палка-копалка• 26 мая в 23:34
Син пише заміжній жінці
В мене є дорослий син, зараз йому 23 роки. Він вже рік зустрічається та практично живе з дівчиною, в них доволі серйозні відносини. Кілька днів тому я випадково помітила (син залишив телефон на столі) що він пише одруженій жінці, якій 27 років. Робить їй купу компліментів, пише, що вона йому дуже подобається, наполягає, щоб вони зустрілись. І найголовніше - пише, що у нього немає дівчини і йому так шкода, що ця жінка заміжня. Пропонує, щоб вона навіть переїхала до нього, що вона всерівно буде його рано чи пізно. Я просто в шоці з цих повідомлень. Навіщо це
все потрібно сину? Як думаєте, варто з ним про це поговорити чи це його справа?
Сиреневенькая• 26 мая в 23:47
Ответ дляпалка-копалка
Він такий наполегливий з тією жінкою, так проявляє до неї інтерес
Ну заливати жіночці, то не мішки з картоплею таскати)
БершкомангоЗар• 26 мая в 23:48
Ответ дляСтрибну в гречку
О, в нашій родині таке було.
Моя тітка ту лярву через всю вулицю за коси тягнула. І чоловік її теж зрадів новині
Он написывал, она лярва и он обрадовался?😱
палка-копалка
• 26 мая в 23:48
Ответ дляСиреневенькая
Це точно. Мені дивно, що вона іноді вірить йому. В такому віці жінка мала б бути розумніша
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:48
Ответ дляСтрибну в гречку
Я мала ще була, років 14. Але пам´ятаю ’замєс’ був на славу.
середньовіччя в діїї. Мій знайомий після такого з родиною не спілкується вже 30 років. Так і не одружився. Винить батьків, що завадили коханню...
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:48
Ответ дляSeehund
Сыну потом удалось жениться хоть на ком-то?
А що йому заважало?
Одружився з дівчиною, троє дітей.
Йому зараз 54 років.
Одружився з дівчиною, троє дітей.
Йому зараз 54 років.
БершкомангоЗар• 26 мая в 23:49
Ответ дляСтрибну в гречку
Так. Але він тільки з армії повернувся. Років 20 йому було. Їй під 30.
Так а его оттягала за что-нибудь?
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:49
Ответ дляГоспожа Белладонна
Яке кохання? Там був чоловік, дитина і баба слаба на передок
Сиреневенькая• 26 мая в 23:50
Ответ дляпалка-копалка
Вона може просто сприймати як флірт і для неї це як розвага.
Підігріває емоції свої.
А може не дуже щаслива у шлюбі і такі залицяння як спасіння для неї.
Там різні сценарії можливі)
Підігріває емоції свої.
Там різні сценарії можливі)
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:50
Ответ дляБершкомангоЗар
Так а его оттягала за что-нибудь?
За що? Молоде, зелене, після армії голодне
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:51
Ответ дляСтрибну в гречку
ну ’баба слаба на передок’ і є ознака середньовічної ментальності...
маминаБубочка• 26 мая в 23:51
Ответ дляпалка-копалка
Але ця жінка заміжня, ще і старша за нього
Сиську уже пора вытаскивать, мамо)
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:51
Ответ дляБершкомангоЗар
Зрадів її чоловік, що жінка лярва.
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:52
Ответ дляГоспожа Белладонна
Поняття не маю яка там в неї була ментальність
Це рік 95 - 96 був
Госпожа Белладонна• 26 мая в 23:52
Ответ дляСтрибну в гречку
Це рік 95 - 96 був
так це не в неї, це вас, ваші ж вислови...
Баррикадница• 26 мая в 23:53
Автор, держитесь. У меня так же сынулькин написывал замужней, но ему тогда было 20 лет. Дошло до её развода и женитьбы с моим сыном, сейчас у меня внучок 3 года. Женщине 38 на секундочку, сыну 24. Я тогда тоже резко негативно отнеслась, всё таки хотелось чтобы в семье была красивая девочка. Так что не рушьте жизнь своего ребёнка
БершкомангоЗар• 26 мая в 23:53
Ответ дляСтрибну в гречку
Офигеть. За то, что в чужие семьи нос свой сует.
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:54
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так це ж не вислови, а факт
Заміжня жінка при розумі сама не полізе
БершкомангоЗар• 26 мая в 23:54
Ответ дляГоспожа Белладонна
А он не слабый на стручок.😁
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:55
Ответ дляБершкомангоЗар
Вона активність проявляла , мабуть в сім´ї не вистачало
БершкомангоЗар• 26 мая в 23:57
Ответ дляСтрибну в гречку
Да понятно, что она сама виновата, он не при делах вообще. Прям недееспособный дурачок какой-то.
Стрибну в гречку• 26 мая в 23:59
Ответ дляБершкомангоЗар
Після армії, який він мав бути.
Він хотів тільки одне
Гл. Амурная• 27 мая в 00:01
Ответ дляпалка-копалка
ну так он ей просто вдуть хочет. а потом к мужу отправить обратно. шо неясно?
Гл. Амурная• 27 мая в 00:02
Ответ дляпалка-копалка
Можна ж знайти молоду дівчину, яка не заміжня
у него уже есть незамужняя. но он хочет ту пошарудить.
Гл. Амурная• 27 мая в 00:03
Ответ дляСтрибну в гречку
О, в нашій родині таке було.
лярва там точно не женщина....
Стрибну в гречку• 27 мая в 00:06
Ответ дляГл. Амурная
лярва там точно не женщина....
Точно, таку і жінкою назвати важко
А 20 річному всеодно кого ’того’ після 2х років в армії
Вона через свою похоть розвалила свою сім´ю
палка-копалка
• 27 мая в 00:06
Ответ дляГл. Амурная
А чому не може це зробити з незаміжньою?
палка-копалка
• 27 мая в 00:06
Ответ дляГолена блондинка
Синочка 23 рочкі і доросла жінка 27 років))
Хіба не доросла, старша ж за нього
Голена блондинка• 27 мая в 00:08
Ответ дляпалка-копалка
Хіба не доросла, старша ж за нього
ті хіба це така різніця
Гл. Амурная• 27 мая в 00:08
Ответ дляпалка-копалка
В нього дуже гарна зараз дівчина
Пусть лучше до брака нагуляется.
Кстати, знаю интересный факт из жизни моих родителей: пока папа за моей мамой ухаживал и строил серьезные отношения, свои половые инстинкты ходил реализовывать к барышням в местную общагу. Она это знала и ничего не имела против, потому что у них были только платонические отношения. Для меня это шо попало, а не отношения, а им было норм. Женился то он в итоге на маме, а не на доступных девках.