палка-копалка• 26 мая в 23:34
Син пише заміжній жінці
В мене є дорослий син, зараз йому 23 роки. Він вже рік зустрічається та практично живе з дівчиною, в них доволі серйозні відносини. Кілька днів тому я випадково помітила (син залишив телефон на столі) що він пише одруженій жінці, якій 27 років. Робить їй купу компліментів, пише, що вона йому дуже подобається, наполягає, щоб вони зустрілись. І найголовніше - пише, що у нього немає дівчини і йому так шкода, що ця жінка заміжня. Пропонує, щоб вона навіть переїхала до нього, що вона всерівно буде його рано чи пізно. Я просто в шоці з цих повідомлень. Навіщо це
все потрібно сину? Як думаєте, варто з ним про це поговорити чи це його справа?
палка-копалка
• 27 мая в 08:49
Ответ дляСтатус Ква
Автор, сын пошпилит ту дамочку разок-другой и вернется к своей девочке. Мальчики должны свое отгулять
Нехай би гуляв до стосунків з дівчиною
Ні грама• 27 мая в 08:50
Ответ дляпалка-копалка
А син тут до чого?
Ну він лізе в родину, відбиває жінку з сім´ї ще і бреше, що вільний і чеквє її.
палка-копалка
• 27 мая в 08:50
Ответ дляНі грама
А чому вона йому вірить? Теж винна
Стрибну в гречку• 27 мая в 08:52
Ответ дляНі грама
Взагалі тут не жінка винна, а мамкин син
Винен чоловік жінки, який не задовольняв її в сексі і вона була змушена зваблювати молодих і зелених, давали її в сексі те, що він не взмозі
Ні грама• 27 мая в 08:53
Ответ дляпалка-копалка
А чому вона йому вірить? Теж винна
Вірити людям - це нормально. А от забріхуватися, як буратіно, ні.
Як не крутіть, а це ваш син бреше одразу двом жінкам. Обліко моралє не дуже ви виховали...
палка-копалка
• 27 мая в 08:54
Ответ дляСтрибну в гречку
Вона його не зваблювала, це він її. Вона навчалась в одній школі з сином, але на 4 роки старша. Він ще зі школи її пам´ятає, тут почав написувати.
палка-копалка
• 27 мая в 08:55
Ответ дляНі грама
Ця жінка теж бреше своєму чоловіку
Ні грама• 27 мая в 08:56
Ответ дляпалка-копалка
Ця жінка теж бреше своєму чоловіку
Але жінку виховали не ви, у неї своя мама, а ви дивиттся як ваша дитина круте та бреше двом людям.
палка-копалка
• 27 мая в 08:58
Ответ дляНі грама
То мені все таки варто вмішатись в цю ситуацію?
Творю чудеса• 27 мая в 09:47
Поговорите, поясните, что лезть в семьи не стоит. Может конкретно эта и заблокирует его, но будет же следующим писать
что у них в голове не понятно
Творю чудеса• 27 мая в 09:51
Ответ дляпалка-копалка
Ця жінка ж теж має думати головою, навіщо ведеться на його слова
Ну... как вариант денег хочет
Творю чудеса• 27 мая в 09:52
Ответ дляпалка-копалка
Ну вы должны были сыну моральные принципы привить. Уже, конечно, поздно воспитывать, взрослый дядька, но конечно ваш просчет.
Говорю відверто• 27 мая в 10:12
Ответ дляпалка-копалка
А чому вона йому вірить? Теж винна
Вы долго будете своей бусинке попку здесь подтирать? В данном случае виноват только ваш сын
палка-копалка
• 27 мая в 10:17
Ответ дляГоворю відверто
Чому лише мій син?
Гл. Амурная• 27 мая в 11:05
Ответ дляМейк-ап форева
У нас тут люблять потаскушок виправдовувати
. Але що точно - не мамані хлопця її життю вчити.
Вот-вот, пусть своего пирожулю воспитывает, а не чужую тётку.
Жаль, что она мамО морду не набила, за то что лезет, куда не просят.
Гл. Амурная• 27 мая в 11:07
Ответ дляМейк-ап форева
Ну він хоч не одружений
но он прекрасно знает, что она замужем.
хорошо, что муж не азер был, а то б оторвал ему хоботок, и был бы прав.
Бабайко• 27 мая в 12:01
Ответ дляСтрибну в гречку
Чоловіка свого нехай годує і вчить
Да не Вашей тетке решать кого и когда ей кормить. Дикари какие то. Ну и семейка, прошлись трактором по чужой жизни ещё и гордятся этим
Бабайко• 27 мая в 12:03
Ответ дляпалка-копалка
А син тут до чого?
