Оябунчик• 18 апреля в 19:02
Банківське золото і монети як інвестиція?
Дівчата поділіться своїм досвідом чи думками будь ласка. Почала вивчати це питання, бо боюсь залишитись з паперовими фантиками замість валюти. Її не так багато щоб вкласти в нерухомість.
Щодо золота є побоювання що це ліквідний актив і за необхідності його швидко можна продати.
Оябунчик
• 18 апреля в 19:04
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Фигня идея
хотілось би аргументовано...
Куколка-мяуколка• 18 апреля в 19:05
Думала теж над цим, раніше був навіть депозит під золото, а зараз де їх зберегати?
Оябунчик
• 18 апреля в 19:06
Ответ дляIshoy
Можно быстро продать, только смысл? Золото это долгосрочная инвестиция
я так поняла не все банки берут и не везде
Цвірінь• 18 апреля в 19:16
Ответ дляКуколка-мяуколка
есть металлические счета. там учитываются ваши деньги с привязкой к цене металла, но физически вам золота не отсыпают
Виниловая пластинка• 18 апреля в 20:03
Монети точно ні, їх важче продати.
Золото треба дивитися.
Я колись збирала кошти на квартиру у золоті. За 10 років назбирала.
Тоді можна було купити і продати без проблем.
Як зараз, не знаю.
Золото треба дивитися.
Як зараз, не знаю.
Пушка заряджена• 18 апреля в 21:19
Ответ дляОябунчик
хотілось би аргументовано...
Вы сможете его продать только в том банке, в котором купили и по той цене, что предлагают, разницу покупка/продажа посмотрите и поцмете
Идеальная оптимистка• 18 апреля в 21:26
Ответ дляОябунчик
хотілось би аргументовано...
продати його проблема
Ухахайкина• 18 апреля в 22:05
Зазвичай продати його можна лише там де купили. І лише за їхньою ціною.
Причому якщо зберігаєте в них - то одна ціна, а якщо вдома - то інша. Ну принаймні так ще років 10 було.
Тому я інвестую в акції на золото через американську фондову біржу, мені з цим менше гемороя.
Оябунчик
• 19 апреля в 19:44
Ответ дляВиниловая пластинка
Монети точно ні, їх важче продати.
Золото треба дивитися.
Як зараз, не знаю.
Золото треба дивитися.
Як зараз, не знаю.
банківське золото чи прикраси?
Оябунчик
• 19 апреля в 19:45
Ответ дляУхахайкина
це можливо українцям?
Ухахайкина• 19 апреля в 19:46
Ответ дляОябунчик
це можливо українцям?
Українцям можна все) Особливо - дбати про власний добробут
Оябунчик
• 19 апреля в 19:53
Ответ дляУхахайкина
треба вивчити питання, завжди думала що для нас акції іноземні не доступні
Ухахайкина• 19 апреля в 19:58
Ответ дляОябунчик
Та ну. Тут більше проблема з України заводити кошти, але і це вирішується, було б бажання заморочитися.
Оябунчик
• 19 апреля в 20:05
Ответ дляУхахайкина
ви за кордоном?
Ухахайкина• 19 апреля в 20:20
Ответ дляОябунчик
ви за кордоном?
У Києві, але маю і закордонні рахунки. Хто не має - використовує Револют, Вейс, тощо.
Там де навчатиметеся, обов´язково будуть уроки з цього приводу - як завести, як вивести, як сплатити податки.
Я для себе вирішила вкладатися в золото, купувала дешевий лом, просто чим дешевше, ти краще. Всі казали шо то фігня, а не інвестиція, особливо лом нікому не потрібний. Думаю, ну і нехай. Так шо я вам скажу, те що я купувала у квітні минулого року, цього квітня можу здати в ломб за вищу ціну, а якщо в руки, що ще дорожче буде. Так що особисто я в такій стратегії, це не так б´є по кишені, але грам до граму складаєтся і виходить непогано.
Колись теж обирала, валюта чи золото, але ніколи мені ті бумажки не внушали довіри. Спочатку гемор їх купити, потім ще важче їх продати по ліквідній ціні. Тауож історія на боці золота, скільки змінилось держав, царів, гроші знецінювались, а от золото завжди було в ціні.
Виниловая пластинка• 20 апреля в 10:50
Ответ дляОябунчик
банківське золото чи прикраси?
Банківське золото.
Прикраси можна продати лише як лом, це ж суттєва втрата вартості.
Не знаю, як зараз, а тоді, коли я збирала, то купити/продати золото 999,9 можна було у десятку банків.
Ухахайкина• 20 апреля в 10:52
Ответ дляОкsид
І який ріст вартості такого золота щорічно? Де його зберігати?
Оябунчик
• 20 апреля в 11:11
Ответ дляОкsид
а де купуєте лом?
Ответ дляОябунчик
а де купуєте лом?
я взагалі дивлюся яка ціна продажу лому в ломбарді і не сильно вищу ціну шукаю покупки (ідеально було б звичайно купувати за ціною ломбарду, але ж😅). Гарна ідея, якщо попитати у знайомих, може хто буде здавати в ломбард своє золото і дати на 500 грн більше. Я дивлюсь на олх, але тут треба розбиратись щоб не натрапити на шахраїв, дивлюсь по ломбардам, там ціни не набагато вищі від ціни прийомки. Беру без камінців і вставок, то сміття за яке ви платите як за дрогоцінний метал.
Зберігаю поки вдома. Так, це взагалі не надійно, але ніхто не знає про мою заначку, а це найголовніше. Знімаю стареньку квартиру, ніхто й не подумає що тут може зберігатися. Але це питання також бентежить, тому також шось думаю.
Ухахайкина• 20 апреля в 12:43
Ответ дляОкsид
в минулому році золото росло кожен місяц в ціні, в цьому не так швидко, але завдяки американському діду, золото поки не тормозить.
І лом також в ломбардах? Приріст ціни так само як в акціях?
Оябунчик
• 20 апреля в 12:45
Ответ дляОкsид
щось якось ваша схема мені видається дуже ненадійною. Не дай бог криза, хто буде той лом купувати, ще і квартиру окрему знімати
Оябунчик
• 20 апреля в 12:46
Ответ дляУхахайкина
є акції на золото? де їх купують?
Ответ дляУхахайкина
я не розбираюсь в акціях, не довіряю тому що не можна потримати в руках. Але все те що купувала за три роки вже окупилось і далі у золота гарне майбутнє, а от з акціями чи валютою зараз нервують. Золото точно дешевше вже не буде, а от прогнозували що долар буде 50 грн коштувати в 2025 році, але спустився до 40, а в началі квітня взагалі 39 коштував, в новинах бачила.
Ответ дляОябунчик
так в кризу тільки золото і виживає, взадайте 90сті, книжки згоріли, савок згорів а золото залишилось. Мені раніше здавалась валюта ненадійною, якась фігня станеться в Амереці і то будуть просто бумажки, як і бувало в історії, бумажки знецінювались.
А за квартиру, я для себе її знімаю, просто кажу що не не люкс в новобудові, а старенька кв, тому надіюсь ніхто не подумає шукати тут мій скарб.