Бесбардак• 26 мая 2025

Який у вас гель для душу? Після Cottage останнім часо помітила сухість шкіри

Користуюсь останні кілька років тільки ним, можливо шкіра привикла і так реагує.

Головне, щоб гелі не утворювали плівку або не було відчуття незмитого гелю. По типу Фа чи Нівеа з Єви не розглядаю, досвід користування є, не влаштовують.
Леді Душка• 26 мая 2025
Урьяж Ксемоз у меня, дерматолог назначил
Дуболом• 26 мая 2025
Мусвитал, беру в аптеке. У меня очень сухая кожа, этот норм + сверху лосьон для атопиков
Сама купляю квіти• 26 мая 2025
У меня веледа гранат из-за запаха и q+a с салициловой кислотой для эффекта глянцевой кожи
Поддакиваю иногДА• 26 мая 2025
Мне нивея крем- гель подходит
Бідося• 26 мая 2025
вот такой спонтанно купила, на них акция в брокарде
Очень довольна
Домашка• 26 мая 2025
Какой попадётся. Раньше брала тесори, сейчас петит марсель и джонсонс.
Мати драконів• 26 мая 2025
Джонсонс
Сама вумна тутички• 26 мая 2025
Масло для душа Bioderma
Котя_люлю• 26 мая 2025
Олійка Локсітан
Слоник-тоник• 26 мая 2025
Це єдиний гель для душу, від якого в мене немає сухості. Ба більше, він навіть ранки загоює якщо є. Ще б ціна на нього так не росла.. дороге задоволення, принаймні для мене, але іншими не можу користуватись
Prervana• 26 мая 2025
Постоянно разные. Вот Локситан домыла, был и Коттедж апельсиновый, чаще всего вообще в процессе шампунь в качестве геля для душа идет, чего добру пропадать?
Мамаша в бигудях• 26 мая 2025
Автор, якусь виключну якість гелів Коттедж ви сама собі придумали. Це - такий же масмаркет як і Нівея з Фа, тільки їх в нас продає Брокард.
Шотуткоїться?• 26 мая 2025
Все що є по акції, головне щоб запах не кокосовий.
Не помітила різниці за 40 і за 2500грн
Не за Будка• 26 мая 2025
В мене такий
автор Бесбардак • 26 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
є досвід користування тим і тим, то після Коттеджу шкіра саме вимита і немає відчуття плівки
Фиктивная• 26 мая 2025
BIODERMA ATODERM або біодерма для немовлят.
А ще Дав подобається.
Лагшмивара• 26 мая 2025
Марокан оіл подобається, але ціна
Фіторелакс бюджетніше або коррес.

Коттеж мені навіть гірше дав, бо сушить неймовірно.
побольшомусекретику• 26 мая 2025
У меня их штук 10 стоит, абсолютно разные, в том числе купленные в магазине потому что запах понравился, а цена дешевая. Вообще мне без разницы, могу и мылом кусковым мыться
Бідося• 26 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Не только, в сильпо они тоже продаются