Скіфська пектораль• 26 мая в 17:35
Хто дивився індійське порно?
Там актори співають?
Слухи-руки не распускаю• 26 мая в 17:41
Мне кажется, что они там только краснеют и цветочки крутят в руках.
Жена_КотораяСтена• 26 мая в 17:42
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І шлюб беруть в кінці під пісні
а щоб побачити саме порно, це коли - після пісень чи шлюбу?
і чи є там в порносюжеті дресировані слони в яскравих святкових ряднинах?
Я_и_моя_собака• 26 мая в 17:44
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В сюжеті порно зі слонами, думаю, достатньо показати їх хоботи. Тоді на яскраві святкові ряднини ніхто уваги не зверне
іронічна антитеза• 26 мая в 17:44
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І шлюб беруть в кінці під пісні
Та не, они в конце узнают, что брат и сестра, разлученные в детстве.
дама_из_декрета• 26 мая в 17:46
а вы уверены, что индийское порно вообще есть?)) Именно в Индии снимаемое.
Язикувата Хвеська• 26 мая в 17:53
Я сразу представила, как они говорят на английском со своим акцентом и поняла, что это будет комедийное порно🤣
Жена_КотораяСтена• 26 мая в 17:56
Ответ дляЯзикувата Хвеська
о, то в індійському порно ще й стендап можна очікувати?
Скіфська пектораль
• 26 мая в 17:57
Ответ длямаринабаранова
Вудман лучше...
Кастинг Вудмана в индийское порно?
Язикувата Хвеська• 26 мая в 18:01
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я уже его люблю))
Слобожаночка• 26 мая в 18:03
Співають, танцюють і ще вони там всі родичі. В процесі дізнаються, що родичі.
КондуктЕр тролейбуса• 26 мая в 18:04
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Именно
Жена_КотораяСтена• 26 мая в 18:05
Ответ дляСлобожаночка
я зрозуміла, тантричний секс заміняє їм генетичну експертизу
Каркуша Клара• 26 мая в 18:11
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Странные выводы с учетом родины Камасутры..
Сирожено_пирожено• 26 мая в 18:14
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Есть даже порно со слонами в главной роли!
Я_и_моя_собака• 26 мая в 18:17
Ответ дляСирожено_пирожено
При чому на National Geografic!
Вишневий цвіт• 26 мая в 18:18
Ответ дляКаркуша Клара
Крішнаїтизм передбачає вірність партнерові в парі. Для 80% населення Індії Крішна-бог. От чому Камасутра, я ще не вникла. Хоча у Крішни було 16тис жінок.... Загалом я щось заплуталася в їх віруваннях
Я_и_моя_собака• 26 мая в 18:20
Ответ дляВишневий цвіт
Ну християнство теж передбачає вірність )
Вишневий цвіт• 26 мая в 18:20
Ответ дляСирожено_пирожено
Ну я думаю в слонів є щось достойне між задніми ногами чи як правильно.
Сирожено_пирожено• 26 мая в 18:21
Ответ дляВишневий цвіт
Да, там все очень интересно. Для не подготовленных можно, конечно , с коней начать , там тоже занимательно.
Вишневий цвіт• 26 мая в 18:21
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І? От мені монотеїчні релігії не дуже імпонують.. християнство, індуїзм, іслам це монотеїчні, вірші ість одна з основ в парі.
Вишневий цвіт• 26 мая в 18:22
Ответ дляСирожено_пирожено
Чогось коні ну зовсім не альо мені. Мужчини симпатичні індійські, але голих не бачила
Жена_КотораяСтена• 26 мая в 18:29
Ответ дляСирожено_пирожено
просто технічно зафільмовані слонячі любощі без міжвидового різноманіття, грайливої пустунки мавпочки в гаптованому сарі, гронки пружних бананів помірної стиглості, витривалого і винахідливого довгокосого йога, спокусливої священної телиці, гігантського ділдо, інкрустованого гігантськими смарагдами останнього магараджі - то профанація жанру, знецінення видатної духопідйомної нематеріальної культурної камасутроспадщини дружнього індійського народу