Смайликівна• 28 мая в 08:52

Фото мого живота. Наче худа а він в мене стирчить(

Порадьте будь ласка як його зменшити
вентиляторная• 28 мая в 09:16
Дівчата , а шо це? Це коментатор вставляє, чи сайт, чи реклама якась?
Морковку дай• 28 мая в 09:18
автор...тело напоминает отечность, может стоит с того , чтобы убрать ее и посмотреть без..может то не жир, а застой лимфы, что дает такой вид
Love_Love_Love_• 28 мая в 09:19
Ответ дляМорковку дай
Ага
Застой чіпсі з майонезом в перемішку з йогуртами
автор Смайликівна • 28 мая в 09:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Ага
Я таке не їла вже давно
Love_Love_Love_• 28 мая в 09:20
Ответ дляСмайликівна
Я таке не їла вже давно
Давно це скільки?)) місяць?
А ковбаса з сирочками, сочки?
Бяки-козяки• 28 мая в 09:25
Ответ дляСтрекозей
Теперь это навсегда в интернете)) еще и мемов можно наделать)))
Может изменим логотип Советчицы???
Білий Лосик• 28 мая в 09:27
Ответ дляСмайликівна
Але як той жир забрати?
Какой там жир. Не заморачивайтесь
А поговорить?• 28 мая в 09:33
Ви коли раком перевертаєтеся, у вас ще й ніс довший стає, з ним теж щось будете робити?
Эскиз бесконечности• 28 мая в 09:35
Ответ дляА поговорить?
і сіськи провисають.
Автор теми - збоченець. Чекає, поки місцеві жіночки почнуть вантажити фото своїх животів.
Mira-a102• 28 мая в 09:37
И ничего страшного, вы ж в порно не собираетесь сниматься))
Я на хвилинку• 28 мая в 09:37
Ответ дляЯблокоРаздора
Силові тренування - гантелі, тренажери з вагою, тощо. Кардіо чи розтяжка не змінить ситуації. Треба формувати м´язовий корсет.
Верно, только силовые влияют на формирование мышц и сжигание лишнего жира. Даже качание пресса ни о чем, если надо убрать живот
Пошаманю• 28 мая в 09:52
Ответ дляСмайликівна
А спорт підтягне шкіру?

Так.. я на дієті
Стрейчинг і масажі
тогдалия• 28 мая в 09:52
висота розуму деяких коментаторів стукає з-під дна

мені мама весь час говорить: такі в всі злі в нашому селі, я завжди іншої думки - ми всі українці з’їмо один одного за навіть ’ніщо’
автор Смайликівна • 28 мая в 09:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Давно це скільки?)) місяць?
А ковбаса з сирочками, сочки?
Серйозно вам кажу, не їм таке
Викликаю на дебати• 28 мая в 10:11
Ответ длявре_Динка
Приходить воно лише товстим і лінивим
вы тоже на диете? Или кому-то акк дали погонять?
Ласковая_львица• 28 мая в 10:16
Ну вам же не 18 лет? У меня в молодости был плоский, сейчас 38, то тоже такой чуть есть
Бурундучиха• 28 мая в 10:19
Може у вас і діастаз є, тому живіт буде випирати.
Хвець-тець• 28 мая в 10:29
Ответ длявентиляторная
То кідстаф вже не придумає куди ще рекламу можна пропихнути
Редисочка• 28 мая в 10:35
Ребра не стирчать. То ви нормостенік, не астенік. Трохи вправ на прес і живіт не буде висіти.
Редисочка• 28 мая в 10:37
Ответ дляЯблокоРаздора
Достатньо щоденного преса. Нащо ви силові всім парите?
Бяки-козяки• 28 мая в 11:03
Ответ дляА поговорить?
Вы хотите чтобы все Советчицы стали раком и измерили свой нос??? И выложили сюда фото???
Они ж могут))))
Ласкове телятко• 28 мая в 11:21
Ответ дляРедисочка
Моя тренер каже, що робити окремо вправи на прес - неефективно. Є купа вправ (поєднання кардіо+силові), при яких постійно залучений прес. То чому б не робити вправи на все тіло відразу? Я постійно відчуваю роботу пресу - при якихось вправах більше, при якихось менше
Редисочка• 28 мая в 11:22
Ответ дляЛаскове телятко
Ваша тренер має зацікавленність, щоб ви до неї прийшли і заплатили їй зарплату. Якщо вона вам розкаже, що прес можна вдома без залу за 3-4 місяці, то ви до неї не прийдете.
Редисочка• 28 мая в 11:24
Ответ дляЛаскове телятко
Візьміть граблі або мітлу і ви відчуєте свій прес.
Або віндсерфінг. Пару місяців і ви з кубиками.
Крайня невістка• 28 мая в 11:32
Ложитесь на спину и все пройдет!
Пупуговка• 28 мая в 11:33
Именно живот я убираю пробежка+пресс. Через день. Всегда работает. От силовых живот не сохнет, чтоб не говорили. Я занимаюсь 11 лет с перерывом на бер и ни разу просто от силовых он живот не становился сухим (а вы же хотите сухости, тк живот у вас не толстый точно)
Валькірія• 28 мая в 11:34
на ютьюбі є безліч відео із вправами для живота, тазового дна, постави. дивіться там і займайтесь.
Я на хвилинку• 28 мая в 11:51
Ответ дляПупуговка
Если вы постоянно занимаетесь, то у вас и нет висцерального жира, поэтому пресс и помогает восстановить. А висцеральный жир пресс не уберет, только силовые, которые расходуют больше калорий и жир начинает сжигаться
вре_Динка• 28 мая в 11:57
Ответ дляВикликаю на дебати
я намагаюсь бути на пх і спорті завжди, але інколи вилітаю з режиму
тому маю право
вре_Динка• 28 мая в 12:04
Ответ дляЯ на хвилинку
живіт прибирається лише на кухні. і кубики формуються також
автору спорт потрібен не для жирозжигання, а для того щоб тіло не було таким дряблим