сЛАдКОежКА• 27 мая 2025
-30% в Brocard
Можливо комусь буде цікаво. В замовлення зараз кладуть картку -30% з промокодом SAVE30. Дійсний до 30.06. Просто так на сторінку з подробицями акції на сайті або в застосунку не потрапиш. Тільки по коду на картці. Тож, читайте, які продукти приймають і не приймають участь.
Промокод дійсний офлайн в магазинах, але тоді потрібно показати картку. А також на сайті і в застосунку. Тоді потрібно тільки під час замовлення внести SAVE30.
Сторінка з умовами
P S. Як і зазвичай, в таких акціях не приймає участь ніша, Dior, Chanel .
Сторінка з умовами
сЛАдКОежКА
• 28 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
В смысле я неправильно посмотрела 😳, это скрин моей покупки . В Дугласе было -50% и дополнительные -5% за заказ из приложения.
В смысле, этот Бекстейдж не стоит 25 евро. Даже, если вам с 74,97, которые на вашем скрине, сделали скидку 50%.
Хотя, это довольно странная скидка на этот бренд.
ЯспАкойнаЯ• 28 мая 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
В смысле не стоит ? Я же купила , Дуглас )
Ответ длясЛАдКОежКА
Для вас же специально подчеркнули , 74,97€ это за 3шт.
56€ - 55% где-то так и получается ).