ПАЦАНКА О• 27 мая 2025
Військові облігації. Облігації державного займу.
Дівчата, хто вкладувався в облігації військові або облігації державного займу? Можете просвітити що , як і до чого. За депозити все знаю, а от за облігації нічого. ЦІль зберегти кошти і заробити , щоб хоть якось обскакати інфляцію. За валюту знаю. Якщо можна то по суті .
Борода• 27 мая 2025
Послухайте А.Кущ. Фінансовий аналітик. Якраз вчора чи позавчора писав про облігації.
Борода• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
в моно купую, купила- отримала- знову купила.
що саме цікавить?
Короткострокові?
волосатое стекло• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
що саме цікавить?
вигідно? ризики є?
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
вигідно? ризики є?
четвертий рік купую військові, поки без нюансів, виплачують.
Податків немає.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Є залежність в якому банку купую? В ДІЇ треба ід картку, у мене паспорт.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Податків немає.
Мене цікавить як відбувається купівля , коли виплата, виплата % і тіла разом? Скільки можна зняти готівкою, коли відбувається виплата?
Неваляшкина• 27 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
вигідно? ризики є?
риск всегда есть. называется дефолт.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Там выхлопа пшик...
Краще чим вдома будуть лежати , а потім обнесуть квартиру і викрадуть гроші .
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
що саме цікавить?
Мене цікавить все , бо ця тема для мене нова. От я маю гроші на руках і що мені треба далі робити.
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
При покупці вказують яка облігація скільки коштує, коли погашення.
Гроші повертаються на карту, знімайте скільки бажаєте, або заново купуєте.
Якщо у вас є моно, зайдіть гляньте, там де депозити, там і облігації.
Є повернення разом з тілом, а є декілька виплат.
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Я про моно.
Положіть на карту, покупаєте з той карти облігації, в грн, або в валюті, тоді і карта повина бути валютна.
Можливо можно і у відділенні банка купити за нал, тут не підкажу.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
А потім , щоб зняти ці кошти , то буду знімати по 100000 грн в день?
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
я не знімала, можливо і так.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Я про моно.
зайшла в моно, але там не бачу які є облігації, на який термін і який % .
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
% вже нижче, ніж я купувала останній раз.
Ось, все там є.
Нижче в грн
Ось, все там є.
Нижче в грн
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ось, все там є.
Нижче в грн
Ось, все там є.
Нижче в грн
Ага. А можна у гривні ставку?.
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
там декілька в грн
У моно виведення коштів з картки 0,9% .
ПАЦАНКА О
• 27 мая 2025
Ответ дляБорода
це?
ВЫВсеВрете• 27 мая 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
У моно виведення коштів з картки 0,9% .
не виводила, незнаю.