Техпаспорт на медузу• 27 мая 2025
Скільки коштують ваші окуляри?
Мені нарахували по 2200 одна лінза і 1500 оправа.
Це до фіга.У мене -6 десь
Де правильно купувати окуляри щоб по ціні не дорого.
Це до фіга.У мене -6 десь
сЛАдКОежКА• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую, я звикла. Але вчора коли вдягла ці лінзи, то все таке яскраве і чітке, аж страшно стало. Невже так люди бачать, я ходила 40 років і звикла до свого зору. За хотілось бабі здоров´я називається 🤣
Откуда у вас вот это ’баба’, ’на старости’?.... Вам ещё жить столько же. И дальше будете видеть туман????
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Не знаю, що буде далі.
Та прям багіня• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Мені підібрали одне око-6 друге -5. 5 але сказав що це треба більше. Це щоб краще бачити просто . Я постояла пів минути, все крутиться в очах. Але коли зняла, то мій зір як скло трохи мутне, так я бачу, після лінз.
Не знаю що робити, ніби 40 років так ходила, а ніби хочу по пробувати в окулярах
Не пишите бред. Человек с близорукостью при минус 4 видит не далее 70 см. Дальше очертания и тень. А у вас -6. Как вы транспорт видите? Как вы людей видите на расстоянии метра? Только очертания?
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
Я не пишу бред, а так як я живу. Будь ласка, я не дозволяла зі мною так спілкуватися. Покіньте мою тему.
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
В мене астегматизм вроджений, а не набутий. Якщо це має значення при виборі лінз, я не розбираюся.
Та прям багіня• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вы врете написав, что у вас зрение -6 и вы не носите в быту очки. Дома, где быт и обстановка без изменений я поверю. Но не за пределами квартиры.
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
Я не обманюю, так мені написав лікар, який перевіряв
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
Навіщо мені обманювати, яка ціль. Я взагалі до цього не знала що в мене за мінус. Знала що астегматизм
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
Я бачу перший ряд букв, другий якщо дуже сильно придивитися
Та прям багіня• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Покажите рецепт от окулиста?
Из Виа-гры• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ходила я сліпою і далі буду с таки ми цінами. При моїй мінімалці.
Я думала десь 700-1000
є різні ціни. Мені пропонували лінзу від 360 грн.
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляТа прям багіня
Покажите рецепт от окулиста?
Навіщо?
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляГимли
Оплатите очки кредитным лимитом от моно банка и по чуть чуть выплачивайте . Ходить слепой всю жизнь это маразм
Поки ні
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
В цьому і питання, чи є десь дешево? Чи то мені так попало
Из Виа-гры• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
є, в кожній оптиці є різні варіанти - від дешевого і до дорогого.
Из Виа-гры• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
і не ризикуйте очима - то не такі великі гроші, щоб залишатися сліпою
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
А від того, що не ношу можна бути сліпою?
Из Виа-гры• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
звичайно, зір продовжуватиме падати набагато швидше
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую, я реально не в темі
сЛАдКОежКА• 27 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую, я реально не в темі
Порылась в интернете. Линзы с небольшим утоньшением от 270 грн штука. Корея от 350.
Я уверена, что можно будет что-то подобрать по вашим деньгам. Поверьте, то не те деньги,чтоб лишать себя полноценной жизни
Техпаспорт на медузу
• 27 мая 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Ви мені дали надію, дякую