Стрекозей• 28 мая 2025

Втомилась бути нянькою

Я зараз з дітьми закордоном. Працюю віддалено, тобто з дому. У сина в класі є хлопчик з яким він товаришує, ну і ми відповідно з його мамою спілкуємось. Дітям по 10 років.
І от та мама постійно пише, нехай твій забере мого і у вас посидять під наглядом, а я в 17/18/19 іноді 20 годин заберу. Ну спочатку думала то разова акція, можу допомогти. Але це переростає в майже щоденне. У них є бабця, бабця теж працює тому забирати не може. Але я вдома теж працюю і мені потрібна тиша. +Годувати дітей після школи. Я не оформлювалась бути опікуном на пів дня.
Почала відмовляти, пояснюю, що мені не зручно, не комфортно, скоротила до раз-два на тиждень, але вона ображається і ниє що малого нема з ким залишити, далі буду відмовляти повністю. Тобто я не мовчу!!. І от у мене питання, от як люди не розуміють, що це напряжно, чому не ставлять себе на місце інших? Що якщо людина працює вдома, то вона ПРАЦЮЄ, а не може бути нянькою.
Почала закидати що скоро літо, як же малий без нагляду цілий день, тут я твердо відповіла, що на мене може не розраховувати-надулась, але продовжила нити.
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Скажіть, що ви в офіс вийшли.
Це не варіант точно, бо мого офісу тут немає
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
Що вам сказати? Такої кількості дивних людей як за ці три роки я не бачила за всі 40 років життя. Я спочатку офвгєвала мовчки, намагалася всіх зрозуміти, типу ну люди різні, може страшне пережили, може важко. А зараз як щось один раз не те, другий раз не те, то нахєр з пляжу. Без пояснень. Без компромісів і без докорів сумління. І життя моє якось зразу налагодилось)
Шліть подалі, натяків тут точно ніхто не зрощуміє
Це я зрозуміла вже, тому поки не шлю а намагаюсь пояснити, ну але звожу спілкування до мінімуму
AnnaOst• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Навіщо?) навіщо ви займаєтеся цією безнадійною справою?тут або наглухо морозитися або конфлікт а потім повний ігнор. Наприклад ’забереш сьогодні?’ - ’ні, не можу. Їду по роботі’ все, більше ніяких відповідей. Взагалі в той чат з нею більше не заходите
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
Було такое що її малий просто приходив разом з моїм, коли я не брала слухавку і не відповідала. Я їй сказала, типу це що? А вона така, ну я своєму щ ранку сказала щоб йшов з твоїм, ти ж все одно дома. Я їй сказала, щоб більше таких вибриків не було, бо піде назад самостійно і буде чекати тебе в школі. Надулась, але більше такого не було
AnnaOst• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Ну от бачите. Як прийде таки то відправите в школу як і пообіцяла. Це не ваша подруга, це не людина в безвихідній ситуації. Це людина паразит. Струсніть того паразита з себе та й усе. Вона швидко знайде кому його сплавити. Єдина проблема це якщо діти дружать і це позначиться на їх стосунках. Але там може бути що той хлопчик вже й сина вашого дістав
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляAnnaOst
Та ні, поки не дістав, дружать
задумчивая мордочка• 28 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
В старпосте , автор хотела чтобы встали на ее место и посмотрели со стороны, а наоборот встать на место той мамы и подумать почему она так поступает ?
А чому автор повинна це робити?
Це автор надає безкоштовну послугу людині, а не навпаки.
Плакулька• 28 мая 2025
У моей подруги была такая приятельница. Вначале начала издалека, то конфетки к чаю то то то сё. Потом на работу вышла до 16, сад до 16, ребенку 2 года. Ну подруга начала ее забирать. Кормить гулять, ее дети в старшей группе. Потом уже к 20 дело, малая у нее дома. Оказывается мама хахаля нашла, подруга возмутилась, это уже полгода длилось абсолютно бесплатно ну и оказалась крайней, к ней куча претензий, она не чуткая и тп.
Плакулька• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Країна Польща. Я їй те саме кажу, привчай до самостійності, мій ходить і нічого. А вона знову починає, ну твій зібраніший, а мій ростяпа, я ж помру поки він додому дійде. Кажу нехай ходить в телефонному режимі з тобою, мій так починав, але і такий варіант не варіант виявився
Хай няньку знайде. Вона просто наглюча. Відморозьтесь, нехай грають на вулиці. Додому ні, бо ви працюєте. Після прогулянки додому кожен до себе.
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Автор, люди не розуміють - так буває. Знаєте - така простота ідіота. Ще - без образ - так дуже часто поводять себе діти та їх батьки, яки виросли та ростуть в селах. Мовляв - ну, яка різниця, скільки дітей в тебе по подвір´ю бігає і скільки склянок молока їм треба буде налити. Але, зазвичай, там це відбувається в кожному домі по черзі.

