Смайликівна• 28 мая в 08:52

Фото мого живота. Наче худа а він в мене стирчить(

Порадьте будь ласка як його зменшити
Пупуговка• 28 мая в 12:16
Ответ дляЯ на хвилинку
Если вы постоянно занимаетесь, то у вас и нет висцерального жира, поэтому пресс и помогает восстановить. А висцеральный жир пресс не уберет, только силовые, которые расходуют больше калорий и жир начинает сжигаться
А у автора думаете есть? Мне показалось ей реально просто подсушить надо живот, особо жира я там не вижу. Но может ошибаюсь.
И насколько я знаю, в любом случае, живот делается в первую очередь на кухне. Остальное все - вспомогательное, без питания красивого живота не будет ни при каком раскладе.
Перша скрипка• 28 мая в 12:46
Автор , у Вас 57-58 кг ?
Хома з пастою• 28 мая в 12:56
Ответ дляСмайликівна
Але як той жир забрати?
дефіцит калорій
Дрібка щастя• 28 мая в 13:47
Автор, скільки вам років?
автор Смайликівна • 28 мая в 13:49
Ответ дляДрібка щастя
Автор, скільки вам років?
Дрібка щастя• 28 мая в 14:10
Ответ дляСмайликівна
Чудово! Добавте трошки спорту у своє життя і використовуйте креми з ліфтинговим ефектом.
Одяг та сумки• 28 мая в 20:45
Ответ дляЦарівна Жабка
Спорта ж нет.
Так и будете скинни фэт.
Нужны силовые нагрузки, хоть бы и с собственным весом дома, но регулярно.
у меня есть спорт сверху два кубика месть даже, а снизу - суу-ка пузико слегка слегка....Как прокачать зону снизу??? чтоб тоже два кубика. Веса лишнего нет а вот двое родов + растянуто пузико
Викликаю на дебати• 28 мая в 21:48
Ответ длявре_Динка
я намагаюсь бути на пх і спорті завжди, але інколи вилітаю з режиму
тому маю право
Та ну как сказать) Раньше вы так на людей не бросались)
Викликаю на дебати• 28 мая в 21:50
Ответ дляОдяг та сумки
Вы в принципе делаете упражнения на нижний пресс? Какие?
ЯблокоРаздора• 29 мая в 00:57
Ответ дляРедисочка
Достатньо щоденного преса. Нащо ви силові всім парите?
А кому не потрібні силові, цікаво?
вре_Динка• 29 мая в 08:11
Ответ дляВикликаю на дебати
Я й не кидаюсь, а констатую факт
Підтримувати тіло в формі складно, тому ті хто дивлячись на фото автора каже йому не гнівити бога- ліниться досягнути навіть того чого автор досяг.
А автор молодець, але наразі йому треба сконцентруватись на якості шкіри та мʼязів
автор Смайликівна • 29 мая в 08:44
Ответ длявре_Динка
Я й не кидаюсь, а констатую факт
Дякую
Але як мені ту якісьь шкіри покращити
вре_Динка• 29 мая в 08:51
Ответ дляСмайликівна
Дякую
Але як мені ту якісьь шкіри покращити
Процедури і спорт. Довго, дорого, нажаль.
Я на пару років молодша за вас, скинула 13 кг перші 8 за декілька тижнів, шкіра довго приходила до тями, зараз краще, але не супер.
Спорт допомагає, бо мʼязи мають рельєф і шкіра лягає на той рельєв, але на животі ви рельєфу стільки не добавите, зоб шкіра розгладилася, у вас після родів шкіра на животі перерозтягнулася? Якщо так то допоможе лише операція, коли станете стрункішою в тій зоні стане ще гірше, буде просто висіти шкіра.(
А так масажі, ручні, обгортання, масажі водні типу шарко чи підводний душ, всякі айкуни, ендосфери, лпг, вакуумні також потрохи допомагають
Редисочка• 29 мая в 13:36
Ответ дляСмайликівна
Вам 35. Обмін речовин замідлюється. Фігура від природи прямокутник. Будь яке вздуття і у вас є живіт. Зайвий кілограм і у вас живіт. Відсутність вправ на прес і у вас живіт.
І не вірте в креми що поліпшать вашу шкіру. Але це не про вас.