КликОЛЬКА• 28 мая в 16:43

ЗП і віддалена робота

15к ЗП (місто невелике) , робота віддалено, без оформлення,
Оформити не проти офіційно, але податки з цієї ЗП відраховуватимуть, якось кусається цей момент…
Бути за ноутом треба з 8:00 до 20:00, не постійно звичайно, періодично є час займатись своїми справами під час робочого часу, але ноут має бути поряд.

Як вважаєте, така робота норм? Чи варто шукати інші варіанти?
Фіфачка• 28 мая в 17:04
Ответ дляКапризуля
Не все получают миллионы
Так, лише ті, хто не погоджується на мізер.
Проработник• 28 мая в 17:06
Ответ дляФіфачка
Не знаю, в якому місті можна вижити на 15 тис
Вижити можна. Спитайте вчителя, вихователя, медсестру, мабуть, і починаючого лікаря, продавця.
Marmu• 28 мая в 17:07
Автор, а що вам заважає робити це паралельно? Працюйте і шукайте. Якщо знайдете - то перейдете
Підмітайло• 28 мая в 17:12
А як Ви зараз ці гроші отримуєте? Просто на карту? Ви знаєте вірогідні наслідки цього?
Форточка• 28 мая в 17:16
Я працюю віддалено, теж в маленькому місті, але умови кращі, якщо з 8 то до 17 години, і офіційно. Зп вища, + бонуси. Раджу шукати ще, або влаштовуватися і паралельно шукати вакансії
Котомафия• 28 мая в 17:18
Скільки фактичних робочих годин і що з вихідними?
Ms. Dolly• 28 мая в 17:18
Автор, удаленно неофициально у вас никакой зарплаты не будет- ни большой, ни маленькой
СКИБИДЫШь• 28 мая в 17:24
Автор, важ не будуть оформляти. Якщо у вас є можливість працювати по такому графіку - спробуйте. Поки не спрробуєте не зрозумієте чи підходить вам ця робота і чи є вільний час.
Я працюю віддалено майже з таким графіком. У мене є вільні кілька годин на день на приготувати їсти, прибрати, піти в магазин.
Юлия_Юлия-2175• 28 мая в 17:37
Вихідні є?
Я за зп 13000-16000 працювала майже стандартну 5денку з 10:00 до 19:00. Перерви строго по графіку і обід 20 хв, тобто домашні справи не зробиш, але без перепрацювань. Оформлення як ФОП.
У схожих до ваших умовах теж працювала, напрягало, що постійно потрібно бути на зв´язку, а ноут з собою на прогулянку чи на покупки не візьмеш.
Невгамовна Бу• 28 мая в 18:10
Ответ дляMs. Анонимная
добре, добре, заспокойся
Я ще навіть не почала нервуватися
Нульовий сантиметр• 28 мая в 18:37
Ответ дляНепереможна
Зніміть рожеві окуляри і ознайомтесь з зарплатами на ворк уа
я прямо сейчас сижу с мужем на ворк юа и охриневаем...просто просматриваем что есть, так вот, например, оператор крана подьемного на стройке 16 тыс...ответсвенная работа, за которую можно сесть...упадет та плита на кого-то, а тебя обвинят в непредумышленном...и это город миллионник!...
З горіха зерня• 28 мая в 18:43
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Вихідні є?
чому не візьмеш? я навіть у ліс за грибами з ноутом в робочий час їжджу, в рюкзак поклала і хожу. а як треба - підключила інтернет через телефон і зробила швиденько, що треба. але це якщо роботи небагато, звичайно.
Кусман Сиру• 29 мая в 08:10
Ответ дляMs. Анонимная
Якщо віддалено, то яка різниця яке місто?? Віддалено наші люди й на сша працюють
Ну судя по тому что автор нашла то она явно не айтишница с опытом.
А про город я говорила как раз о тлм что офлайн врядли там что то стоящее предложат
Ms. Анонимная• 29 мая в 10:49
Ответ дляКусман Сиру
онлайн не лише ИТ працюють.
маска Ілона• 29 мая в 12:46
Шикарная вакансия) мне, как главбуху предлагали 20-25 тыс с нагрузкой ’не поднимая головы’ и переработками. Берите не глядя)
Шальная коклетка• 28 июня в 13:31
Ответ дляФорточка
А на якій Ви роботі, якщо не секрет, звісно? Бо теж шукаю, віддалено і я з маленького міста.
Форточка• 28 июня в 13:45
Ответ дляШальная коклетка
Я менеджер з обслуговування клієнтів. Відповідаю на дзвінки, пошту. Вимоги: грамотна українська мова, хороший комп´ютер і інтернет, вміння спілкуватися з людьми
Шальная коклетка• 28 июня в 13:52
Ответ дляФорточка
Повна зайнятість чи часткова? Чи є ще вакансія такої роботи для мене?)
Форточка• 28 июня в 14:46
Ответ дляШальная коклетка
Повна, з плаваючими вихідними. Ні , в нас нема вільних вакансій, але думаю на ворк юа можна знайти подібні пропозиції
Шальная коклетка• 28 июня в 16:38
Ответ дляФорточка
Мені так і шукати - менеджер з обслуговування клієнтів?
Форточка• 28 июня в 18:02
Ответ дляШальная коклетка
Так, або колцентри теж дистанційно, але не продажі, не дзвонити і впарювати людям товар, а консультувати, відповідати на вхідні дзвінки
Шальная коклетка• 28 июня в 19:16
Ответ дляФорточка
А, Ви працюєте типу в колцентрі як Лайфсел типу, так?
Форточка• 28 июня в 21:32
Ответ дляШальная коклетка
Не Лайфсел. Так, я працюю на вхідній лінії та електронній пошті. Консультую клієнтів. Робота не важка, вчасно виплачують зп + бонуси, і що для мене найважливіше, дистанційна. Хоча є і офіси і при бажанні можна їздити туди, але я там жодного разу не була