А ще буває, що люди ЧУДОВО розуміють, що вони роблять. Чомусь мені здається, що ваша ’подруга’ як раз з таких. У вашому лиці вона має безкоштовну денну няньку, ще і безкоштовний обід для її дитини.
Вам треба це зупиняти, і зупиняти не поступово, боячись образити тонку душевну організацію наівної жиночки. А різко. Раз і назавжди.
Іра, більше твій Вадим не може у нас знаходитися по пів дня кожного дня. Я працюю, мені заважає присутність твоєї дитини в квартирі. І ще я не дуже розраховувала на те, що друзі мого сина будуть на постоянній основі у нас обідати!
Не бійтеся і не стидайтеся її образити. Не бійтеся показатися жадібною жлобихою. Повірте - їй похер. Вона ж не стидається вас юзати по повній?
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляПлакулька
Ну я наприклад не хочу щоб моя дитина з 13:30 до 19 тинялась незрозуміло де на вулиці
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Коли я сказала, що мені напряжно, то вона сказала, так не годуй, потерпить до вечора. Але як я можу свого покликати їсти, а ту дитину голодною лишити.
Тобто, вона не сказала, що буде класти своєму сину із собою додатковий ланч бокс, або давати ВАМ гроші на його обіди? І після цього її син продовжив до вас ходити?

Ну, так вона просто багіня! А ви - ніт!
Плакулька• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Чого він має тинятись? Гуляє коли хоче
А вона хай години праці змінить. Повно вакансій 7-15.
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне

