Леди_в_ночи• 26 мая 2025

Рішення суду

28 числа рішення суду набирає сили по стягненню заборгованості за газ. Думаю ,що виконавча заблокує картки. В мене є день ,завтра ,щоб вирішити питання. Гроші сплатити маю. Куди звертатись? Я не знаю на цьому етапі ( до суду чи справа вже в виконавчій) Будь ласка допоможіть порадою
Язвочка• 27 мая 2025
Автор, у фінальный частині судового рішення є фраза типу:
стягнути з _______ на користь ________ ________________ грн, а також судовий збір у розмірі ___________________.
Ви зафіксували собі ці цифри?
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Спробуйте gpt змусити щось розумне написати. Головне придумати причину, ну може пишіть, що заперечуєте проти суми, хочете, щоб справа розглядалася в позовному провадженні. І швидко платіть борг. Суд наказ скасує, а позов вже не буде підстави подавати. Отак і зекономите на судовому зборі хоча б.
Дякую Вам
Язвочка• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Суд відбувся 12,в силу вступає 28. Мені в суд яи в виконавчу???
У виконавчу подають заяву тільки після набрання рішенням законної сили.
І звідки там взагалі дата 28 число? Так не пишуть. В реєстрі зазначають дату, коли рішення вже набрало сили, а не набере.
Гіпотетично ви те рішення могли б оскаржити.
Ну шо не так?• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую Вам
Нащо вам той gpt
Зразки заяв є на сайті суду
Оба у вільному доступі в інтернеті
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
Ви зафіксували собі ці цифри?
Я ще не встигаю добратись ,щоб його знайти.Заоаз спробую
ХикориДикори• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я хочу сплатити завтра. Куди йти?
А куда Вы раньше за газ платили? туда и заплатите долг.
ХикориДикори• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Суд відбувся. Судовий збір теж напевно ?
то уже потом. главное долг закройте.
Язвочка• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ось тут введіть своє прізвище, там де Сторона по справі:
https://court.gov.ua/fair/

Запишіть собі суму, яку маєте сплатити. Ну і, звісно, чи не намальована вона зі стелі, так би мовити. Якщо все правильно, завтра ідіть платіть на розрахунковий рахунок стягувача.
А судовий збір платиться на інший рахунок, пізніше можете сплатити.
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
https://court.gov.ua/fair/

Я там і побачила,що 7 було звернення стягувача,12 суд,28 рішення суду вступить в силу про наказове провадження.
Язвочка• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ясно. Просто сплачуйте завтра і все буде ок.
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляЯзвочка
Дякую
Маруська Му• 27 мая 2025
Если это судебный приказ, то не проще ли его было отменить из-за например несогласия с суммой, их же на раз отменяют, а потом просто проплатить долг, тогда судебные издержки платить не надо будет. Но это надо сегодня успеть подать заяву про отмену судебного приказа, пока не вступил в силу.
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Щоб подати відміну,я маю взяти рішення суду?
Маруська Му• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так, Вам же треба в заяві на відміну наказу на нього посилатися. Треба знати, що там в рішенні.
Снегурочко• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мабуть через хвилювання
вы просто безграмотная.
Пургену мне• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви можете і не мати його фізично, просто ознайомитися на сайті судової влади. Вам головне знати що там написано.
А в дії не відображається воно?
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляПургену мне
А в дії не відображається воно?
На сайті я бачу лише номер справи де і коли відбувся суд
Пургену мне• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це ви на сайті ’судова влада’ дивитеся? там є номер рішення.
Пургену мне• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Йдіть на сайт єдиний державний реєстр судових рішень і впишіть свій номер у віконце
автор Леди_в_ночи • 27 мая 2025
Ответ дляПургену мне
Дуже дякую. Вранці зайшла до юриста( безкошловна допомога) Він показав як шукати саме рішення. Я зрозуміла,що вчора по необізнаності не дійшла до повної інформації.
Пургену мне• 27 мая 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Встигли здати заяву?