КликОЛЬКА• 28 мая в 16:43

ЗП і віддалена робота

15к ЗП (місто невелике) , робота віддалено, без оформлення,
Оформити не проти офіційно, але податки з цієї ЗП відраховуватимуть, якось кусається цей момент…
Бути за ноутом треба з 8:00 до 20:00, не постійно звичайно, періодично є час займатись своїми справами під час робочого часу, але ноут має бути поряд.

Як вважаєте, така робота норм? Чи варто шукати інші варіанти?
Я натуралка• 28 мая в 16:45
Для мене шикарна
Фіфачка• 28 мая в 16:45
Не знаю, в якому місті можна вижити на 15 тис
Жена_КотораяСтена• 28 мая в 16:46
Чем заниматься за ноутом?
Если данные вносить беспрерывно, с небольшим интервалом пару раз в день, то это гониво, например.
Смотря что делать нужно.
ШобВам_КакНам• 28 мая в 16:46
Откуда же мы знаем, норм для вас или нет
Непереможна• 28 мая в 16:47
Це мінімалка
Але ви самі вирішуйте чи нормально
Ms. Анонимная• 28 мая в 16:47
Пошукайте інші варіанти і виходячи з результатів робіть висновки чи варто міняти роботу
Непереможна• 28 мая в 16:47
Ответ дляФіфачка
Зніміть рожеві окуляри і ознайомтесь з зарплатами на ворк уа
Непереможна• 28 мая в 16:48
Я б не радила вам оформлюватись не офіційно.
Милота• 28 мая в 16:49
Ответ дляФіфачка
а за пенсию в 3 тысячи по инвалидности ?
Фіфачка• 28 мая в 16:51
Автор, ви явно йдете не на фізичну роботу і не двірником. Я розумію, що є робітничі професії, є продавці, є пенсія по інвалідності...
Але моя порада: шукати далі.
Кусман Сиру• 28 мая в 16:52
А мне кажется не плохой вариант. Если маленький город то не факт что автор найдет работу на сильно больше зп, но будет туда ездить ещё
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:52
Обладнання теж ваше? Фігня повна
Дон Пэдро• 28 мая в 16:52
Для мене не норм, для вас - не знаю
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:53
Ответ дляЯ натуралка
Для мене шикарна
В чому
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:53
Ответ дляФіфачка
Копійки хоч для міста, хоч села, але не зрозуміло шо за робота, який досвід
Ms. Анонимная• 28 мая в 16:54
А зможете продати свій час та скіли дорожче? Тоді шукайте ще, звісно.

В мене подруга працювала теж типу часткова зайнятість, але на телефоні треба бути ледь не цілодобово,піти на 1 год в бассейн, наприклад неможливо. Поселяла в подобове житло, то клієнти приїздили в будь який час, виникали питання, то як пройти, як знайти, де ключі. А платили як за часткову зайнятість.
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:54
Ответ дляКусман Сиру
Хай шукає іншу віддалену, але не відомо який у неї досвід
Ms. Анонимная• 28 мая в 16:55
Ответ дляКусман Сиру
Якщо віддалено, то яка різниця яке місто?? Віддалено наші люди й на сша працюють
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:56
Автор пишіть конкретно, яка робота, який у вас досвід, так зрозуміліше буде
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:56
Ответ дляMs. Анонимная
Чи володіє автор вільною англійською ?
Ms. Анонимная• 28 мая в 16:57
Ответ дляНевгамовна Бу
Чи володіє автор вільною англійською ?
Причому тут англ. Замініть США на Київ, Львів чи Харків.
Невгамовна Бу• 28 мая в 16:58
Ответ дляMs. Анонимная
Для того щоб працювати на США треба знати вільну англійську, я про це, а по Києву і Львову з нашими узилянтами і мамами в декретах хай пошукає
Ms. Анонимная• 28 мая в 17:00
Ответ дляНевгамовна Бу
ой Боже. Ладно. Лінь пояснювати елементарне.
Невгамовна Бу• 28 мая в 17:00
Ответ дляMs. Анонимная
Бо немає шо пояснювати
Ms. Анонимная• 28 мая в 17:01
Ответ дляНевгамовна Бу
Бо немає шо пояснювати
ок. Якщо треба пояснювати, то пояснювати не треба.
Невгамовна Бу• 28 мая в 17:03
Ответ дляMs. Анонимная
Якщо не можеш пояснити, пишеш розумні цитатки з інтернету
Капризуля• 28 мая в 17:03
Ответ дляФіфачка
Не все получают миллионы
Я натуралка• 28 мая в 17:03
Ответ дляНевгамовна Бу
В чому
Зарплата, не тратить на проїзд. Я вже півтора року шукаю 2/2 графік 14-15 тис
Ms. Анонимная• 28 мая в 17:04
Ответ дляНевгамовна Бу
добре, добре, заспокойся
Проработник• 28 мая в 17:04
Автор, якщо ви новачок, і щось я так підозрюю, що айтішнік, то шикарно! Наберетесь досвіду, а потім будете уже і умовами перебирати. Зарплат 500$ зразу після курсів НЕМАЄ, це я вам кажу як людина, яка 15 років айтішнік.