ці фото я робила на 17 дпо і не розумію чи є друга полоска чи ні. Можливе зачаття було 4 травня, а 15 травня пішли "критичні", які тривали 5 днів, але були незначними. Тести робила після закінчення "критичних" і всі тести показують другу полоску "невидимку" (протягом 3-х днів). Я вже не знаю що думати, зрозуміло що потрібно здати кров, але мені цікаво чи моя ситуація можлива.
Законна дружина• 27 мая 2025
Автор,нема там другої смужки.Я перед першою вагітністю цих тестів наробила на кілька тисяч гривень тому дуже добре знаю який вигляд має одна смужка.
ЭмчЭндЭм• 27 мая 2025
Тесты без 2 полоски.
Вы знаете ,что такое биохимическая беременность?
Если думаете, что всё таки беременность наступила, то сделайте ещё несколько через неделю, к примеру. Или ХГЧ - тут уж точно.
Коко Шанель• 27 мая 2025
Ответ дляЗаконна дружина
А я взагалі багатодітна і знаюся на тестах з власного досвіду!
Автор, ну там дійсно нічого немає! Бажаю, щоб ваше бажання здійснилося і не накручуйте себе
Я вся ваша• 27 мая 2025
автор вы совсем? у вас не было никакого зачатия и ваши тесты абсолютно отрицательные.я их переделала наверное больше тысячи и у вас все пусто. не тратьте деньги на анализы
Працівниця року• 29 мая 2025
Автор, нет полоски. Можете не сдавать кровь.
Тест отрицательный, месячные прошли. Все.
Когда я сильно хотела ребенка от одного мужчины, то тоже видела подвох во всем, и мес не такие, и полоска виднелась, и «ой, подташнивает, это оно», а это не оно и т л. Все соучится так как суждено…