Пишущаяся• 27 мая в 22:07
Діти 11-13 років, як в них проходять канікули? Море чи екскурсії по країнам?
Табір
А цікаво що їм подобається- бути в готелі все включено
Чи їздити наприклад у Вєну, інші міста туристичні, музеї і тд
Барабасиха• 27 мая в 22:10
У мене діти якраз такого віку. Поїдемо на море, буде там також сайтсіінг. Це на 3 тижні
Потім ще на 11 днів поїдуть в Карпати
Але я своїх дітей змалечку таскаю по музеям, то вони у мене звиклі. Тим більше, що живемо в Україні з цими безсонними ночами і тривогами
Потім ще на 11 днів поїдуть в Карпати
ДинамоКит• 27 мая в 22:11
Все дети разные.
Моим нравятся лагеря, олл инклюзив, не олл инклюзив, рыбалка, море, где можно понырять и осьминогов половить
Музеи - неее. Хотя один греческий музей зашел, особенно младшему
булоТАЙминуло• 27 мая в 22:11
Автор, дети могут с удовольствием сходить в музей, но в прикладной. Там где можно что-то крутить, делать, переворачивать, заглядывать, отвинчивать, запускать. А вот любоваться шедеврами искусства- это развлечение для 18+ и то не для всех
Пишущаяся
• 27 мая в 22:12
Ответ дляБарабасиха
Потім ще на 11 днів поїдуть в Карпати
А куди саме на море
Порадьте готель будь ласка
Пишущаяся
• 27 мая в 22:13
Хочу це літо нормально провести
Звозити їх закордон
Різноманітне придумати
Звозити їх закордон
Різноманітне придумати
Душка-свекрушка)))• 27 мая в 22:13
Моя хоче во Францію, бо треба в Вайбер фотку поставити з Єйфелевою вежею 🤣, но Франції не буде, зараз трохи інші пріоритети.
Барабасиха• 27 мая в 22:14
Ответ дляПишущаяся
А куди саме на море
Порадьте готель будь ласка
Готель не пораджу, ми зняли окремий будиночок на о. Сицилія, переліт з Будапешта
Вумна, аж страшно• 27 мая в 22:20
Заставляличка• 27 мая в 22:35
У нас канікули у дітей 11–13 років — це як новий сезон серіалу: трохи драми, трохи пригод і обов´язково хтось забуде зубну щітку.
Одні мріють про ’всё включено’, де можна з´їсти 19 млинців на сніданок і ніхто не скаже ’зупинись тварина’, інші хочуть табір, щоб за тиждень втратити голос, подружку і знайти нових дiтей з загону. А десь в цей час батьки такі: ’А давай в Півня!’ І діти чемно кивають, але в душі кричать: ’Мама, я хотів басейн і Wi-Fi, а не старовинний стілець XVIII століття!’
Зате потім фотка в Інсту, а в коментарях: ’Миола, ти ж вчора ліпив ляпоса в піську, який ще Яша Лав?’
Коротше, головне — не місце, а щоб була зарядка на телефоні і хтось, хто купить морозиво.
Я тертий жук• 27 мая в 22:45
Дочке летом будет 14, в лагерь категорически нет. И поскольку живем на море, то никуда не поедем до конца войны, хотя она любит музеи и экскурсии. Будет развлекаться в своем городе, купили уже с подругами билеты в театр и кино, планируют участвовать в каких-то квестках и тд. Катаются на велосипедах, плюс спорт три раза в неделю. Хотят в аквапарк и аттракционы. Экскурсии.
Екатерина27• 27 мая в 22:53
Сыну 11,5. После поездки на сборы футбольные понял, что лагеря это не его) Хотя просился до этого года 2 точно. Сказал, что только со мной на море ( мы обычно ездим с еще одним мальчиком и его мамой). Ну и по стандарту дача/бабушка/ развлекухи дома( хотим наконец-то с ним погулять по местам моего детства, по музеям, поездить по загородным локациям, куда все время не было то настроения, то времени, то компании, то просто не складывалось.
Зашла на 5минут• 27 мая в 23:02
Моїй 12, обожнює табори і будь-який двіж. В червні їде з танцювальним колективом в танцювальний табір, потім табір в Україні, і ще 2 тижні плануємо на дачі побути. В серпні її кпнікули закінчуються, починаються тренування
Манкоголік• 27 мая в 23:13
Ответ дляЗаставляличка
Шо...шо ляпаса в піську?! Ви @обнуті чи куку
Без QR коду• 27 мая в 23:20
Мои любители все включено. Осмотр достопримечательностей всегда сопровождается нытьем. Такие нудные, капец 🤯
іронічна антитеза• 27 мая в 23:41
Разные возможности и сами дети разные.
Мой сын 12 лет не хочет со мной мотаться в евро туры и смотреть музеи.
Ему охота лежать дома с компом.
Маруська Му• 28 мая в 11:04
Ответ дляЗаставляличка
Що за потік свідомості) Хоч хтось зрозумів, цікаво, що людина хотіла написати🤣