Смайликівна• 28 мая в 08:52
Фото мого живота. Наче худа а він в мене стирчить(
Порадьте будь ласка як його зменшити
Застряла• 28 мая в 08:54
Плаский живот має бути у чоловіка, у жінок це валік щастя. Живіть та радійте, ви просто жінка
Царівна Жабка• 28 мая в 08:55
Спорта ж нет.
Так и будете скинни фэт.
Нужны силовые нагрузки, хоть бы и с собственным весом дома, но регулярно.
Так и будете скинни фэт.
Смайликівна
• 28 мая в 08:58
Ответ дляЦарівна Жабка
Спорта ж нет.
Так и будете скинни фэт.
Ого
А я просто на дієті
Смайликівна
• 28 мая в 08:58
Ответ дляГуляю босоніж
Так выглядят когда нет мышц и уже есть немного лишнего жира.
Але як той жир забрати?
Смайликівна
• 28 мая в 08:58
Ответ длявре_Динка
Шкіра перерозтягнута, може скинула чимало, але без спорту
А спорт підтягне шкіру?
Так.. я на дієті
Смайликівна
• 28 мая в 08:59
Ответ дляШвидка Настя
Удалено администрацией...
Як зробити не дряблим?
Смайликівна
• 28 мая в 08:59
Ответ длявре_Динка
Вам треба в пергу чергу про шкіру зараз подумати, бо вона уже фартухом висить в області живота
Так
І воно мене дійсно турбує
Царівна Жабка• 28 мая в 09:01
Ответ дляСмайликівна
Ого
А я просто на дієті
Не будет хорошего тела без спорта, ну вот просто не будет.
Потому и полным, и худым с хорошим метаболизмом нужно заниматься.
В одежде ещё норм, а без неё сразу видно, что человек не тренируется вообще.
У меня было такое тело после родов, живот и вес ушли быстро, набор всего 9 кг за беременность, но рыхлая и дряблая при этом.
Занималась дома, гантели, резинки, планка, приседания, отжимания, на пресс всякие упражнения.
Очень неплохо подтянула тело за полгода, потом смогла уже и в зал пойти.
Ответ дляСмайликівна
А спорт підтягне шкіру?
Так.. я на дієті
Не тільки спорт, тут одним спортом вже впораєшся, треба і процедури для тіла.
Спорт допоможе коли жир заміниться мʼязами - то шкіра на мʼязи вкладеться, коли обʼєми зʼявляться.
От не даремно говорять молода корова ще не лань, вибачте, не особисто про вас
Love_Love_Love_• 28 мая в 09:02
Ответ дляСмайликівна
А спорт підтягне шкіру?
Так.. я на дієті
На якій ви дієті? На гречці чи на кефірі? У вас вся шкіра дрябла. Якості тіла 0.
Ви явний приклад того як тут пишуть: всю жизнь ем что хочу и вешу 55 кг
Love_Love_Love_• 28 мая в 09:03
Ответ дляЗастряла
О ще одне - супер твердження
Безлім на все• 28 мая в 09:03
Більше рухайтесь, особливо, якщо сидяча робота.
Піші прогулянки. Елементарній спорт.
Тільки качання пресу - не допоможе, потрібен комплексний підхід (присідання, планка, біг, фітнес і т.д.).
Головне - дисціпліна і регулярність, тільки тоді буде результат.
Самими дієтами Ви собі угробите здоров´я
Піші прогулянки. Елементарній спорт.
Ну ниче се• 28 мая в 09:06
Ответ длявре_Динка
Приходить воно лише товстим і лінивим
Вона товста? Чи ленива?
Хлопаю ресницами• 28 мая в 09:09
Ответ дляНу ниче се
Автор, приходит только одно выражение, не гневите бога,
Гуляю босоніж• 28 мая в 09:10
Ответ дляНу ниче се
Вона товста? Чи ленива?
Человек не сразу 120 весит, всё так и начинается, когда закрывают глаза на начальные стадии, ещё ж худая. А надо дождаться когда центнер будет, вот тогда с вашего благословения можно худеть, да?
ЯблокоРаздора• 28 мая в 09:13
Ответ дляСмайликівна
А спорт підтягне шкіру?
Так.. я на дієті
Силові тренування - гантелі, тренажери з вагою, тощо. Кардіо чи розтяжка не змінить ситуації. Треба формувати м´язовий корсет.