Ну, так вона просто багіня! А ви - ніт!
Ні, сказала не годуй. Типу мій в школі обідає, до вечора потерпить. Але я вже знаю що її малий не їсть, тому почала готувати саме те що він не їсть, а мій їсть. Ну блін, це підло, але як є
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляПлакулька
Чого він має тинятись? Гуляє коли хоче
Ну написали що нехай гуляють на вулиці діти а потім кожен до себе додому, так от я проти щоб мій тинявся через друга по вулиці
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Ви якась....чарівна....
Я розумію, чому обрали в якості безкоштовної няні саме вас.
І щось мені підказує, що хлопчик як до вас ходів, так і буде ходити...
Залізний занавіс• 28 мая 2025
Я Вас прекрасно понимаю, тоже работаю удалённо, и когда дочь одна, она спокойно делает уроки, рисует, вяжет или ещё что-то, но тихо... А когда с подружкой это пипец, постоянно хохочат, всё время отвлекают, то одно им надо, то другое...
Плакулька• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Мала на увазі, зустрічаються на прогулянку. А не тинялись 4 години
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви якась....чарівна....
Ні, хлопчик як до мене ходив, так ВЖЕ не ходить, а далі взагалі ходити не буде. Просто я завжди до людей з розумінням ставлюсь, бо кожен може бути в різних життєвих ситуаціях, але коли це переходить а нахабство, тоді ніякого розуміння з моєї сторони більше немає
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Саме так
Найщасливіша• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Ні. І він не сам. У нього брат є. У мене двоє дітей. Але коли мої двоє то тиша, бо старший трохи приструняє малого коли той починає заважати працювати. А от коли малих двоє, то це дуже голосно
Матка Боска! Да вони охуїли вкрай ця мама і бабця.То у Вас своїх двоє і вони ще третього пруть. На одну працюючу маму. А їх двоє дорослих і не можуть вирішити з одним хлопчиком? Він і в 20 років буде у них типу розсіяний. Польща безпечна країна,дійде сам в 10 років.
Ви перейнялися і люди сіли на голову. Чого Ви маєте думати,як їх дитина проведе літо,як їй добиратися додому. Разові акції допомоги -ок. Але на постійній основі це крайня наглість.
Кажете чітко і ввічливо- мені вкрай не зручно,в мене своїх двоє,з третім у мене дурдом в хаті,в мене почала страждати якість роботи. На моє місце стоять люди,я таким чином залишуся без роботи. Це не мій обов´язок думати,хто буде гледіти чужу дитину при наявності матері і бабушки. Наймайте няню,у вас же дві зарплати. Або хай бабуся звільниться,ми ж девемо втрьох на одну зарплату і ви зможете. Зате ваш розсіяний син завжди буде під наглядом.і взагалі,це не мої проблеми. Ти мені не сестра,не родина,я допомагала по можливості,але це не цінується,до побачення. Ви все одно з ними зіпсуєте відносини. Уявіть,як вони вас уже обсирають,що сидить вдома,могла б спокійно нашого пригледіти. Так ні,вимахується. Ото хіба їй тяжко? Наш же не самостійний,то її бравий,а нашого ще треба контролювати,прослідкувати. Ох зараз і люди пішли,ніхто не хоче допомогти в важкій ситуації,їй же це нічого не вартує,а он виджобується.
Рекомендую написати текст і більше ніколи не читати її дописи
Життє Бентежне• 28 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
А что не так у той бедной мамы? Та мама, как и та бабушка, хотят ходить на работу, приходить с неё и получать уже накормленного выгулянного сына/внука со сделанными уроками.
Которому нужно будет только вымыть ножки и уложить его спать.
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ дляНайщасливіша
Я це озвучила, але більш м´яко
Грамотний хвіст• 28 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
Я вас понимаю, но и ей что делать ?
Сделайте свои услуги платными
что ей делать? это не проблема автора,а ее проблема.
Найщасливіша• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Я це озвучила, але більш м´яко
Я раджу написати,сухо і чітко. І більше не спілкуватися. Напишіть,що вона невдячна людина і ви бажаєте їй навчитися вдячності. Твоя дитина перебувала в мене весь час після обіду,а ти жодного разу не взяла мого і не вигуляла їх на вихідні,щоб і я хоч якось відпочила. Нахабність твоя не знає меж,більше не пиши мені.
західний_діалект• 28 мая 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Какая разница ’почему’?
У автора может быть на каждое ’почему’ в сто раз больше ’потому’. И главное: потому что это не её ребёнок.
Автор вообще левый человек.
Да вообще без разницы, это автор спрашивала почему, не входят в ее положение и наглеют .
Сказала нет я занята работой, ваш мне уже в напряг и все.
Но специально готовить то что тот ребенок не есть это уже прямо низко..ну как по мне лучше сказать прямо как есть
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
Так я же говорю. Говорю, что мне напряжно готовить, напряжно кормить. Если маме ребенка все равно, то почему я не могу готовить то, что ест мой ребенок, или я должна меню подгонять под приход друга?
західний_діалект• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Да вы вообще ничего не должны.
Это чисто по человечески , а так да я согласна каждый должен быть сам за себя.
автор Стрекозей • 28 мая 2025
Ответ длязахідний_діалект
Да вы вообще ничего не должны.
Просто например взять йогурт, он стоит 3,85 на гривны это около 42 грн. Вот в месяц даже 8 раз дать йогурт это уже 340 грн.
+ Как пример макароны с битком. 8 щитков в месяц это тоже деньги. +Чай с шоколадкой как пример. Это я считаю когда ребенок у меня 2 раза в неделю что равно 8 раз в месяц. Итого около тысячи в месяц я трачу на чужого ребенка, оно мне надо? Нет! Поэтому в те дни когда друг у нас, у меня рыба которую он не ест, а мой ест с удовольствием. И йогурты клубничные а не шоколадные. Как то так
Почемучка• 28 мая 2025
Ответ дляСтрекозей
Правильно