КонхфЭдкаТузик• 27 мая в 20:51

Дівчата, хто знає, питання про закорд банк

Якщо строк дії закордонного паспорта скінчився і є рахунок у закордонному банку, які дії? Теоретично, якщо зробиш український новий закордонний, будуть проблеми у банку? Вони ж лише за ним ідентифікують і тут ти такий із новим паспортом…
Угги в горошек• 27 мая в 20:52
Приходите с новым заграном и обновляете данные.
сладкий_ноябрь• 27 мая в 20:52
Ливлячмсь в якій країні.
Ліплю вареники• 27 мая в 20:53
Банки ідентифікують не лише за паспортом,а й за податковим кодом, який ви отримали у країні перебування
Советничаю тут• 27 мая в 20:59
В мене взагалі не питали паспорт у банку, для оформлення рахунку заповнювала свій іноземний ІПН і дані з тимчасового внж пластику
автор КонхфЭдкаТузик • 27 мая в 21:02
Ответ дляЛіплю вареники
В тому й питания, йогой не потребували і його немає.
автор КонхфЭдкаТузик • 27 мая в 21:03
Ответ дляУгги в горошек
А не виникне проблем?..
Та не реву я• 27 мая в 21:05
В чому проблема зберегти старий паспорт? Просто скажіть при оформленні, що вам треба старий паспорт, пишете заяву, його ’гасять’ і лишаєте собі. Потім в банку оновите дані, використовуючи старий та новий паспорта
автор КонхфЭдкаТузик • 27 мая в 21:11
Ответ дляТа не реву я
Дякую, варіант, але якщо людина втратить паспорт то як?..я якщо до інн і тп привʼязки не було. І не буде.
Угги в горошек• 27 мая в 21:59
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А не виникне проблем?..
Нет конечно
Угги в горошек• 27 мая в 21:59
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Нет никаких проблем с новым заграном.
автор КонхфЭдкаТузик • 28 мая в 13:13
Ответ дляУгги в горошек
Нет никаких проблем с новым заграном.
Спасибо!🌺