Дама-мадама• 28 мая 2025
Апарат Марко Росса чи пластини?який ваш досвід?
Дитина 9 років вже пів року носить пластину на нижню щалепу. Скучення саме на верхеій, але на момент звернення до ортодонта там якраз ріс зуб двійка і вона запропонувала понрсити пів року на нижню, щоб доріс той зуб, а потім перейти на верхню. Ось мали йти вже, але візит довелось відмінить, наступний є можливість тільки на середину літа записатись. Я не хотіла втрачати пів літа, тож пішла на консультацію до іншого лікаря.
І тут почалося. Який неук вам призначив носити на нижню, коли з верхньої починають. І взагалі, вам пластини ніяк не поможуть, їх треба носити годин 15-16 на добу, щоб був якийсь результат, а ви тільки 12-13 носите (такі були рекомендації). Апарат Марко Росса зробить цю роботу в рази швидше і ефективніше, потім вам потрібно буде обов´язково ставити брекети і ще після брекетів носити підтримуючу капу років 4 мінімум, а краще пожиттєво.
Хоча попередня ортодонт казала ви пластинами все вирівняєте за пару років, зуби стануть на місце критичного нічого немає.
Я тепер взялась за голову. Питання не в ціні, мені треба результат і щоб не замучать дитину лікуванням довжиною 8- 10 років.
Це що всі носять капу чи інші підтримуючі апарати після брекетів?
І чи може отой незнімний апарат розширити щалепу і зуби самі стануть на місце чи обов´язково брекети тільки?
Ця друга ортодонт каже дуже рідко зуби самі стають, більшість закріплюють результат брекетами
Кошка Мурка• 28 мая 2025
Правильно все второй ортодонт вам сказал. Так ребёнок до года поносит аппарат и все, а так будет годами те пластины носить и не понятно поможет или нет.
И главное не упустить время, пока челюсть активно растёт.
После шести ни-ни• 28 мая 2025
Ми доліковуємо зуби дитині і ставимо апарат на верхню, хоч знизу вже два зубчики не поміщаються, а зверху ще нема постійних, але ортодонт сказав, що буде розширюватись верх, а за ним низ, на низ нічого. Чи будуть брекети в майбутньому не ясно. Але так хоч їм місце буде стати нормально.
Дочка подруги носила з 12 років апарат, потім ще два роки брекети. В неї був неправильний прикус, може якщо просто скученість, то менший термін би був
Упругая попка• 28 мая 2025
Странно, что на верхнюю челесть не сделали пластину. Ставят пластиньі на сменньій прикус, когда не все зубьі есть. Когда новьій зуб вьілезает, врач подпиливает пластину в том месте.
Бьівает такая пластина (или аппарат) на две челюсти сразу. В таком разноваривать нельзя, дочь носила.
Автор, пусть сьін попробует пластиньі или аппарат носить. Про брекетьі подумаете позже.
9 лет - єто еще достаточно ранний возраст, челюсти растут, и на них хорошо влияют пластиньі. А брекетьі ставят уже подросткам на постоянньіе зубьі.
Просериарила молодость• 28 мая 2025
ставится на верхнюю сначала. она растет, а нижняя растет следом за верхней, только по необходимости потом могут поставить на нижнюю