Мурзилка• 26 мая 2025

Підозра на меланому у сина, у кого в Варшаві порадите перевірити?

Точно того місяця бачила темну родинку на голові, а через місяць пляма, місця собі не находжу, планую їхати знову, порадьте до кого і куди? Дякую небайдужим
Чесно брешу• 26 мая 2025
Ви самі собі меланому придумали ?
мимАпроходила• 26 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ви самі собі меланому придумали ?
Саме так
Милота• 26 мая 2025
Перебдеть это хорошо, удачной вам проверки! Негативной
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Була б рада, спеціально іду ще раз, зовсім не смішно, пам´ятаю маленьку темну родимку, того місяця підросла і вчора лише пятно
Сиамская сороконожка• 26 мая 2025
До лікаря. У випадку поганого результату - видалять родимку, просто трошки глибше шкіри з додатковим захватом мʼяких тканин. І все буде добре. Якщо і виявляють меланому, то переважно на початках. Не хвилюйтеся. І головне, видалення має бути хірургічне із подальшим гістологічним дослідженням. Здоровʼя Вам і Вашому синові 💚
У 2022 також видаляла родимку.
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
У 2022 також видаляла родимку.
Це в Україні ? В як підтверджують , не хочу біопсію щоб одразу робили, вам яким методом?
АнтиТанкист• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
В клініці Богомолець в Києві консультують онлайн, але потрібно зробити якісне збільшене фото.
Сиамская сороконожка• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
Так, в Україні. Ну взагалі то УСІ родинки відправляють на гістологічне дослідження) Навіть якщо немає підозри на меланому. І це якраз і є біопсія. Як можна без неї видаляти?
Заикальница• 26 мая 2025
До любого лікаря онколога здаеться навіть не треба скерування від сімейного
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Я ж написала, що в Варшаві , будь ласка не реально же в Україні
Сиамская сороконожка• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
Порада лише одна - лише хірургнічне видалення і обовʼязкове гістологічне дослідження! Без нього НЕ МОЖНА!
Брюнетка в Мармеладе• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
поищите по местным группам, быстрее будет
Ясамаякрасивая)• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
Я знаю польську систему. Ідіть в свій ПОЗ, до сімейного, просіть скерування, дуже бажано на пільне, тоді до дерматолога. Електронне скерування важне скрізь, пошукайте, де швидше буде.
Ясамаякрасивая)• 26 мая 2025
Можна глянути на сайті nfz terminy, там вписуєте місто і шукаєте. Дерматолог гляне, якщо що до хірурга направить. Вам треба з гістологічним дослідженням, це дорого приватно, треба на nfz. Сайт я написала вище, де швидше шукати.
Без комплексів• 26 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Запишіться в приватну, хоча б той же Медікавер. До дерматолога-онколога. Там нормальні лікарі. Якщо щось підозріле вони обов´язково дадуть направлення, а потім будете вже вирішувати чи в nfz чи в Україну.
всегдаДаДа• 26 мая 2025
Скільки сину років?
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Дякую, треба напевно ще не з одним спеціалістом порадитися
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Скільки сину років?
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Це в Варшаві ?Як назва польською?
Маю натхнення• 26 мая 2025
до сімейного в пшиходню, вона видасть направлення в онкологічну пшиходню. Якщо не підписували декларацію з сімейним, берете паспорт, песель і йдете в найближчу, Вас приймуть
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Дякую , маємо сімейну , в приватній пшиходній, відділення онкоцентру, але це не Варшава, в четвер підемо як приіду лиш не знаю як за швидко платно дерматолог прийме, а до Варшави година ізди, дякую
Маю натхнення• 26 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
для чого їй приватний, коли по протоколу з любої пшиходні відразу скеровують у спеціалістичну, при шпиталях і онкоцентрах? такий протокол. я в понеділок звернулась, а вже в середу мала призначений візит у мамолога-онколога і всі решту призначень- обстежень
Маю натхнення• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
дивіться ближче, точно є. Не думаю, що вся округа їздить до Варшави
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Дякую, підемо , лиш думаю чи платний візит можна буде якнайшвидше організувати, бо по тел сказали що прийом 280 злотих, може по статусу безкоштовно але скільки чекати треба
Маю натхнення• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
я йшла по NFZ, ніяких довгих чекань не було
автор Мурзилка • 26 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Дякую, буду нашу лікарку українку питати порад
Маю натхнення• 26 мая 2025
Ответ дляМурзилка
здоров’я Вашій дитині і хай все обійдеться
Метелики на душі• 26 мая 2025
Авторе, ви молодець, що звертаєте увагу. Обов´язково перевірте, без паніки, але щоб було спокійно на душі! В мене однокласниця померла від цього( здоров´я дитині!
автор Мурзилка • 27 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Дякую усім! Знайшла не в Варшаві і вже записалася, навіть платно всюди черги, лиш молюся, щоб все було добре
Метелики на душі• 28 мая 2025
Ответ дляМурзилка
Все буде добре!