Дело было давно• 27 мая в 14:08
Суд відмовив у видачі судового наказу бо неправильно вказано адресу боржника
Суд відмовив у видачі судового наказу бо неправильно вказано адресу боржника в заяві, хоча перед цим інший суд перенаправив заяву за правильною адресою у правильний суд. чи можна оскаржити таку відмову ? І оцей новий суд відмовив
Анатолій-0075• 27 мая в 14:10
Ну конечно можно. Но лучше написать правильный адрес и по новой подать заяву.
Дело было давно
• 27 мая в 14:11
Ответ дляАнатолій-0075
але ж тоді потрібно знову сплачувати судовий збір…
Анатолій-0075• 27 мая в 14:13
Ответ дляДело было давно
на счет судебного сбора уточните у юриста, возможно его ненужно платить. Ведь услугу вы оплатили, а результата нет.
Капризуля• 27 мая в 14:19
Ответ дляДело было давно
Автор, а що там у Вас? Рішення, ухвала? Чи надано термін для подання апеляційної скарги на рішення?
Якщо будете подавати апеляційну скаргу, потрібно всерівно сплачувати судовий збір.
Капризуля• 27 мая в 14:20
Я так розумію заяву було перенаправлено за теріторіальною підсудністю до іншого суду.
рукиЖимолости• 27 мая в 14:21
Це у Вас продовження історії із судовим наказом щодо заборгованості за газ, яку вночі досліджували:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3721487
Дело было давно
• 27 мая в 14:24
Ответ длярукиЖимолости
Ні ні, не маю відношення
Дело было давно
• 27 мая в 14:24
Ответ дляКапризуля
Ухвала про відмову у видачі судового наказу
Дело было давно
• 27 мая в 14:25
Ответ дляКапризуля
Так, вірно
Смешнюча• 27 мая в 15:39
Ответ дляДело было давно
У вас це наказне провадження?
Вам потрібно взяти всі документи і йти до юриста. Або без зайвих питань викладайте тут все, що у вас є. Бо діла не буде. Я, наприклад, адвокат, а не екстрасенс