і в вузі, яка по факту повний нуль в житті. Але ж не через те що гарно вчилася. І навпаки якби мала інші риси характеру то навіть погані оцінки не стали б перешкодою для того щоб заробити нормальні гроші і чогось досягти.
бибизяна• 26 мая в 17:48
Ответ дляПопихтю та й годі
Багато хто, це не конкретні приклади. Чоловіка зарахуємо
Ще є багато друзів чоловіка) є однокласники, одногруппики.
Мама Карло• 26 мая в 17:55
Фактично заробити 100 000$ до 40 років це кожен зробив в той хто не вчився взагалі, а ось відкласти такі гроші, це зовсім інші доходи мають бути….
Бритоножка• 26 мая в 17:55
Ответ дляСпасу мир
моя ошибка-что не уехала работать в Европу
я хотела, но к сожалению , во времена моей молодости ещё не было ни ютуба, ни особой информации, интернет только зарождался.
Были только стремные агентства, типа скрытой проституции и торговли людьми(((
viter33• 26 мая в 17:55
Ответ дляХристя в тiстi
З 0 100 тис за 20 років
Дійсно
На цьому форумі це шлях за рік
Максимум - за два
ДелиВерка• 26 мая в 17:59
Учился где? В укр школе, в укр универах? Бесполезное застарелое образование.
У нас все, кто отлично учился в универе после 3-го курса уже начинали подрабатывать, понимая бесполезность образования и необходимость этот сраный диплом получить.
Мои одноклассники, кто плохо учился, уже не снами (нарко, разборки и т.п.)
Миззери• 26 мая в 18:00
Ответ дляШвидкоруч
Це непоказовий приклад, бо людина має визначний, проте рідкісний талант. В темі радше йде про основну массу людей без особливих талантів, одні з яких вивчилися, а інші ні. З мого досвіду відмінники (або просто люди з освітою) живуть краще, працюють менше і легше. Знаю трьох людей, які не вчилися, але дійсно розумні. У них все погано, тяжко працюють, бідні.
Ну мое мнение такое отличник не равно умный
А двоечник не равно тупой
Модно просто зазубривать информацию а модно мыслить быстро и гибко
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 18:06
Ответ дляНенька наша
Так я ж питаю- як ? Конкретно як лікарю і вчителю заробити?
ВільнаНазавжди• 26 мая в 18:12
У меня одноклассник отличник медалист пошел по наклрнной после смерти матери.
Несколько раз видела его п´яным и валяющимся на остановках вечерами, Потом с определеннымт девушками, а потом в милицейской форме.
Дальше - не знаю, больше не сталкивалась
ВільнаНазавжди• 26 мая в 18:15
Ответ дляНенька наша
Так хорошо учаться те, кто аросто умеет следоватб правилам.
И дисциплинирован.
Это не особо таланливые дети, просто прилежные. Тут все окружение и примеры на раблте или у друзей решают.
ВільнаНазавжди• 26 мая в 18:17
Ответ дляНенька наша
Амвей, Ори и прочее?
Джага Джага• 26 мая в 18:18
А бути відмінником і гарно вчитися не головне що б багато заробляти.Що б багато заробляти потрібно бути сильним,стійким,що б тобі було багато на що наплювати,йти якщо потрібно по головах,вміти спілкуватися з людьми,плювати на правила.Розумно порушувати закон,коли в тебе вже все схвачено.А не знати алфавіт.