Зараз на дієті• 27 мая в 17:26
Тільки дійшло, що треба себе на перше місце ставити, пізно, але дійшло.
Через певний ланцюжок подій, зрозуміла, що я роблю не так. Завжди живу під чиїсь очікування, роблю те що не хочу, неулюблена робота, все тримаю в собі, забагато беру на себе. Але ж ніхто цього так і не оцінив) Працювала на роботі де фізично і морально нелегко, спочатку ігнорувала це все, думала, та що там я такого роблю всі роблять і я так буду, допоки не помітила як болить спина, голова, ноги, почались проблеми з тиском, з нервовою системою. І по суті лишаєшся з усім один на один, ніхто не допоможе) те ж саме і з допомогою рідним на дачі, допоки допомагаєш, ти чудовий, пару раз відмовив все ледащо, живеш в своє задоволення і тд) то який сенс вбивати себе цим усім, якщо ти єдина людина яка в себе є, і треба любити себе❤️ Що думаєте?)
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:28
Можливо я занадто егоїстично почала мислити, але на душі якесь полегшення
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:29
Ответ дляАсталависта бэйби
Я думаю ви егоїстка
Всі ми по своєму егоїсти, чи не так?)
Неместная Я• 27 мая в 17:29
Ответ дляАсталависта бэйби
Я думаю ви егоїстка
Як добре, що Ви альтруїстка. Кинете мені пару тисяч гривень до зарплати?
Киев_Елена• 27 мая в 17:29
Я думаю что Вы накануне посмотрели какое-то «мотивирующее видео» в инста с заголовком типа «полюби себя и живи свою одну прекрасную жизнь». Угадала?
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:30
Ответ дляКиев_Елена
Ні..діло не в цьому. Просто на роботі сталась неприємність, і через неї всі мої досягнення, авторитет наче хто ластиком стер
Несу добро людям• 27 мая в 17:31
Сложно сказать. Работу ж вы сами выбирали. Ясно, что если вам не подходит, то надо увольняться. Каждый сам решает. Никто не знает как кому надо и что не надо делать. Опять же, может нет вариантов найти другую работу или они были. У людей по-разному бывает. Если в отношениях с родственниками, то не надо всем угождать, смотреть надо по своему состоянию и возможности/желанию.
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:32
Ответ дляОбнемашечка
Ок,дошло
А что дальше? Что вы изменили в жизни?
Ну для початку, треба знайти кращу роботу, для цього не полінитись, підкачати свої навички і вперед. Потрібно сепаруватись, відкласти гроші на оренду, і щоб було трішки в запасі. Знайти гарну роботу, привести фігуру в порядок, зайнятись здоров´ям, мужика нормальгого врешті решт знайти)
Крошечка-хаврошечка• 27 мая в 17:34
Ответ дляЗараз на дієті
Сколько вам лет?
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:34
Ответ дляНесу добро людям
Та є варіанти знайти кращу роботу, просто треба не лінитись, а займатись собою, так як зробила моя подруга))
Чарівна патика• 27 мая в 17:35
Ответ дляЗараз на дієті
А до чого тут любов до себе? Ви наче свої досягнення і авторитет для когось іншого заробляли? Не для себе?
Попельшка• 27 мая в 17:35
Можливо, але це не легко зробити, ізолювати себе від усіх проблем, людей.. Тому що з часом у житті приходять такі часи і ситуації коли поміч вже потрібна тобі. Звичайно треба все робити з якоюсь мірою, не приносити себе в жертву, страждаючи при цьому постійно, але і не бути егоїстом і думати тільки про себе
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:35
Ответ дляНесу добро людям
А до этого вы чем занимались? Жили запасную жизнь?
Та і зараз частково цим займаюсь але на шляху до виправлення. Неулюблена робота, у вихідні сама собі не належу, не можу розслабитись
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:36
Ответ дляПопельшка
Я ж не кажу, що треба ізолюватись, треба допомагати, але в міру, і не у вред собі
Розвідка Маші• 27 мая в 17:40
Ответ дляЗараз на дієті
Береги себя, детка. Я прозрела после 40.
Зараз на дієті
• 27 мая в 17:41
Ответ дляРозвідка Маші
Я теж би не прозріла, якби не одна ситуація) тепер весь час скаче тиск, і тут я зрозуміла, що поступово вбиваю себе цим
Миллениалка• 27 мая в 17:46
Ответ дляЗараз на дієті
Вибачте, але можливо ваш тиск через надмірну вагу? Таке теж може бути
Вам потрібно бути у гармонії, робота, дім, спорт, правильне харчування, допомога родичам. Не стрибайте від крайнощів до крайнощів. І хлопця шукайте. Менше в соц мережах сидіть
Обнемашечка• 27 мая в 17:58
Ответ дляЗараз на дієті
Автор, на первое место себя можно поставить за 1 минуту
У вас все отговорки
Ничего вы не сделали и не сделаете
Ваш подход типичный : я себя полюблю безусловной любовью, но сперва нужно скинуть 30 кг, найти нового мужика, отложить деньги, сменить работу, сделать сиси
То есть никогда
У вас все отговорки
Ничего вы не сделали и не сделаете
Дама с собачкой• 17 июня в 05:54
Ответ дляНесу добро людям
А до цього ти пливеш не задумуючись за звичкою, ніби так треба, з надією, що саме щось зміниться. А воно не змінюється і життя проходить.
Дама с собачкой• 17 июня в 05:56
Ответ дляЗараз на дієті
Добре , що усвідомлення прийшло коли вам лише 28