ОбережнаЯ• 28 мая в 10:29
Куди ви завжди їздите з дітьми на відпочинок влітку - порадьте
Як проходять їхні канікули
Зараз на дієті• 28 мая в 10:30
Традиційно вже років 7, на початку червня їздимо у Енерджиландію. А далі залежить від графіку таборів та відпусток батьків
ЛолитаНеРазлита• 28 мая в 10:37
Ви ж розумієте, що у людей діти різного віку та різні фінансові можливості та різні регіони проживання? Чи тема про поговорити.
Коржик• 28 мая в 10:49
Ответ дляЗараз на дієті
Там вистачає дня на все, чи пів дня на черги ? Хочу доньку повезти, але я взагалі не любитель всіх цих атракцій, а вона навпаки.
Зараз на дієті• 28 мая в 10:50
Ответ дляКоржик
Краше брати 2 дня, щоб і покататися і побути у акварарку. Черги залежать від удачі, було таке, що їх просто не було. Але загалом 5-7 хв у черзі
nabludatel• 28 мая в 10:55
Ответ дляЗараз на дієті
Там буде цікаво дитині 9 років?
Коржик• 28 мая в 10:58
Ответ дляЗараз на дієті
На території є готель де можна зупинятися ?
Зараз на дієті• 28 мая в 11:16
Ответ дляКоржик
Ні, на території готелів нема
Зараз на дієті• 28 мая в 11:17
Ответ дляnabludatel
Там буде цікаво дитині 9 років?
Так, багато атракціонів для такого віку
Своего не предлагать• 28 мая в 11:24
у табір на 2тижні,а потім разом на місяць в Трускавець. Нам після Києва суперово.
ОбережнаЯ
• 28 мая в 11:32
Ответ дляЗараз на дієті
Ви з Києва туди їздите?
Бавовнятко• 28 мая в 18:32
Кудись у Європу до моря на 2-3 тижні: Кіпр, Хорватія, Греція, Іспанія, Чорногорія