Страхованная• 27 мая в 18:14
Відпочинок на морі в Європі - хто організовував самостійно?
Це реально? Чи краще до турагента звернутись? Якщо цікавить Греція, або Хорватія. Можна забронювати готель через букінг і взяти авіаквитки....
Муркамурковна• 27 мая в 18:15
а чого не можна? хто заважає?
ми тут раніше частенько літали з Києва по самообслуговуванню
IQ 80• 27 мая в 18:16
Ответ дляМуркамурковна
а чого не можна? хто заважає?
Я плачу по тим часам😢
Муркамурковна• 27 мая в 18:18
Ответ дляIQ 80
Я плачу по тим часам😢
я вже інколи думаю... чи буде ще такий час, що спокійно можна буде гуляти вночі до ранку, танцювати на діскачах, звечора купити білети на 00.40 і полетіти кудись бо сиділи , шампусік пили і а чого б і не?.....
Фокус-Покус• 27 мая в 18:19
Ответ дляDjacmin
Мы с подругой сами списались с хозяйкой базы отдыха в Греции и договорились об аренде бунгало на 10 дней.
что по цене?
IQ 80• 27 мая в 18:25
Ответ дляМуркамурковна
Єх, повинно бути, хочу, щоб було. 20 євро і ми в Гданську в пʼятницю вночі) Раааз, і на паромі на Іскʼю) . Хоп і ми на заправці о 4 ранку, пʼємо каву по дорозі в Яремчу)
Муркамурковна• 27 мая в 18:27
Ответ дляIQ 80
це капец(... ех.... є шо вспомнить нема шо дітям розказать))
жаль дітей.. вони вже і забувають шо так у них теж було)
Пускаю бісики• 27 мая в 18:31
Всегда отдыхаем в Европе самостоятельно.
Никогда туры не покупали
Ондатрова шуба• 27 мая в 18:42
Я всегда сама себе планирую отдых в Европе. Но выше правильно написали-это затягивает.Особенно,когда видишь недорогие билеты, то руки сами лезут в букинг/Airbnb мониторить жилье 🤣
Страхованная
• 27 мая в 18:43
Ответ дляОндатрова шуба
А где смотреть недорогие билеты, не подскажете?
Ондатрова шуба• 27 мая в 18:44
Ответ дляСтрахованная
Я смотрю на Skyscanner либо в приложении Райянейр есть спец.предложения
Ондатрова шуба• 27 мая в 18:45
Вот и сейчас до зп два дня,на карте ноль.Зато довольная с билетами в Ниццу
Гага Газу• 27 мая в 18:48
Через три недели впервые так лечу в Италию с сыном. Надеюсь все будет хорошо
Ондатрова шуба• 27 мая в 18:48
Ответ дляГага Газу
Все будет хорошо. Вы откроете новые возможности
Страхованная
• 27 мая в 18:50
Ответ дляОндатрова шуба
Спасибо
IQ 80• 27 мая в 18:50
Ответ дляМуркамурковна
Наша памʼятає, як з двох рочків тягали її за собою, наразі їй 22. Але з початком війни як відрубало, єлє вмовила її минулого літа в Карпати зганять.
Муркамурковна• 27 мая в 18:54
Ответ дляIQ 80
моїй 15.. вже поганенько пам´ятає, добре шо фотки є...
кажу їй, от буде тобі 30..підеш до психолога жалітись шо ніде не була, то я тобі вивалю...клайдайк)
ми за 3 роки ніде не були.. це ми, які раз на 2 тижні десь були
IQ 80• 27 мая в 18:59
Ответ дляМуркамурковна
Ми теж. Встигли перед війною на Корфу зганяти і все. А як війна а почалась, то нікуди. Раніше 20 хвилин і в Борисполі, а зараз купа двіжухі, щоб до якогось аеропорту доїхати((Моя згадує, як на вулкан взбирались, вона кричала, киньте мене тут) чи як бігли в Неаполі за афроамериканцем, який при вигляді поліції завернув свої сумки в простинку і біг по вулиці, а доньці там сумка дуже сподобалась)) багато приколів було, за нашу історію подорожей))
Марс атакует• 27 мая в 19:01
Ответ дляГага Газу
Ріміні?
Муркамурковна• 27 мая в 19:02
Ответ дляIQ 80
мммммм......я сьогодні їхала додому і розмовляли з малою... якраз казали про те, шо все..нема сил..хоч кудись
Марс атакует• 27 мая в 19:03
Я шукала самостійно, так є дешеві авіабілети, але все воно не зручне, пересадки на електрички, довго їхати.
Купила пакетний тур з вилітом з Кишинева. По ціні по суті так само, зате проїзд зручний
IQ 80• 27 мая в 19:06
Ответ дляМуркамурковна
Значить треба. Хоч по Україні. Ми минулого літа на тиждень в Славське зганяли. Оренднули віллу з чаном. І просто нас ніхто не чіпав 7 днів. Хазяїна бачили при заїзді і як чан робив. До нас навіть ніхто не заходив, крім прибиральниці. Ми просто спали, ходили з гори в Славське і до себе на гору. І сиділи на балконі, вдивляючись в гори і славське внизу)
Мой_ужин• 27 мая в 19:48
Ответ дляМуркамурковна
Їдьте, не відкладайте життя... Хто знає, що буде завтра.
Мой_ужин• 27 мая в 20:09
Ответ дляDjacmin
За 10 дней отдельное бунгало на шестерых, 1620 евро.
Вау, какая же красота!!! Но без машины там делать нечего, да???
Гага Газу• 27 мая в 20:16
Ответ дляМарс атакует
Ріміні?
Нет, не особо на море, по Риму погуляем, потом по Неаполю. Пару раз на море сходим конечно
IQ 80• 27 мая в 20:37
Ответ дляГага Газу
В Неаполі довго будете? Там електричкою можна в Помпеї, на Везувій і в Сорренто зганяти)
Гага Газу• 27 мая в 20:40
Ответ дляIQ 80
Да, в Помпеи и планируем, электричка идёт с центрального вокзала, а то я не в курсе? В Неаполе 3 дня.