Фокус-Покус• 27 мая в 10:04
Фарбування волосся - який окислювач взяти?
Сивини відсотків 40, для фарбування коріння. Щоб зафарбувалася сивина і щоб не перепалити волосся? Дуже дякую!!!
Скоро_вчера• 27 мая в 10:12
А в який тон фарбуєте? У мене теж десь біля 50% сивини, фарбуюся 5кою, то беру половину 3%, половину 6%.
Фокус-Покус
• 27 мая в 10:15
Ответ дляСкоро_вчера
50/50 такими відтінками
Слоник-тоник• 27 мая в 10:16
10vol-це 3%.Вам бажано 6% для сивини.6vol піде хіба що для довжини.
Фокус-Покус
• 27 мая в 10:17
Ответ дляСкоро_вчера
А як мої окислювачі взяти?
Скоро_вчера• 27 мая в 10:18
Ответ дляФокус-Покус
А як мої окислювачі взяти?
Я такими світлими не фарбуюся, не буду рекомендувати.
Слоник-тоник• 27 мая в 10:19
Ответ дляФокус-Покус
А як мої окислювачі взяти?
тоді тільки беріть з більшим відсотком,або купіть в магазині 100мл 6%.При фарбуванні на 3%(10 vol),зазвичай піде в затемнення на 1 тон.Зазвичай сивину з таким відсотком потрібно фарбувати на 6%
Фокус-Покус
• 27 мая в 10:22
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую за рекомендацію, в затемнення ок, аби не в висвітлення. Куплю, але сьогодні пофарбуюся тим, що є. Брати 1,5 окислювача, чи більше, бо слабкий?
Воздух в банке• 27 мая в 10:25
я фарбуюсь тон 3 темно-каштановий, окислювач 3%...багато сивини, чудово зафарбовує
Пацаааааааан• 27 мая в 11:15
Ответ дляФокус-Покус
50/50 такими відтінками
Почти мои оттенки, 6.0 и 7.0, и седины столько же. Я беру 6%
Пацаааааааан• 27 мая в 11:16
Ответ дляФокус-Покус
Седину даже 3% не возьмет
Сегодня сержусь• 27 мая в 11:22
Ответ дляПацаааааааан
Седину даже 3% не возьмет
какая чушь. крашу седину на 1,9%. все прекрасно.
Пацаааааааан• 27 мая в 12:44
Ответ дляСегодня сержусь
Я за вас рада) У вас тоже 50% седины и какой свой цвет волос?
Сегодня сержусь• 27 мая в 20:14
Ответ дляПацаааааааан
да,может и больше,возле лица 100% седины) свой 6-7
фарба - велла иллюмина
Фокус-Покус
• 27 мая в 22:38
Не сваріться, своїм окислювачем пофарбувала, все ок,,взялася,фарба. Дякую