Отжигающая• 26 мая 2025

Мне вообще не близка концепция минимализма

Некомфортно, постоянно чего-то не хватает из бытовых вещей/одежды.
Жена аллигатора• 26 мая 2025
Правильно, зачем уходить в крайности
So_so• 26 мая 2025
И ок, Вы должны жить как нравится себе, а не кому-то. Я, наоборот, перебирала сегодня, вынесла 2 пакета и такая довольная, мне прямо физически легче.
Сиреневенькая• 26 мая 2025
Прекрасно. Дякую, що сказали.
Бандитка Сью• 26 мая 2025
посещайте Аврору, для равновесия)
Та_шо_ж_таке• 26 мая 2025
Я вообще люблю классический стиль и постмодерн и особенно эклектику. И много вещей, они меня согревают. А в пустых помещениях мне холодно и тревожно.
Страхованная• 26 мая 2025
И мне нет.
Большой секретик• 26 мая 2025
Конечно, лучше концепция хламизма )
Попадалочка• 26 мая 2025
Я считаю себя минималистом. Но мой минимализм это постоянно покупать новое и избавляться от старого
лаМпочка• 26 мая 2025
Головне регулярно разхламляйтесь. Спочатку купуйте, а потім системно викидайте. І цей круговорот не має закінчуватись, психіку треба тішити. І не забувайте органайзери для органайзерів купувати.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Так это больше в концепции минимализма и контейнеры и вечные расхламления
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляПопадалочка
Головне на це витрачати найцінніше, що у вас є, час свого життя. Спочатку на хлам заробити, потім викинути, дуже класна развлєкуха. Потім все на помийку, свій час також.
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Ні, ви неправильно розумієте концепцію. В ній головне не захламлятись. Немає що викидати. Сміття сортується, речі використовуються з розумом, іноді вторинно. Ви купуєте те що потрібно, що використовуєте, не те що піде завтра на смітник
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Это, кстати, ещё больше времени занимает, чем что-то купить)
Как и иметь какую-то вещь, вместо того, чтобы искать где ее добыть, когда нужна.
В общем, минимализм это далеко не про экономию времени
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Мінімалізм це про раціональне використання часу, грошей, ресурсів і повагу до природи в першу чергу. Я не розумію для чого щось добувати? Ви купуєте раціонально, без надлишку, за потребою.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Ок, вам нужна штука, которую вы используете один раз, сейчас я другой раз, может лет через 5. Что вы будете делать?
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Що саме ви маєте на увазі? В мене є штопор, наприклад я ним користуюсь рідко але іноді можу відкрити вино але це не забиті шафи непотрібним шматтям. Ви про що саме? Автор я не хочу обслуговувати хлам. Я можу пояснити.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
К примеру, про машину для шлифовки или шуруповерт)
Коврик для проставления макаронов, набор для матчи. И так далее
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Інструмент це святе, ми його використовуємо регулярно. Який старіє продаю на олх, робочє. Людям щастя, не всі можуть купувати нове. Я не викидаю те що можна продати. Не купує те що не використовую.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Ка ага счёт остальных примеров?
Если вы все это храните то вы не особо минималист, просто накапливает он одежду, а что то другое)
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Ка ага счёт остальных примеров?
Що означає особо мінімаліст, чи не особо? Де та міра мінімалізму? Мінімалістом не може вважатися той хто купує багато, не користується, купує безцільно, потім викидає. Ми будуємо терасу, мені потрібен інструмент щодня. Це не накопичення непотрібу. Ми ним працюємо, додатково інструмент ще може гроші заробляти.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Ну смотрите, у меня около 300 предметов гардероба (из них 60 с чем-то платьев ) и я всем пользуюсь, назвали бы вы меня минималистов?
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Ні звичайно, якщо ви не публічна особа яка щодня в новому одязі на прийомах, показах і телебаченні. Іноді робота диктує свої умови. В буденному житті мені особисто все це непотрібно. Вам потрібно, буває. Тому я мінімаліст, а ви ні.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Так вы же написали что у вас много инструмента, это же тоже не минимализм
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Автор, мінімалізм не визначається кількістю інструменту. Мінімалізм це раціональне використання того що є. Це психологія. Я проти всесвітніх помийок з непотрібними речами. Їх вже достатньо. Нажаль в нас ще це сміття не переробляють. Мене це не тішить.
автор Отжигающая • 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Ну так я же тоже все использую)
Вы просто считаете что минимализм это про определенную категорию вещей, удобную вам
лаМпочка• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Ну так я же тоже все использую)
Ні ви мене не зрозуміли. Але вам це непотрібно. По іншому напишу я не расхламляюсь. я вже дихаю вільно, без цієї процедури.
Барабан для дорослих• 26 мая 2025
Ответ дляПопадалочка
В мене теж таке.Не люблю старйо
Попадалочка• 26 мая 2025
Ответ длялаМпочка
Хлам не покупаю, нравится только самое дорогое и красивое обычно)
Барабан для дорослих• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
О,ні,це дуже багато.В мене 3 сукні.1 по сезону.Ну я мало іх ношу.
So_so• 26 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Я от всего такого избавилась))