бибизяна• 27 мая в 18:20
Порекомендуйте санаторій після видалення жовчного
Будь ласка, із власного досвіду, порекомендуйте в Україні санаторій, де було б корисно побувати після видалення жовчного.
Хотіла б мамі зробити подарунок - путівку, вона ніколи не була в санаторії, але лікарь їй рекомендував після операції.
Дякую!
Черпак_для_фантазий• 27 мая в 18:24
Воду по составу должен советовать гастроэнтеролог. Соответственно, и курорты.
Моя мама до удаления и после ездила на курорт Поляна и Шаян. А там уже номера скважины, температуру и время приема воды прописывал врач санатория.
Телепузик• 27 мая в 20:43
Поляна, район Сонячного Закарпаття, Квітка Полонини, Кришталеве джерело, Шаян