Меломанка Маланка• 27 мая в 12:55
крик душі: прививка від правця
Ви б ризикували робити прививку дитині, в якої була алергічна реакція на папередню вакцину в селі далеко від міста?
Чи їхали б 700 км в одну сторону, щоб зробити прививку?
Я Вас не боюся• 27 мая в 12:58
На яку попередню? Як проявилась алергія?
І чому тільки від правця, а не комплексну?
жижифреймут• 27 мая в 13:00
А як саме проявилась алергічна реакція? Якщо почервоніння шкіри - то це цілком нормально і не є показом до припинення вакцинації
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:02
Ответ дляНе любовница
У якій країні село в 700 км від міста?ви в Африці?
З вакциною від правця 🤣
Не цілуюсь з бодуна• 27 мая в 13:04
Ви вже задовбали своє прививкою. Беріть відповідальність за свою дитину на себе
Не цілуюсь з бодуна• 27 мая в 13:05
Ответ дляЯ Вас не боюся
Автор уже десяток тем створила про правець
Мати тріля• 27 мая в 13:06
Где это село? Вы из Мукачево будете ехать в Киев? Просто вы себе представляете 700 км по Украине в одну сторону?
Где это закончились уже адс и акдс вакцины?
Сходите к семейному, если была реакция, ещё раз переспросите внимательно, какая реакция является нормальной, подготовьтесь, и сделайте прививку.
Напомнили мне куму, сделала прививку, звонит, говорит, прикинь! Температура у малой поднялась! Что делать? Скорую вызывать? Я говорю, а ты слышала, что может быть после такой прививки, и что делать? Она говорит, нет, как- то не обратила внимание на то, что говорила врач, и згоду же подписала! Во как бывает . Чудеса
Меломанка Маланка
• 27 мая в 13:06
Ответ дляжижифреймут
хрипла дитина і кашляла сильно.
тоді поміг дексаметазон
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:06
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
За сказ 100 тем бачила. Про правець вперше
Що в неї там сталося?
Меломанка Маланка
• 27 мая в 13:07
Ответ дляНе любовница
ні. є варіант або село, або вже місто за 700 км.
просто в інших містах нам не зроблять
Меломанка Маланка
• 27 мая в 13:07
Ответ дляSo_so
700 км до города, это как?
це до мого рідного міста, де можуть зробити прививку
Не цілуюсь з бодуна• 27 мая в 13:08
Ответ дляЯ Вас не боюся
Що в неї там сталося?
В Польщі дитина вдарилася обличчям.Рана не велика, але курсу вакцинації немає.лвкар радить завершити курс і спати спокійно...а в автора тепер 101 тема
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:08
Ответ дляМеломанка Маланка
хрипла дитина і кашляла сильно.
тоді поміг дексаметазон
А знаєте таких людей, як лікарі?
Пробували звертатись?
Меломанка Маланка
• 27 мая в 13:08
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
в Польщі відмовились робити вакцини.
погодилась лише медсестра в маленькому центрі (там лікар і 1 медсестра) в селі дуже далеко від цивілізації
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:09
Ответ дляМеломанка Маланка
в Польщі відмовились робити вакцини.
Яка причина відмови?
Не цілуюсь з бодуна• 27 мая в 13:09
Ответ дляМеломанка Маланка
в Польщі відмовились робити вакцини.
Чому відмовилися, у вас курс не закінчений. Вам необхідно
Гарачий Чокалад• 27 мая в 13:09
Ответ дляМеломанка Маланка
просто в інших містах нам не зроблять
Та де Ви живете? Це ж майже пів країни проїдете і нема подорозі міст?
Що це за країна така?
Гарачий Чокалад• 27 мая в 13:10
Ответ дляМеломанка Маланка
Чому в інших не можуть?
Ще такого не чула🤦🏽♀️
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:11
Ответ дляМеломанка Маланка
Тобто в Україні?
Корсет_на_шурупах• 27 мая в 13:12
Ответ дляМеломанка Маланка
8 років
а навіщо вам в 8 років прививка, ви в 6 років не робили, чи порізалась чимось?
Залізна пані• 27 мая в 13:12
Господи, навіщо ви так ризикуєте? Мені одної висиачило, щоб зрозуміти, що дитина буде не вакцинована. І то тепер з нею ця алергія на все життя. Я от думаю, а чи не стало так багато алергиків саме через вакцину?
Попихтю та й годі• 27 мая в 13:12
Анаф шок можно купировать, от столбяка всегда верная смерть
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:12
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Десь я цей екшен пропустила 😄.
Дякую :)
Меломанка Маланка
• 27 мая в 13:13
Ответ дляГарачий Чокалад
Що це за країна така?
нам треба однокомпонентну - лише від правця, для зменшення побічок.
в інших містах нема знайомих щоб таку вколоти
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:13
Ответ дляЗалізна пані
І не кажіть. Що там того правця боятися, як застуда.....
Я Вас не боюся• 27 мая в 13:16
Ответ дляМеломанка Маланка
А ви не розумієте, що в дитини алергія не на вакцину (у вашому випадку ’бактерії’ правця), а на складові, які додають у вакцину, щоб реагував організм. Ці складові будуть у всіх вакцинах.