Стрекозей• 28 мая в 14:12
Втомилась бути нянькою
Я зараз з дітьми закордоном. Працюю віддалено, тобто з дому. У сина в класі є хлопчик з яким він товаришує, ну і ми відповідно з його мамою спілкуємось. Дітям по 10 років.
І от та мама постійно пише, нехай твій забере мого і у вас посидять під наглядом, а я в 17/18/19 іноді 20 годин заберу. Ну спочатку думала то разова акція, можу допомогти. Але це переростає в майже щоденне. У них є бабця, бабця теж працює тому забирати не може. Але я вдома теж працюю і мені потрібна тиша. +Годувати дітей після школи. Я не оформлювалась бути опікуном на пів дня.
Почала відмовляти, пояснюю, що мені не зручно, не комфортно, скоротила до раз-два на тиждень, але вона ображається і ниє що малого нема з ким залишити, далі буду відмовляти повністю. Тобто я не мовчу!!. І от у мене питання, от як люди не розуміють, що це напряжно, чому не ставлять себе на місце інших? Що якщо людина працює вдома, то вона ПРАЦЮЄ, а не може бути нянькою.
Почала закидати що скоро літо, як же малий без нагляду цілий день, тут я твердо відповіла, що на мене може не розраховувати-надулась, але продовжила нити.
ДелайКак_Я• 28 мая в 14:29
Ответ дляСтрекозей
Мені коли потрібно кудись їхати, мій син самостійно йде додому, і сидить сам. Вони живуть по віддаленності від школи так само як і ми, тільки в іншій стороні. Але там бояться щоб він йшов сам, бо не зібраний. А у мого вибору немає, я йому кажу, що сьогодні йдеш сам, мене не буде, і все
Так он и не будет собраный - его не отпускают. Но это их проблемы, не Ваши.
Стрекозей
• 28 мая в 14:29
Ответ длязахідний_діалект
Ну это из серии как вы написали 1-2 раза посидеть или каждый день.
Я просто знаю как это ( работаю и онлайн и офлайн и сижу с ребенком по очереди с мужем )
А я одна зі своїми двома, і ще цей хлопчина...
Затишне кубло• 28 мая в 14:30
Ответ дляСтрекозей
Коли я сказала, що мені напряжно, то вона сказала, так не годуй, потерпить до вечора. Але як я можу свого покликати їсти, а ту дитину голодною лишити.
Ну, ця фраза вже цілком характеризує ту маманю. Їй дитина як приший кобилі хвіст.
західний_діалект• 28 мая в 14:30
Ответ длязадумчивая мордочка
Де автор таке питала?
В старпосте , автор хотела чтобы встали на ее место и посмотрели со стороны, а наоборот встать на место той мамы и подумать почему она так поступает ?
Стрекозей
• 28 мая в 14:31
Ответ дляЗатишне кубло
Дитині не нудно самій постійно?
Ні. І він не сам. У нього брат є. У мене двоє дітей. Але коли мої двоє то тиша, бо старший трохи приструняє малого коли той починає заважати працювати. А от коли малих двоє, то це дуже голосно
Затишне кубло• 28 мая в 14:31
Ответ дляЛюблю Украину
да ладно, знаем мы таких...
’’ работающих’’...
то она на работу тікает, чтобы ребёнком не заниматься
’’ работающих’’...
Точно!!!
Спостерігала таку ’роботу´’ не раз.
Стрекозей
• 28 мая в 14:32
Ответ длязахідний_діалект
Ну так її дитина не моя зона відповідальності, правда ж. +У них є бабця, тобто двоє дорослих на одну дитину, а я одна на двох своїх і цей друг. І повторюю, що мій офіс це мій дім, якщо я не хожу фізично в офіс, то це не означає що я цілими днями валяюсь на дивані, я так само працюю
Леплю из пластилина• 28 мая в 14:34
Ой, мне на эти детские дружбы пофиг. Сказала б сыну ´больше с Петей не общаешься и домой не зовешь´. Мамку в блок.
Стрекозей
• 28 мая в 14:35
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так дитина і не кличе. Але спілкуються вони дуже добре. Для мене краще просто маму в блок
Затишне кубло• 28 мая в 14:35
Ответ длязахідний_діалект
Мама та і бабця працюють вдвох, тобто дві зарплати, а автор працює одна. Так хто у більш вигідному становищі?
З двох зарплат можна і няньку найняти на півдня, і погодувати. Там якісь дві недалекі тьотки, а не мама і бабуся.
ДелайКак_Я• 28 мая в 14:35
Ответ длязахідний_діалект
Какая разница ’почему’?
У автора может быть на каждое ’почему’ в сто раз больше ’потому’. И главное: потому что это не её ребёнок.
Автор вообще левый человек.