Действительно, совсем ведь малыш
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:12
Ответ дляБабайко
Це було 30 років назад ))
Дикарі - заміжні жінки ,які лізуть на молодих хлопців. Нехай своє бєшенство матки тримає при собі і не лізе під трактор.
Добре, що тітка так зробила !
Бабайко• 27 мая в 12:16
Ответ дляСтрибну в гречку
Це було 30 років назад ))
Добре, що тітка так зробила !
Дикари, отбитые на всю голову мамаши считающие что двадцатилетний переросток не несет ответственности за свои поступки. Воспитывать своих сыновей нужно, а не чужих теток с бешенством матки.
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:20
Ответ дляБабайко
Женщіна ви так хвилюйтеся ніби це ваша історія.
Є така приказка ’ Якщо сук* не захоче, то кабель не скоче ’
Відбита на голову заміжня жінка яка повинна нести відповідальність за свої дії
Дикарка вона ,не вихована
Прийшлося виховувати і ще чоловік доправив
Дикарка вона ,не вихована
Бабайко• 27 мая в 12:24
Ответ дляСтрибну в гречку
Дикарка вона ,не вихована
В этой истории меня бесит, что сыну тетки как с гуся вода, хотя вина у него такая же самая, не нудно писать про голодного мальчика после армии. Я в 20 лет стала мамой, а мой муж в 21, мы были взрослыми и несли ответственность не только за себя, а и за нашего ребенка. И мне дико, когда про 20летних пишут как про трехлеток. Сын Вашей тетки прекрасно понимал, что женщина замужем, что там семья, но это его не останавливало, но виновата только она.
Бабайко• 27 мая в 12:25
Ответ дляСтрибну в гречку
Дикарка вона ,не вихована
И кстати понтересуйтесь на досуге почему вот это дебильное выражение про сучку и кобеля неприменимо к людям, может перестанете этот бред писать
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:27
Ответ дляБабайко
Тому що так і є.
Він вільний, молодий йому нема про що хвилюватися
А вона шукала на ’одне місце’ пригод і знайшла їх.
Бабайко• 27 мая в 12:28
Ответ дляСтрибну в гречку
Тому що так і є.
Якщо нема про що хвилюватись, чому тітка встрягла?
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:31
Ответ дляБабайко
Я ж написала ’ йому немає про що хвилюватися ’, а тітка мала свої причини.
Він про фею забув через місяць, а в неї сім´я розрушилась і позору на все життя.
Бабайко• 27 мая в 12:36
Ответ дляСтрибну в гречку
Он бы и так про нее забыл, но для Вас прям кайф что чужую жизнь сломали. При этом повторюсь в сотый раз, что виноваты оба, но у одного как с гуся вода, а другая жизнь поломана. Но Вам бесполезно что то доказывать, Вы ещё хуже своей тетки, та хоть на эмоциях действовала и 30 лет назад, а Вы сейчас эту дичь пишете и оправдываете
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:40
Ответ дляБабайко
Слухайте, зламала своє життя вона собі сама. Що хотіла, те і отримала.
Забув він її відразу, познайомився з дівчиною і після 2 років одружився з нею.
А вона ,після того як її вигнав чоловік, залишилася нісчим.
З чого ви взяли, що маєте право писати свою дич ?
Ви ще гірше тої баби
Бабайко• 27 мая в 12:52
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ще гірше тої баби
Так все б так и было и без тягания бабы за косы, понимаете или нет? Он бы был счастлив, и она возможно тоже. Нельзя тягать чужих жен, как и женам спать с молодыми мальчиками. Вина ОДИНАКОВАЯ, но до Вас не доходит. Для Вас в порядке вещей, что у него все гуд, а она наказана, а он почему нет? А если бы рогатенький муж попортил бы причендалы Вашему родственнику, Вы бы что писали сейчас здесь? Что все получили по заслугам?
Стрибну в гречку• 27 мая в 12:58
Ответ дляБабайко
Ні, це ви не розумієте
Вона заміжня жінка, яка має певні права і обов´язки перед своїм чоловіком і має дотримуватися норм моралі.
Тим більше після церковного шлюбу
Її попереджали неодноразово, дати йому спокій але тільки після розповіді її чоловіку і тягання за коси до неї дійшло.
В чоловіка можуть бути претензії тільки до
своєї жінки, яка його зрадила і опозорила.
Він розумів, що 20 річний пацан тут нідочого.
Тим більше після церковного шлюбу