Меряю от 0• 27 мая в 20:14

Скільки днів треба на відвідування Тернополя, Ужгорода, Франківська, Хмельницько

Де цікавіше? Хочу відвідати ці 4 міста. Скільки на кожне треба днів?
Ксерокопия ночи• 27 мая в 20:15
Чотири дні достатньо на всі міста
заварний look• 27 мая в 20:15
По одному дню, если не планируете обходить все музее в городе
Ксерокопия ночи• 27 мая в 20:17
Всі цікаві по своєму
Ужгород і Іван Франківськ на першому місці
Файна дівка• 27 мая в 20:23
В Ужгороді можна пожити кілька днів: сходити в замок в місті та з´їздити на екскурсію по іншим замкам.
В Хмельницькій я регулярно їзжу вже 20 років до родичів. Мені там цікава тільки річка, ну і шось купити. :) Не дуже далеко від міста є Меджибіжський замок.
Завтра не пью• 27 мая в 20:29
Це всраться можна підряд. Краще взяти Ужгород-Мукачево- всякі Синевіри і т.д. Тиждень в своє задоволення.
ФруктЕщеТот• 27 мая в 20:30
Франківськ - кілька днів. Була кілька разів по кілька днів і то мало.
Тернопіль - 1 день. Погуляти вдовж Ставу і в центрі.
Хмельницкий теж 1 день
МояХатаЗкраю• 27 мая в 20:34
Ответ дляФруктЕщеТот
Хмельницкий теж 1 день
В Тернополі і Хмельницькому є аквапарки. Якщо з дітьми-можна на пів дня сходити
Моторошні троянди• 27 мая в 20:35
Немає там що робити
автор Меряю от 0 • 27 мая в 20:39
Ответ дляМоторошні троянди
Немає там що робити
А де є що робити?
автор Меряю от 0 • 27 мая в 20:39
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ні, одна поїду
автор Меряю от 0 • 27 мая в 20:40
Ответ дляЗавтра не пью
В Мукачево і Синевир вже бувала. Хочу нове побачити
Моторошні троянди• 27 мая в 20:47
Ответ дляМеряю от 0
А де є що робити?
Їдьте їдьте, переконаєтесь) Потім розкажете))
автор Меряю от 0 • 27 мая в 20:48
Ответ дляМоторошні троянди
Та ні, я реально вас питаю - які міста України порадите?
Крім Києва, Одеси, Львова, Чернівців, Мукачево , Кам´янець-Подільського - там часто бувала
Також була в Луцьку, Житомирі, Чернігові. А на схід України зараз не поїду
Вся така шо куди там• 27 мая в 21:26
Мені здається, що по 1 дню вистачить, якщо ви своїм ходом без авто. Бо можу сказати за Франік. Ну дивитись реально нема чого. Тут місто в діаметрі 6 км) Ратуша, Бастіон, озеро, парк, пару церков у центрі. Ще цікаво в центрі пройтися подивитись на двері ) Але теж треба з екскурсією. Вони зазвичай на вихідні бувають.Але можна і самим. Все. А , ну ще, якщо погода норм, то подивитись на Говерлу , Горгани та інші гори. І все це поряд та маленьке))) По області та околицях є що подивитись: тот же Галич та замок , центр реабілітації тварин з ведмедями, зубрами , орлами та іншим, парк історії Землі, вулкан Старуня, Маняву, водоспади, Терношорську Ладу, музей писанки в Коломиї. Але без авто то займе багато часу. Ну і без екскурсії не так цікаво.
Але у Франік треба їхати , щоб смачно поїсти. У нас тут дуже смачно ))))Багато закладів з гарною кухнею. І ціни нижчі, ніж у Києві.
Українська Мрія• 28 мая в 10:28
Авторе, з Ваших перерахованих міст не була в Ужгороді (планую влітку).
Франик і Тернопіль - по 1 дню досить.
Хмельницький - там нема що робити. Вже краще в Вінницю, її ви за півдня обійдете.

В годині їзди від Франика Коломия, якщо не були - загляньте.

Раджу Чернівці. Є що подивитися. Люблю його, часто буваю.