Стрекозей
• 28 мая в 14:36
Ответ длякуркулиха
Говорите категорическое нет. По другому никак.
Та вже почала. Бо сил моїх вже немає, особливо після того,як мені закинули вудку про літо
Леплю из пластилина• 28 мая в 14:36
Ответ дляСтрекозей
Ну если так получится то самый лучший вариант. Но видимо мама там та еще, может потом и сына настраивать против вашего. Я бы от всей семьи дистанцировалась, терпеть такое не могу, вас поддерживаю полностью.
ДелайКак_Я• 28 мая в 14:36
Ответ дляЗатишне кубло
Та чего ж это? За няню платить надо.
Моя улюблена страшко• 28 мая в 14:36
Ответ длязахідний_діалект
Да это никого не волнует,автор ее не просит ни о чём.
Автор,шлите на хер.
Тут надолго• 28 мая в 14:37
Ответ дляСтрекозей
Ну вона списує на працю, але ж я теж прпрацюю, +я одна з двома дітьми, а вони з бабцею вдвох на одну дитину.
ну я пару недель смотрела на это и ’тарелку супа’, потом лавочку свернула.
обиделись
Стрекозей
• 28 мая в 14:37
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну перестануть діти спілкуватись, не проблема, мій комунікує з багатьма дітьми, проблем для себе я цьому не бачу
Стрекозей
• 28 мая в 14:38
Ответ дляТут надолго
обиделись
Так, що саме цікаве, що замість дякую що допомогла по можливості, починаються образи коли відмовляєш в подальшій допомозі
Леплю из пластилина• 28 мая в 14:38
Ответ дляСтрекозей
Тогда желаю вам твердости в своем решении. Неприятная ситуация, но желаю вам ее разрулить без нервов максимально.
Тут надолго• 28 мая в 14:39
Ответ дляСтрекозей
на меня обиделись...что не даю личку маме устроить
у меня и ночевки залезли, и я уже стирала в два раза больше
Стрекозей
• 28 мая в 14:39
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую
Качка в тапцях• 28 мая в 14:39
Очень мало людей воспринимают удаленную работу как серьезную. Мы с мужем работаем дома, зарабатываем очень хорошо, но часто без выходных и тд. Моя мама мне звонит по 5 раз в день, то ей скучно, то она придумала куда-то поехать и нужно ее отвезти, то в парк, то в магазин, то просто погулять и тд. Я устала уже капец объяснять, что у меня полноценный рабочий день, часто - ненормированный и у меня нет времени ехать, например, в другой город за подсвечником, который продают и она увидела его в объявлении ( из недавнего).
Тут надолго• 28 мая в 14:40
Ответ дляСтрекозей
Дякую
автор, вы у себя одна. берегите себя, у вашего ребенка запасной мамы нет
Стрекозей
• 28 мая в 14:40
Ответ дляТут надолго
Як чудово. Ця мама теж влаштовує власне життя, тому на вихідних дитина більшою мірою з бабцею, а вона на зустрічах. От на вихідних коли питає чи ми йдемо гуляти і може малого її візьмемо, там я одразу позначила, що ні, вихідні у мене для моїх дітей
Стрекозей
• 28 мая в 14:42
Ответ дляКачка в тапцях
Так, багато думають що якщо ти вдома, то ти просто домогосподарка, а те що в тебе робота, зустрічі по роботі, дедлайни, то це вже не вважається роботою, бо ти ж фізично з дому не вийшла, а значить ти дома і маєш багато вільного часу
Затишне кубло• 28 мая в 14:43
Ответ дляСтрекозей
Нічого, перетерпить. Це людина-маніпулятор.
В мене так знайома щось закидала, коли я народила і пішла в декрет, щоб я її малу зі школи забирала і вона в мене до вечора сиділа вдома. І це в мене новонароджене немовля на руках! Я просто заклякла перш, ніж відповіла ’Ти теж чиюсь дитину доглядала, коли своя щойно народилась’?.
Все, питання відпало. Вона напрягла свою маму і та ходила за малою до школи.
Стрекозей
• 28 мая в 14:44
Ответ дляЗатишне кубло
Ну а я раз не відмовила, і вирішили що можу гледі и кожного дня, але лавочка закривається
Затишне кубло• 28 мая в 14:44
Ответ дляКачка в тапцях
Скажіть, що ви в офіс вийшли.
Що вам сказати? Такої кількості дивних людей як за ці три роки я не бачила за всі 40 років життя. Я спочатку офвгєвала мовчки, намагалася всіх зрозуміти, типу ну люди різні, може страшне пережили, може важко. А зараз як щось один раз не те, другий раз не те, то нахєр з пляжу. Без пояснень. Без компромісів і без докорів сумління. І життя моє якось зразу налагодилось)
Шліть подалі, натяків тут точно ніхто не зрощуміє